МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хто змушує КРУ закривати очі на злочини? ПР чи БЮТ?

03/18/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Головним контрольно-ревізійним управлінням України за дорученням Служби безпеки України було проведено ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Національного університету державної податкової служби України.

Але розміщена інформація про доволі серйозні результати цієї перевірки зникла з офіційного сайту ГоловКРУ.

Виникає питання: «Хто постарався, Партія регіонів чи Блок Юлії Тимошенко?» Адже ректор Національного університету державної податкової служби України Петро Мельник є не просто керівником вищого навчального закладу, але й заступником голови Київської обласної організації Партії регіонів. Колись він очолював цю організацію і двічі ставав народним депутатом України (у 1998 році за списком НДП, а у 2006 році за списком ПР) з перервою на період, коли він спробував свої сили у мажоритарному окрузі й двічі був «прокатаний» виборцями (на чергових виборах в місті Ірпені Київської області), де розташований НУДПСУ, та повторних на Вінниччині.

Чи то одіозність свавільного ректора (прославився штурмом вузу на чолі з бритоголовими, численними сексуальними історіями зі студентками та викладачками, хабарництвом та привласненням держмайна), чи то зацікавленість більш високопоставлених регіоналів у «прибутковій» Київській області призвела до того, що П. Мельника понизили як у списку (не став нардепуком у 2007 році), так і у партії. Київську обласну організацію ПР очолив «важковаговик» Юрій Бойко, а Петро Мельник став його заступником.

Водночас Петро Мельник має чудові стосунки з головою Державної податкової адміністрації України Сергієм Буряком, ставлеником Блоку Юлії Тимошенко. Ще з тих часів, коли С. Буряк був тут народним депутатом України (1996-1998 роки), перемігши на повторних виборах Валерія Хорошковського, з яким змагався виключно у грошовій площині (тоді С. Буряк виявився значно багатшим за свого суперника). Аж настільки, що той організував у вузі проведення колегії ДПАУ, на якій Петро Мельник отримав можливість стати «пред світлі очі» прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, яка навіть не побажала зустрітися зі своїми виборцями, які з плакатами та документами вийшли до Університету, сподіваючись розповісти прем’єру про свавілля, яке чинять в Ірпені місцеві бютівці та регіонали. Це був період, коли Ю. Тимошенко ще стверджувала, що поєднатися з регіоналами її можуть тільки інопланетяни, хоча і зараз П. Мельник не палає бажанням об’єднуватися, випускаючи у стінах свого вузу обласний друкований орган ПР «Київщина регіональна», в якому ведеться просто нищівна критика БЮТу і самої Юлії Володимирівни. Однак особисті стосунки часто бувають сильнішими за партійні розбіжності. Адже якимсь чином зникла інформація про не останню людину у ПР з сайту відомства, очолюваного ставлеником БЮТ Миколою Сивульським. Можливо тому, що в цій інформації не в дуже хорошому світлі постає сама БЮТівська ДПАУ.

Завдяки кешу пошукового серверу Google, з яким навряд чи Петру Мельнику та його покровителям вдасться «порішати питання», нам вдалося ознайомитись зі зниклою інформацією, яку і надаємо увазі читачів:


Як використовується державне майно в університеті податкової служби

Головним контрольно-ревізійним управлінням України відповідно до Основних напрямів контрольно-ревізійної роботи органів державної контрольно-ревізійної служби на 2008 рік та згідно з дорученням Служби безпеки України проведено ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Національного університету державної податкової служби України.

Ревізією встановлено, що з вересня 2007 року по жовтень 2008 року Університетом на основі договорів надавались освітні послуги з навчання студентів (без зарахування їх до Університету) іншому навчальному закладу - ТОВ «Міжрегіональна фінансово-юридична академія» (далі – ТОВ «МФЮА»).

Керівниками установ укладені договори на оренду навчальних приміщень, однак без визначення конкретних аудиторій та без норми щодо відшкодування отриманих комунальних послуг.

Оскільки, програма навчання студентів ТОВ «МФЮА» відповідає програмі навчання в Університеті, то студенти обох закладів проходять курс навчання в одних і тих же аудиторіях.

