МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Так званому БЮТ не подобаються так звані результати

03/17/2009 | Майдан-ІНФОРМ
так званих виборів. Бо не відповідає "показнику популярности". Так званому.

Повідомлення УНІАН:
http://www.unian.net/ukr/news/news-306295.html

Оголошені результати виборів до Тернопільської обласної ради не відображають реальної підтримки Блоку Юлії Тимошенко в цьому регіоні.

Про це йдеться в переданій УНІАН заяві БЮТ.

В БЮТ наголошують, що більшість їх прихильників не брали участі “у так званих виборах на Тернопільщині” через відповідні заклики цієї політичної сили.

Тому Блок Юлії Тимошенко вважає некоректною “інтерпретацію «результатів» так званих виборів до Тернопільської обласної ради як нібито показник популярності політичної сили в регіоні”.

”Та цифра, яка розповсюджується із посиланням на начебто дані паралельного підрахунку голосів, проведеного партією «Єдиний Центр», рівно як і на дані однієї із двох територіальних виборчих комісій, не може розглядатися як рейтинг Блоку в області”, - йдеться в заяві.

В блоці наголошують, що БЮТ не вів передвиборчої агітації та не брав участі у так званих виборах. “І, що найголовніше, інформував своїх прихильників про незаконність цих виборів. Це все, по суті, означало заклик до симпатиків ігнорувати політичний фарс, який намагалися та намагаються видати за вибори. Саме так і вчинила переважна більшість виборців БЮТ - вони утрималися від участі у політичному балагані”, - зазначає прес-служба БЮТ.

Враховуючи вищезазначене, прес-служба БЮТ висловила сподівання на об’єктивність засобів масової інформації при висвітленні тернопільських подій. “А зокрема, на те, що при оприлюдненні так званих результатів виборів мас-медіа, оперуючи цифрою, яка так чи інакше пов’язана із БЮТ, зазначатимуть, що юридично та фактично наша політична сила та її симпатики участі у так званих виборах не брали”, - зауважують в БЮТ.

Відповіді

  • 2009.03.17 | Горицвіт

    як же не брали, коли брали

    > юридично та фактично наша політична сила та її симпатики участі у так званих виборах не брали”, - зауважують в БЮТ.


    Не знялися - значить брали. Суперечливі заяві самі по собі не означають, що не брали. В бюлетенях фігурували, агітацію проти головного суперника (Балоги) - вели, більше того, набрали 9% - це немало. А після цього заявляють, що не брали. Смішно.

    (не кажучи про заяву в формі темника)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.03.17 | Горицвіт

      Що піде далі? Так звана свобода слова, так звані права людини?

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.03.17 | omela

        так звана демократія, так звана незалежність, так звана Україна

    • 2009.03.18 | Чучхе

      Це якийсь злий дух пожартував

      А сформували списки і занесли документи до ТВК, звичайно ж, не БЮТівці, а якісь місцеві Барабашки...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.03.18 | vkhanas

        Re: Це якийсь злий дух пожартував

        і білосердешні листівки із зактиком "Влада народу має служити" накладом 100 тис примірників теж барабашки розносили
  • 2009.03.17 | omela

    маразм крєпчал

  • 2009.03.17 | BROTHER

    Через те, що вони нібито не брали, решта теж зменшила зусилля

    БЮТ про це мовчить. Тобто я хочу сказати, що БЮТ не визнає той хвакт, що зменшення їхніх зусиль, можливо, зумовило відповідне зменшення зусиль їхніх конкурентів. Це по-перше.

    По-друге, відволікаючи зусилля своїх конкурентів на те, щоб протистояти БЮТу у справі заборони виборів, БЮТ намагався, і може досяг мети відволікти частину ресурсів конкурентів не на безпосередньо агітацію, а саме на боротьбу проти БЮТівської тактики на заборону. Іншими словами конкуренти мали витрачати якісь ресурси (наприклад, час) не на агітацію, а на боротьбу із забороною, тобто як і БЮТ знизили агітацію.

