"Что дєлать?" від Тараса Стецьківа.
03/11/2009 | Майдан-ІНФОРМ
... ФАКТИЧНО, ТРЕБА перезаснувати державу.
Не ми перші. Форми продумані і перевірені. Однозначно, це мусить бути тільки легітимний, мирний і законний шлях – шлях скликання для написання нової Конституції спеціального установчого органу – Конституційної Асамблеї...
Весь текст тут.
Не ми перші. Форми продумані і перевірені. Однозначно, це мусить бути тільки легітимний, мирний і законний шлях – шлях скликання для написання нової Конституції спеціального установчого органу – Конституційної Асамблеї...
Весь текст тут.
Відповіді
2009.03.11 | карпо
А як же "Самооборона"
Правилна гавариш, правилна..2009.03.11 | yes
Для початку потрібен закон, що депутатом можна бути лише 2 рази
2009.03.11 | Franko
Re: "Что дєлать?" від Тараса Стецьківа.
> Єдиний спосіб це зробити – змінити автора Конституції, яким повинен стати народ через обрання Конституційної Асамблеї. До цього органу в мажоритарних округах повинні обиратися особи, які добровільно відмовляються (мінімум на десять років) від права балотуватися на будь-яку виборну посаду та бути призначеними на будь-яку державну службу.Наївно. "Особи" не матимуть права, а їхні "хазяї" за лаштунками - матимуть. Рівень мотивації народу до різних політичних дій зараз настільки низький, що "очолити п"янку" партіям буде дуже легко.
До того ж, міняти треба не тільки закони (разом з основним), але й людей. Всю еліту повністю. Інакше реформа буде неповною і неефективною. А оскільки стару еліту нема ким замінити, то взагалі це все впирається в тупик.
2009.03.12 | 123
Re: "Что дєлать?" від Тараса Стецьківа.
Franko пише:> > Єдиний спосіб це зробити – змінити автора Конституції, яким повинен стати народ через обрання Конституційної Асамблеї. До цього органу в мажоритарних округах повинні обиратися особи, які добровільно відмовляються (мінімум на десять років) від права балотуватися на будь-яку виборну посаду та бути призначеними на будь-яку державну службу.
>
> Наївно. "Особи" не матимуть права, а їхні "хазяї" за лаштунками - матимуть. Рівень мотивації народу до різних політичних дій зараз настільки низький, що "очолити п"янку" партіям буде дуже легко.
>
> До того ж, міняти треба не тільки закони (разом з основним), але й людей. Всю еліту повністю. Інакше реформа буде неповною і неефективною. А оскільки стару еліту нема ким замінити, то взагалі це все впирається в тупик.
Ви мислите інженерною категорією ефективності - і приходите до висновку, що реформувати так, щоб отримати ефективну систему, на практиці неможливо.
Це так, але ж соціальні відносини - це не машина. Запустити механізм, який поступово змінюватиме загальний стан справ на краще - це слід бачити як мету, а не побудова гарантовано ефективної системи. Так, естеблішмент змінюватиметься поступово, але змінюватиметься. Представницька демократія взагалі не ідеальна суспільна система, і має багато вад та неефективностей. Але в цілому воно працює, забезпечуючи загалом прийнятний для суспільства результат.
2009.03.11 | Мартинюк
Фронт "самоврятування" від первиборів.
А звичайніські перевибори Верховної Ради провести слабо?А закон про відкриті списки і змішану систему провести - слабо?
Типовий варіант "бардак-кидок-хапок", тільик на цей раз у формі "конституційного процесу" . Стецьків боїться що його вже не "перезавантажать" на наступних виборах а тому готовий перезавантажувати всю країну. Оця анархічна катастрофілія яка зараз закипає у комсомольсько-депутаських мізках стає вже небезпечною.
Полетимо навіть на місяць, "лишень мне сердешного не переобирайте".
Достав саме отой комсомолізм - "якщо нас країнга не переобирає, то ми міняємо країні вибори". Сидить зараз колишній комсорг львівської ювелірної фабрики і думає "що ж робити , коли ж мене точно не переоберуть і в список не візмуть? Може державу перезавантажити?
2009.03.11 | 123
які претензії до ідеї - не до Стецьківа? крім утопічності
певної2009.03.12 | Sean
та які там претензії...
почув чувак ідею та пару позитивних мислевирусі, підхопив і ретранслює. Причому, схоже, не від того, щоб очолити... Які тут можуть бути претензії?2009.03.12 | 123
це тільки на краще, нмд
2009.03.12 | Sean
мей бі, мей бі
2009.03.12 | Taras-ods
повна утопічність.
123 пише:> певної
повна утопічність.
2009.03.12 | Мартинюк
Небезпечна утопічність.
Стецьків ретранслює "антидержавницькі" міфологеми "доставал" і "противсіхів" - тусовок очевидно провокативних і так би мовити вакцинаційних проти спрравжнього протесту.2009.03.12 | Shooter
Поки-що до Стецьківа претензія одна:
...за ретрансляцію БЮТівського "вибори - злочин проти народу".Втім, це не має прямого стосунку до наведеної статті Стецьківа.
2009.03.12 | Navuxodonosor
Re: Фронт "самоврятування" від первиборів.
Я думаю, що і серед комсоргів на ювелірних фабриках були порядні люди. Це не аргумент. Треба спитати у Стецьківа, чи знає як конкретно реалізувати його плани. Інший тут каже - треба міняти людей. Ясно, що треба. Питання тільки, як це зробити. Все це сама балаканина.2009.03.12 | карпо
Re: "Что дєлать?" від Тараса Стецьківа.
Дивно він весь час каже про "них" - політиків, а про себе коханого якось не згадує.2009.03.12 | Адвокат ...
То зара,-- по модньому!
Політики, чи не щоденно, створюють громадські рухи, об`єднання, організації, коаліції, очолюють їх і отримують повне і законне право мати плюралізм думок в одній гольові. Адже хто напевно зна, коли пан Гриценко, припустимо, чи пан Азаров, чи панове Яценюк з Кириленком,-- прохвесійні політики - нардупи, а коли видатні громадські діячі?От і Тарас Стецьків тудой...
2009.03.12 | Мартинюк
"Цикл Стецьківа" - і ревпиріжок з'їсти і в крісло сісти
Як тіль починати пахнути реальною революцією Стецьків зразу одягає шкіряну куртку ревкомісара. Як тільки все закінчується Стецьків одягає галстук і вмощується на тепле місце поближче до влади.Якщо не вірите - подивіться на його траєкторію починаючи з перебудови.
2009.03.13 | vkhanas
Здається Тарас явно запізнився
Принаймні "глас народа" вважає, що його не можна допускати до депутатства, навіть попри риторику Конституційної Асамблеїhttp://h.ua/story/176563/