> Я не прихильник такого дискурсу, але тим разом мушу висловитись так:
>
> добродію "4vlada.net", що ви палите? (Бо від тютюну чи марихи так не чманіють).
Якість та кількість цигарок, які шкварчать, ні в якій мірі не вплинуть на те місце в якому зараз бізнес в Україні-не турбуйтеся, шановний, краще згадайте що зараз п'ятниця і йдіть відпочивати... А 96-те місце це краще ніж останнє, погодьтесь!
4vlada.net пише:
> Якість та кількість цигарок, які шкварчать, ні в якій мірі не вплинуть на те місце в якому зараз бізнес в Україні -не турбуйтеся, шановний, краще згадайте що зараз п'ятниця і йдіть відпочивати...
До чого це бла-бла? Як хочете щось сказати, то говоріть (пишіть тобто).
Або не пишіть зовсім, кайфуйте далі.
> А 96-те місце це краще ніж останнє, погодьтесь!
97 місце. Зі скількох, цікаво? Звідки знаєте, якщо в старттопіку не вказано, що то за рейтинг?
Я бачив і такі поважні рейтинги, де за економічною свободою Україна є після 130 місця (з десь 150-ти). Позаду нас Білорусь, Зімбабве, Пн.Корея та інші такі. Як можна, будучи при здоровому глузді і тверезому розумі втішати себе тим, що в нас ліпше, як десь в Зімбабве?
То так якби сказати, в Україні недоїдають 100 тис. громадян, і то є НЕПОГАНО.
В принципі, я за легалайз, але ж повинні бути якісь межі...
2009.03.20 | Оксана
Re: Україна посідає 97 місце за свободою ведення бізнесу!
Уряд під керівництвом Юлії Володимирівни чесно працює над покращанням ситуації. Податкова отримала нові завдання:sweat:
2009.03.20 | Боровик
Re: Україна посідає 97 місце за свободою ведення бізнесу!
Torr пише:
> Хто винен і що робить?
Особисто не бачу жодної можливості що можна зробити.
Це така епоха в яку ми живемо.
Зміна влади не передбачається.
Вибори в Тернопільській області показали, що на зміну БЮТу може перийти Свобода, яка в поглядах на свободу ведення бізнесу така сама.
Мрія пересічного українця - працювати на прохідній зі шлагбаумом і відкривати-закривати по власному розумінню і за окрему плату.
Будь-які ініціативи щодо полегшення свобод не знаходять розуміння в сіспільстві, в масах.
Ми зараз маємо мільйонну армію бухгалтерів, стотисячну армію працівників нотаріальних контор, півмільйонну армію міліції, плюс податківці, митники, пожежники, СЕС, статистика, різноназвані фонди, комітети. До них добавляються "експертизні" організації, що роблять документацію, паспортизацію, стандартизацію, реєстрацію всього що тільки можливо від літака до клуні та бичка, який сіно румигає.
Крім того саім підприємства мають в штаті всіякі внутрішні контролі.
На це все додаємо монополії обленерго, газовиків, зв*язківців.
Все це пов*язано державними адміністраціями та радами всіх рівнів.
Вимальовується картинка при якій анйпривабливіші робочі місця зосереджені в структурах, що перешкоджають веденню бізнесу. Переважна більшість населення зайнята в цих сферах, до того ж ця частина населення сформована на заміну продуктивним силам (наприклад, Бухгалтер в моїй компанії в минулому був зайнятий за кресленням крила літака "Мрія").
Оскільки вся ця система вибудована і активно використовується тими, хто міг би її змінити, (мова іде як про владу так і про тих, хто обирає цю владу), то зміни системи можливі тільки через добровільну і усвідомлену відмову її учасниками від використання системи, а це неможливо через закорузлу користливу совковість. Більше того, система постійно розвивається і сама себе вдосконалює. На всі сфери напрацьовані схеми.