Без погодження з Фондом державного майна України, як цього вимагає закон, лише за згодою ДПАУ Університетом продано ТОВ «МФЮА» приміщення реабілітаційно-оздоровчого комплексу «Сосновий бір» (смт. Ворзель), комплекс будівель (навчальні та господарські приміщення) в м. Сімферополь та м. Кам’янець – Подільський та вбудовано-прибудоване приміщення (м. Ірпінь) загальною площею більше 7,7 тис. кв.м. на суму 10,9 млн. гривень.

Відразу після відчуження реабілітаційно-оздоровчого комплексу «Сосновий бір» керівники Університету та ТОВ «МФЮА» уклали договір наймання (оренди) Університетом вказаного нерухомого майна, для проживання та обслуговування студентів і співробітників Університету.

Приміщення магазину та кафетерію, розташованих на першому поверсі житлового будинку для викладачів та студентів по вул. Північна,79-б, м. Ірпінь, через місяць після введення будинку в експлуатацію також продано ТОВ «МФЮА».

Однією із причин порушення законодавства при передачі державного майна у приватну власність стало надання керівництвом Університету неповного пакету документів Державній податковій адміністрації України.

Відчуження зазначеного майна проводилось на підставі листів – дозволів ДПА на відкритих торгах Товарною біржею «Центральна».

Однак, учасниками зазначених торгів були лише представники ТОВ «МФЮА» та ВАТ «Київське спеціалізоване ремонтно – будівельне товариство». В результаті відчуження державного майна відбулося не за ринковою вартістю, а за вартістю визначеною приватним експертом, яка несуттєво перевищує залишкову вартість основних засобів.

Крім зазначеного вище, ревізією встановлено інших фінансових порушень на загальну суму 5,0 млн. грн., з них тих, що призвели до збитків – на 2,9 млн. гривень. Вжитими на даний час заходами забезпечено усунення наслідків фінансових порушень лише на суму 0,9 млн. гривень.


Після цього ви никає іще одне питання: «Чи понесе нарешті відповідальність Петро Мельник?» А чи підтвердить свій імідж непотоплюваного? Адже після Помаранчевої революції його вже зміщували з посади і навіть заводили кримінальні справи, однак тодішній Генеральний прокурор України Святослав Піскун, який є вихідцем з Ірпеня і кумом Петра Мельника, закрив їх усі, заявивши, що для покарання не вистачає порушень на 4 тис. грн. (при потребі 90 тис. «було доведено» тільки 86 тис.)

Відповіді

  • 2009.03.18 | Студент ДПА

    Віршик правди про ректора Петі Мельника!!

    Петя Мельник добро робить Він по спискам в Раду лізе
    Вчить податки як зберать, Від "бабла" уже окреп
    За добро його виходить!? І колись оця ХАПУГА
    Вдома не змогли обрать! називалася НАРДЕП
    Він на Віницю попеся ,
    Думав що він там пройде
    Але там всі добре знають! На сестру оформив лагер
    кім він був і хто він Є !!! На дружині вся ХОЗ часть
    з академії залишив із
    Він спочатку був НДЕПОМ , Державних лиш ФАНАРЬ
    Потім бігав ЗА ЄДУ
    А коли с приходом Юща
    він приліз в НСНУ Сільки було перевірок
    Прокурських і СБ
    Та часи таки змінились Скоро назву нову
    помаранчовим не став змінять Петя зробить
    і усе що награбастав
    в Регіони спрямував!! в честь себе !

    Хлопці там були КОНКРЕТНІ Міліони обкрадае
    Влаштували Петі ШТУРМ Корпуси собі забрав
    В академію вірвався і КРУ щорічно провіряє
    Седить не наче ЩЮР! Ну а Петі по "ШАРАМ"

    Нахапався скоро лусне Називай себя ПРОФФЕСОР
    Схожий став на кабана Академик хоч член-кор
    Мало в Ірпіні галявин А для нас ти просто Петя
    Він ліси почав РУБА Ти простий хапуга й вор!!!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".