МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Унісончик (/)

03/18/2009 | Sean
ПЕРШЕ:
http://www.unian.net/ukr/news/news-306357.html
Франція закликала не приймати Україну до НАТО без консультацій з Росією

Не можна приймати до лав НАТО такі країни, як Україна і Грузія, без консультацій з Росією. Так заявив французький міністр оборони Ерве Морен (Herve Morin) в інтерв’ю AP.

При всіх міркуваннях про можливе розширення НАТО слід враховувати відносини з Москвою, вважає Ерве Морен. «Жодне рішення не повинно ухвалюватися без консультацій з російським сусідом»,- процитувало агентство AP французького міністра оборони. Як відомо, Росія різко негативно ставиться до зближення України і Грузії з Північноатлантичним альянсом. Питання прийняття цих країн до НАТО наражається на гостру критику Кремля.

За словами Морена, Франція також дотримується точки зору, що альянс має сконцентруватися на своєму ключовому завданні – бути гарантом колективної стабільності Європи і США, а не перетворюватися на «глобальне НАТО».

Цю заяву міністр оборони зробив напередодні дебатів у Національних Зборах щодо входження Франції до військових структур Північноатлантичного альянсу. У вівторок депутати парламенту мають розглянути ініціативу президента Ніколя Саркозі стосовно відновлення участі країни у військових структурах альянсу, з яких вона вийшла у 1966 році.

Тим часом експерт Товариства зовнішньої політики Німеччини Геннінґ Ріке висловив думку, що після повноцінного долучення Франції до НАТО Берлін отримає потужного союзника. Адже дві країни об’єднує незацікавленість у членстві України й Грузії в альянсі. За словами Ріке, Франція, як і Німеччина, хоче вибудовувати відносини з Росією на позитивах, а не на конфронтації.

ДРУГЕ:
http://www.epravda.com.ua/news/49b6452181a16/
Тимошенко лобіює Францію в Європі і просить грошей
Прем'єр Юлія Тимошенко закликає Європу в умовах кризи об'єднатися під керівництвом Франції.

Про це йдеться в статті Тимошенко, опублікованій в газеті The Guardian.

Прем'єр нагадує, що з кінця першої світової війни Франція в період криз сприяла об'єднанню Європи, її процвітанню.

"Якщо ми хочемо побачити сильнішу Європу після виходу з кризи, потрібне лідерство Франції", - наголосила Тимошенко.

Тільки забезпечивши європейський характер усього цього регіону в цілому і закріпивши російсько-німецькі відносини, що розширюються, у європейському контексті, ЄС зможе залишитися на своєму шляху стабільності і процвітання, також вважає Тимошенко.

Вона також зазначила, що неможливо перебороти поточна криза без зміцнення свободи торгівлі і фінансових зв'язків між європейськими країнами.

"Жодна європейська країна, як і ЄС у цілому, не зацікавлені в тому, щоб Центральна і Східна Європа почували себе кинутими напризволяще, а Німеччина і Росія зациклювались один на одному", - пише автор.

Тимошенко також вважає, що на допомогу Україні Європа може схвалити угоду про свободу торгівлі, яку вже обговорювали на переговорах з Києвом, а також виділити кошти зі стабілізаційних фондів.

***************

"За справами їхніми пізнаєте їх"

Відповіді

  • 2009.03.18 | klin_2008

    заборонити нах безвізовий в"їзд жабоїдам

    хай в рашу їдуть, жлоби
  • 2009.03.18 | kotygoroshko

    а газа по 500 долларів не вистачило, щоб зрозуміти хто кого "тан

    цює"?
  • 2009.03.18 | Panzernik

    Неможна нікому нічого забороняти, Нам свое робить.

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.03.18 | Олексійко

      Re: Неможна нікому нічого забороняти, Нам свое робить.

      Головне знати б ще що саме робити.