Знову ж, це стосується як депутата чи голову якогось там комітету так і пересічного бухгалтера Васю, якому платять по 800 баксів на місяць тільки тому, що Вася не бридиться витрачати своє життя на приведення у відповідність папірців до найбезглуздіших вимог чи в чергах до податкових та в статистику.
Шановні, це глухий кут...
Re: Україна посідає 97 місце за свободою ведення бізнесу!
Боровик пише:
> Це така епоха в яку ми живемо.
Маємо нещастя жити.
> Зміна влади не передбачається.
> Вибори в Тернопільській області показали, що на зміну БЮТу може перийти Свобода, яка в поглядах на свободу ведення бізнесу така сама.
Так, нема кого поставити при владі. Партії із нормальним економічним мисленням навіть на обрії не видно.
> Мрія пересічного українця - працювати на прохідній зі шлагбаумом і відкривати-закривати по власному розумінню і за окрему плату.
> Будь-які ініціативи щодо полегшення свобод не знаходять розуміння в сіспільстві, в масах.
Отут незгоден. З моїх особистих спостережень виходить інакше -- довкола себе бачу до біса нормальних людей, які розуміють, що без економічної свободи далі будемо в тій дупі, де ми є. І таких людей десь до 10%. А партії для них -- НЕМАЄ.
> Ми зараз маємо мільйонну армію бухгалтерів, стотисячну армію працівників нотаріальних контор, півмільйонну армію міліції, плюс податківці, митники, пожежники, СЕС, статистика, різноназвані фонди, комітети. До них добавляються "експертизні" організації, що роблять документацію, паспортизацію, стандартизацію, реєстрацію всього що тільки можливо від літака до клуні та бичка, який сіно румигає.
Так. Е-е... [ CENSORED ] ... [ CENSORED ]
> Оскільки вся ця система вибудована і активно використовується тими, хто міг би її змінити, (мова іде як про владу так і про тих, хто обирає цю владу), то зміни системи можливі тільки через добровільну і усвідомлену відмову її учасниками від використання системи, а це неможливо через закорузлу користливу совковість. Більше того, система постійно розвивається і сама себе вдосконалює. На всі сфери напрацьовані схеми.
> Знову ж, це стосується як депутата чи голову якогось там комітету так і пересічного бухгалтера Васю, якому платять по 800 баксів на місяць тільки тому, що Вася не бридиться витрачати своє життя на приведення у відповідність папірців до найбезглуздіших вимог чи в чергах до податкових та в статистику.
> Шановні, це глухий кут...
Наприкінці XVIII сторіччя французи теж таке враження мали. Що було далі, історія знає...
Re: Україна посідає 97 місце за свободою ведення бізнесу!
Max пише:
> Боровик пише:
> > Мрія пересічного українця - працювати на прохідній зі шлагбаумом і відкривати-закривати по власному розумінню і за окрему плату.
> > Будь-які ініціативи щодо полегшення свобод не знаходять розуміння в сіспільстві, в масах.
> Отут незгоден. З моїх особистих спостережень виходить інакше -- довкола себе бачу до біса нормальних людей, які розуміють, що без економічної свободи далі будемо в тій дупі, де ми є. І таких людей десь до 10%. А партії для них -- НЕМАЄ.
Може 10% якраз і відповідає категорії нормальних людей, але "нормальна людина" не є професією. Розуміти і зробити це не одне і те саме.
> > Шановні, це глухий кут...
> Наприкінці XVIII сторіччя французи теж таке враження мали. Що було далі, історія знає...
>
>
Поплинули ріки крові
Мені здається, що крові не потрібно, але система таки має впасти трохи почавити тих хто видаючи дозволи та роблячи контроль думали, що так буде завжди.
Єдиним хто щось в тому намагався зробити був Ющенко
У червні 2005 Ющенко, який почав вичухуватися від свого отруєння на зїзді підприємців презентував свої пропозиції щодо спрощення і ліквідації непотрібних контрольних функцій держави щодо бізнесу.