    І третє, якби БЮТ переміг на цих виборах попри бажання їх заборонити, ми б почули від них зовсім іншу пісню. А саме пісню про те, як вони перемогли навіть не борючись, тобто однією лівою.

    БЮТ ніколи не пішов би на ті дії, які ми бачили, коли б був впевнений, що переможе. Їхня тактика не боротися мала ціллю підходити під будь який можливий результат:

    - виграли, хоча не боролися - відповідає їхній стратегічній цілі, бо виграли, як і має бути в остаточному плані;
    - програли, так і не боролися - бо неборотьба, то була тактична ціль, тобто і так все йде за планом.

    БЮТ начебто намагається вселити нам думку про те, що в них все йде за планом, все під контролем. Саме через це вони обрали таку тактику, щоб довести, що в них все гаразд, все прогнозоване.

    З точки зору теорії гри, такі дії БЮТу мають програшні ймовірні результати, бо іхня тактика не була достатньо агресивною. Але, це тіки на перший погляд, бо легко може таки статися, що програвши у Тернополі (де вони і так не мали шансів), БЮТ подав сигнал виборцям інших більш чисельних регіонів. І сигнал цей може привести до кращих результатів саме в тих регіонах.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.03.18 | Чучхе

      Мало того, конкурентрам і не тре було проводити сильну агітацію

      Так званий БЮТ своїми судами і так розпіарив їх на всю країну
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.03.18 | GreyWraith

        Уточнення

        Чучхе пише:
        >Так званий БЮТ своїми судами і так розпіарив їх на всю країну
        Так званими судами. :)

        А чому так получилося? А тому, що замість толкових людей БЮТ зв'язався із так званими політтехнологами і так званими впливовими людьми типу Медведчука. Які успішно тепер ведуть БЮТ до краху, як доводили до краху все, до чого прикладали руку. На цей раз краху не так званого. :)
      • 2009.03.18 | vkhanas

        Re: Мало того, конкурентрам і не тре було проводити сильну агітацію

        Звичайно. Про позов "Свободи" не чув хіба дуже лінивий.
  • 2009.03.18 | vkhanas

    Кожен другий так званий тернополянин проголосував за „Свободу”


    За попередніми даними підрахунку голосів на дільницях міста Тернополя 51, 38 % мешканців обласного центру проголосували за „Свободу”.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.03.18 | Мартинюк

      Уточнення - це відсотки від числа тих, які прийшли на вибори.

      Не знаю які остаточні показники явки, але у Тернополі досить довго протягом дня явка була вельми низькою.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.03.18 | vkhanas

        Так - це відсотки від числа тих, які прийшли на вибори.

        у Тернополі проголосувало трохи більше тридцяти відсотків виборців. Взагалі, якби не гістеричні намагання БЮТ зірвати вибори, результати були б іншими. Ні "Свобода", ні "ЄЦ" не набирали б стільки, і навпаки БЮТ реально міг розраховувати на діапазон голосів 15-20 відсотків.
  • 2009.03.18 | GreyWraith

    Трішки оффтопік (л)

    http://www.grani.ru/Politics/Russia/m.148728.html


    Или, скажем, демократ. Российский демократ не любит прежде всего демократические выборы. Любые выборы, на которых он не побеждает, он объявляет нелегитимными. Поскольку честно победить на выборах он, как правило, не может, то нелегитимным становится постепенно институт выборов как таковой. Последний демократический компромисс выглядит так: нам очень нужны свободные состязательные выборы, но такие, чтобы все соперники демократов были от этих выборов заведомо и полностью отстранены.


    Як кажуть росіяни, "то ли еще будет". Якщо тенденція epic fail для БЮТ буде активно поширюватися, то для останнього виходом може стати роздмухування істерики на тему загрози "аццкіх фошиздов" із ВО "Свобода"...
  • 2009.03.18 | Irma

    Re: Так званому БЮТ не подобаються так звані результати

    Для самої Тимошенко це, безумовно, мінус, адже як би швидко вона не набирала голоси на Сході, криза та свіжий вітер "Свободи", що буде роздмухувати настрої проти неї на Заході, діятимуть однозначно швидше.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".