      Перша думка, яка приходить, - тре покращити сприйняття України, посилити вплив на французький (європейський) електорат. Для цього всі патріотичні сили мають створити відповідні "департаменти" й взятися за діло - тишком-нишком, без пилу, але вперто. ПІДКРЕСЛЮЮ: На державу надії нема - там такі тварюки, як ЮВК, будуть завжди руйновати Україну заради блузочки "від Луї Вітон".
  • 2009.03.18 | Tamerlan

    Історія їх нічому не навчила

    Цікаво, а сама Франція зараз, перед вступом до НАТО, проводить консультації з Росією, враховує її думку?
    Нам в міністри закордонних справ тре потрійного Огризка, такого чувака, шоб тримав цих ідіотів постійно в тонусі.
    А почати з того, шо скасувати безвізовий режим з Францією і всіма в ЄС, хто відкриває рота на Україну.
  • 2009.03.18 | GreyWraith

    Цікаво, цей француз якось аргументував свою точку зору?

    Sean пише:
    >Не можна приймати до лав НАТО такі країни, як Україна і Грузія, без >консультацій з Росією. Так заявив французький міністр оборони Ерве >Морен (Herve Morin) в інтерв’ю AP.
    Так різко негативним було ставлення Росії і до вступу до НАТО решти східноєвропейців. Вони вступили - небо на землю не впало. Так і тут перебісяться...

    >За словами Ріке, Франція, як і Німеччина, хоче вибудовувати відносини >з Росією на позитивах, а не на конфронтації.
    Я читав, що ще на початку 80-их ФРанція з Німечччиною активно какали на користь СРСР. Дійшло до того, що тодішній канцлер Німеччини Шмідт підтримав введення воєнного стану у Польщі - це при тому, що частина німецького народу у той час була у радянському рабстві. :( І нічого - американці і тоді привели до тями блудливих французів з німцями, і зараз приведуть.
  • 2009.03.18 | Kulish

    Re: Унісончик (/)

    А я оце пригадую, хто там нам обіцяв захист після виведення ядерної зброї?
    Біда в тому, що в нас не керівники держави, а метелики! Вони не прораховують наслідки свого правління в часі довше за 5 років, у просторі - далі бюджетного корита. Останні газові домовленості чого коштують!
    Так і щодо НАТО. Хто буде рахуватись з країною, яка, якщо і має важелі впливу на Європу, то негайно їх просирає? Треба було європейців поморозити зо два місяці, а ми "договір" підписали! Отакі хороші! Дурні!
  • 2009.03.18 | Woodstock generation

    Думається Джуля сказала Сракозі. що тема НАТО для неї неактульна

  • 2009.03.18 | Микола

    Re: Унісончик (/)

    Щось це мені нагадує. Рік так-от 1938-й. Місто Мюнхен. Такі-от собі пани Далад'є та Чемберлен. "Треба враховувати думку Німеччини".
    А потім був рік 1940-й. І Німеччина, чию думку щодо Чехословаччини "врахували", на чехословацьких(!)(бо свої у порівнянні були відверте гівно) танках доїхали до Парижу. І франція всралася...
    А потім були ешелони до Аушвіцу, сформовані французською владою...
    Мабуть да Голь не був французом, бо французи, здається, - гівнюки...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.03.19 | Odesa

      Про Францію і де Голля ...

      Микола пише:
      > Щось це мені нагадує. Рік так-от 1938-й. Місто Мюнхен. Такі-от собі пани Далад'є та Чемберлен. "Треба враховувати думку Німеччини".
      > А потім був рік 1940-й. І Німеччина, чию думку щодо Чехословаччини "врахували", на чехословацьких(!)(бо свої у порівнянні були відверте гівно) танках доїхали до Парижу. І франція всралася...
      > А потім були ешелони до Аушвіцу, сформовані французською владою...
      > Мабуть да Голь не був французом, бо французи, здається, - гівнюки...

      Був я там пару разів. Такий самий срач і безлад, як і в РФ. От де направду "братні народи". "Куча понтов", а сміттям в урну чомусь не потрапляють...
      Та й зарозумілого де Голля я б не став аж так ідеалізувати. Якщо хтось не знає,році десь вже у 1944-му усі твори Екзюпері він через дріб`язкову мстивість (у відповідь на критику його авторитаризму) заборонив до друку. У мить, коли "еталонна людина", справжній спадковий Лицар Екзюпері захлинувся в водах Біскайської затоки у своєму розвідувальному літаку, його твори (як і писання інших незгодних з самооспівуванням де Голля), були заборонені цензурою. А вождь нації, що наказав це зробити, за допомогою словесних декларацій мужньо боровся з політичними супротивниками за право називатися вождем нації, перебуваючи наразі в цілком безпечному місці...
      Щось можна додати?..


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".