Навіть невдовзі видав якийсь указ. Уряд та Верховна Рада все це віртуозно просаботували. Зоставлося лише єдине вікно , яке зараз уже здається не працює.
Однак я літом 2005 року все таки помітив серйозні спрощення принаймні у процесі здавання всіляких звітів. Потім Ющенко ще кілька раз пробува щось зробитиу цьому напрямку, але його вплив все слабшав, аз цих ініціатив все більше і більше сміялися.
Треба сказатьи що на початку дуже добре подіяло підвищення заплат чиновникам, особливо податківцям - бо коли Янукович вернувся в Уряд, то Азарову довелося робити нелюдські зусилля аби відновити дебільно-агресивне безчинство податківців , але це йому не вдалося - і Азаров був змушений вчитися працювати по законах.
Однак зараз , особливо після року останнього тимошенківського "ренесансу" деградація чиновництва зайшла надзвичано далеко.
Наприклад я займався будівництвом, то виявилося що існують надзвичайно часо- і хабаро-ємні процедури отримання дозволів на ... право звернутися за наступним дозволом ! І так як в матрьошці - кілька рівнів.Найцікавіше що це вже навіть нормалізовано і кодифіковано "відповідними документами" а різні проплати йдуть не вкишеню чи шуфляду, а "на спеціальні рахунки" ...
Приклад Тендерної палати що це мистецтво просто відображає реальність існування багатомільярдної "відкатної індустрії" яка за рівнем організації не уступає західним корпораціям.
Далеко попереду України є: Білорусь [85], Албанія [86], комуністичний В'єтнам(!) [92], і навіть Гондурас [133] та Узбекистан [138] випереджають нас (в квадратових дужках подано місця в ранкінгу).
Лише оглядати і плакати...
Для йолопів хронічних оптимістів є втіха: Зімбабве зі своїм 158-м місцем все ж позаду.
Висновок: неправда, що Україна належить до ІІІ світу ("країни, що розвиваються"). Вона насправді в IV світі (занепадаючі країни, уРКаїнською мовою -- "коло параші"). І така позиція в світі є цілковито власною заслугою нашої держави.
P.S. Підтвердженням тези заслуг держави є 180-е (передостаннє) місце України за показником легкості сплати податків. Кожен бізнесмен в нас і то без ранкінгу своєю шкурою відчуває...
Re: Тут десь ще гілка була про те що ЄП потрібно підняти ;)
saha пише:
> ви подивіться як у нас люди реагують на підприємців.
> І багато серед них люди з ивщою освітою чи взагалі викладачі в ВУЗах.
Викладачі ВУЗ-ів то є окрема пісня. Будучи здебільша держслужбовцями ("бюджетниками", як прийнято говорити), вони переважно є викінченими совками. Переважно навіть і на Заході (не заході України, а в Європі і Пн.Америці).
Відповіді
2009.03.20 | 4vlada.net
Re: Україна посідає 97 місце за свободою ведення бізнесу!
Цей показник дуже не поганий. Є взагалі подив, що в нашій державі існує бізнес (чесний, прозорий, по-європейські..)2009.03.20 | Graymur
Re: Україна посідає 97 місце за свободою ведення бізнесу!
> Є взагалі подив, що в нашій державі існує бізнес (чесний, прозорий, по-європейські..)А что, есть такой?
2009.03.20 | Torr
Таки є, але нетрадиційної ориєнтації...
самі знаєте - все робиться через задній прохід.2009.03.20 | Max
Що?! НЕпогано?!
4vlada.net пише:> Цей показник дуже не поганий. Є взагалі подив, що в нашій державі існує бізнес (чесний, прозорий, по-європейські..)
Я не прихильник такого дискурсу, але тим разом мушу висловитись так:
2009.03.20 | 4vlada.net
Re: Що?! НЕпогано?!
Max пише:> Я не прихильник такого дискурсу, але тим разом мушу висловитись так:
>
> добродію "4vlada.net", що ви палите? (Бо від тютюну чи марихи так не чманіють).
Якість та кількість цигарок, які шкварчать, ні в якій мірі не вплинуть на те місце в якому зараз бізнес в Україні-не турбуйтеся, шановний, краще згадайте що зараз п'ятниця і йдіть відпочивати... А 96-те місце це краще ніж останнє, погодьтесь!
2009.03.20 | Max
Чманіємо далі, пане-добродію?
4vlada.net пише:> Якість та кількість цигарок, які шкварчать, ні в якій мірі не вплинуть на те місце в якому зараз бізнес в Україні -не турбуйтеся, шановний, краще згадайте що зараз п'ятниця і йдіть відпочивати...
До чого це бла-бла? Як хочете щось сказати, то говоріть (пишіть тобто).
Або не пишіть зовсім, кайфуйте далі.
> А 96-те місце це краще ніж останнє, погодьтесь!
97 місце. Зі скількох, цікаво? Звідки знаєте, якщо в старттопіку не вказано, що то за рейтинг?
Я бачив і такі поважні рейтинги, де за економічною свободою Україна є після 130 місця (з десь 150-ти). Позаду нас Білорусь, Зімбабве, Пн.Корея та інші такі. Як можна, будучи при здоровому глузді і тверезому розумі втішати себе тим, що в нас ліпше, як десь в Зімбабве?
То так якби сказати, в Україні недоїдають 100 тис. громадян, і то є НЕПОГАНО.
Бо де-інде 100тис. вмирають з голоду.
2009.03.20 | ak1001
що ви палите?
український прорив2009.03.20 | Max
Український прорив?!
Та то ж, виходить, крутіше за кокс чи геру!В принципі, я за легалайз, але ж повинні бути якісь межі...
2009.03.20 | Оксана
Re: Україна посідає 97 місце за свободою ведення бізнесу!
Уряд під керівництвом Юлії Володимирівни чесно працює над покращанням ситуації. Податкова отримала нові завдання:sweat:2009.03.20 | Боровик
Re: Україна посідає 97 місце за свободою ведення бізнесу!
Torr пише:> Хто винен і що робить?
Особисто не бачу жодної можливості що можна зробити.
Це така епоха в яку ми живемо.
Зміна влади не передбачається.
Вибори в Тернопільській області показали, що на зміну БЮТу може перийти Свобода, яка в поглядах на свободу ведення бізнесу така сама.
Мрія пересічного українця - працювати на прохідній зі шлагбаумом і відкривати-закривати по власному розумінню і за окрему плату.
Будь-які ініціативи щодо полегшення свобод не знаходять розуміння в сіспільстві, в масах.
Ми зараз маємо мільйонну армію бухгалтерів, стотисячну армію працівників нотаріальних контор, півмільйонну армію міліції, плюс податківці, митники, пожежники, СЕС, статистика, різноназвані фонди, комітети. До них добавляються "експертизні" організації, що роблять документацію, паспортизацію, стандартизацію, реєстрацію всього що тільки можливо від літака до клуні та бичка, який сіно румигає.
Крім того саім підприємства мають в штаті всіякі внутрішні контролі.
На це все додаємо монополії обленерго, газовиків, зв*язківців.
Все це пов*язано державними адміністраціями та радами всіх рівнів.
Вимальовується картинка при якій анйпривабливіші робочі місця зосереджені в структурах, що перешкоджають веденню бізнесу. Переважна більшість населення зайнята в цих сферах, до того ж ця частина населення сформована на заміну продуктивним силам (наприклад, Бухгалтер в моїй компанії в минулому був зайнятий за кресленням крила літака "Мрія").
Оскільки вся ця система вибудована і активно використовується тими, хто міг би її змінити, (мова іде як про владу так і про тих, хто обирає цю владу), то зміни системи можливі тільки через добровільну і усвідомлену відмову її учасниками від використання системи, а це неможливо через закорузлу користливу совковість. Більше того, система постійно розвивається і сама себе вдосконалює. На всі сфери напрацьовані схеми.
Знову ж, це стосується як депутата чи голову якогось там комітету так і пересічного бухгалтера Васю, якому платять по 800 баксів на місяць тільки тому, що Вася не бридиться витрачати своє життя на приведення у відповідність папірців до найбезглуздіших вимог чи в чергах до податкових та в статистику.
Шановні, це глухий кут...
2009.03.20 | Max
Re: Україна посідає 97 місце за свободою ведення бізнесу!
Боровик пише:> Це така епоха в яку ми живемо.
Маємо нещастя жити.
> Зміна влади не передбачається.
> Вибори в Тернопільській області показали, що на зміну БЮТу може перийти Свобода, яка в поглядах на свободу ведення бізнесу така сама.
Так, нема кого поставити при владі. Партії із нормальним економічним мисленням навіть на обрії не видно.
> Мрія пересічного українця - працювати на прохідній зі шлагбаумом і відкривати-закривати по власному розумінню і за окрему плату.
> Будь-які ініціативи щодо полегшення свобод не знаходять розуміння в сіспільстві, в масах.
Отут незгоден. З моїх особистих спостережень виходить інакше -- довкола себе бачу до біса нормальних людей, які розуміють, що без економічної свободи далі будемо в тій дупі, де ми є. І таких людей десь до 10%. А партії для них -- НЕМАЄ.
> Ми зараз маємо мільйонну армію бухгалтерів, стотисячну армію працівників нотаріальних контор, півмільйонну армію міліції, плюс податківці, митники, пожежники, СЕС, статистика, різноназвані фонди, комітети. До них добавляються "експертизні" організації, що роблять документацію, паспортизацію, стандартизацію, реєстрацію всього що тільки можливо від літака до клуні та бичка, який сіно румигає.
Так. Е-е... [ CENSORED ] ... [ CENSORED ]
> Оскільки вся ця система вибудована і активно використовується тими, хто міг би її змінити, (мова іде як про владу так і про тих, хто обирає цю владу), то зміни системи можливі тільки через добровільну і усвідомлену відмову її учасниками від використання системи, а це неможливо через закорузлу користливу совковість. Більше того, система постійно розвивається і сама себе вдосконалює. На всі сфери напрацьовані схеми.
> Знову ж, це стосується як депутата чи голову якогось там комітету так і пересічного бухгалтера Васю, якому платять по 800 баксів на місяць тільки тому, що Вася не бридиться витрачати своє життя на приведення у відповідність папірців до найбезглуздіших вимог чи в чергах до податкових та в статистику.
> Шановні, це глухий кут...
Наприкінці XVIII сторіччя французи теж таке враження мали. Що було далі, історія знає...
2009.03.20 | Боровик
Re: Україна посідає 97 місце за свободою ведення бізнесу!
Max пише:> Боровик пише:
> > Мрія пересічного українця - працювати на прохідній зі шлагбаумом і відкривати-закривати по власному розумінню і за окрему плату.
> > Будь-які ініціативи щодо полегшення свобод не знаходять розуміння в сіспільстві, в масах.
> Отут незгоден. З моїх особистих спостережень виходить інакше -- довкола себе бачу до біса нормальних людей, які розуміють, що без економічної свободи далі будемо в тій дупі, де ми є. І таких людей десь до 10%. А партії для них -- НЕМАЄ.
Може 10% якраз і відповідає категорії нормальних людей, але "нормальна людина" не є професією. Розуміти і зробити це не одне і те саме.
> > Шановні, це глухий кут...
> Наприкінці XVIII сторіччя французи теж таке враження мали. Що було далі, історія знає...
>
>
Мені здається, що крові не потрібно, але система таки має впасти трохи почавити тих хто видаючи дозволи та роблячи контроль думали, що так буде завжди.
2009.03.20 | Torr
Чи можна перечикати фінансову кризу в "глухому куті"?
2009.03.20 | Михайло Свистович
Перечикати можна мінімум двох. Одну можна лише чикнути.
2009.03.20 | Torr
Свистович, поділіться досвідом!
2009.03.20 | Мартинюк
Єдиним хто щось в тому намагався зробити був Ющенко
У червні 2005 Ющенко, який почав вичухуватися від свого отруєння на зїзді підприємців презентував свої пропозиції щодо спрощення і ліквідації непотрібних контрольних функцій держави щодо бізнесу.Навіть невдовзі видав якийсь указ. Уряд та Верховна Рада все це віртуозно просаботували. Зоставлося лише єдине вікно , яке зараз уже здається не працює.
Однак я літом 2005 року все таки помітив серйозні спрощення принаймні у процесі здавання всіляких звітів. Потім Ющенко ще кілька раз пробува щось зробитиу цьому напрямку, але його вплив все слабшав, аз цих ініціатив все більше і більше сміялися.
Треба сказатьи що на початку дуже добре подіяло підвищення заплат чиновникам, особливо податківцям - бо коли Янукович вернувся в Уряд, то Азарову довелося робити нелюдські зусилля аби відновити дебільно-агресивне безчинство податківців , але це йому не вдалося - і Азаров був змушений вчитися працювати по законах.
Однак зараз , особливо після року останнього тимошенківського "ренесансу" деградація чиновництва зайшла надзвичано далеко.
Наприклад я займався будівництвом, то виявилося що існують надзвичайно часо- і хабаро-ємні процедури отримання дозволів на ... право звернутися за наступним дозволом ! І так як в матрьошці - кілька рівнів.Найцікавіше що це вже навіть нормалізовано і кодифіковано "відповідними документами" а різні проплати йдуть не вкишеню чи шуфляду, а "на спеціальні рахунки" ...
Приклад Тендерної палати що це мистецтво просто відображає реальність існування багатомільярдної "відкатної індустрії" яка за рівнем організації не уступає західним корпораціям.
2009.03.20 | Max
А тут вже 145-е місце
Легкість провадження бізнесу (Ease of Doing Business Rank).В цьому ранкінгу Україна є на 145-му місці: http://www.doingbusiness.org/EconomyRankings/
Далеко попереду України є: Білорусь [85], Албанія [86], комуністичний В'єтнам(!) [92], і навіть Гондурас [133] та Узбекистан [138] випереджають нас (в квадратових дужках подано місця в ранкінгу).
Лише оглядати і плакати...
Для
йолопівхронічних оптимістів є втіха: Зімбабве зі своїм 158-м місцем все ж позаду.Висновок: неправда, що Україна належить до ІІІ світу ("країни, що розвиваються"). Вона насправді в IV світі (занепадаючі країни, уРКаїнською мовою -- "коло параші"). І така позиція в світі є цілковито власною заслугою нашої держави.
P.S. Підтвердженням тези заслуг держави є 180-е (передостаннє) місце України за показником легкості сплати податків. Кожен бізнесмен в нас і то без ранкінгу своєю шкурою відчуває...
2009.03.20 | saha
Тут десь ще гілка була про те що ЄП потрібно підняти ;)
ви подивіться як у нас люди реагують на підприємців.І багато серед них люди з ивщою освітою чи взагалі викладачі в ВУЗах.
2009.03.20 | Max
Re: Тут десь ще гілка була про те що ЄП потрібно підняти ;)
saha пише:> ви подивіться як у нас люди реагують на підприємців.
> І багато серед них люди з ивщою освітою чи взагалі викладачі в ВУЗах.
Викладачі ВУЗ-ів то є окрема пісня. Будучи здебільша держслужбовцями ("бюджетниками", як прийнято говорити), вони переважно є викінченими совками. Переважно навіть і на Заході (не заході України, а в Європі і Пн.Америці).
2009.03.20 | Panzernik
Згоден на 100% с Сашею та Боровиком.