МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Концептуальне: чого чекаю від наступних президентів?

04/13/2009 | DADDY
Моєму другові на початку лютого прийшли листи з ДАІ з штрафами…на суму 5,5 тис грн. Це так він результативно проїхався до а/п Бориспіль і назад зі швидкістю 150. З‘ясувалося, що на Бориспільській трасі на кожному мосту встановлені камери фіксації порушень. Минуло 2 місяці і підчас чергової поїздки в аеропорт мій друг замість скриньок з камерами побачив на мостових переходах обкусані дроти. Ні, камери не вкрали – їх просто демонтували, бо холерна та камера не розрізняє хто ж так низенько «летить» по лівій смузі: пересічний українець, якому пощастило розігнати свій Ланос до 150, чи представник укрсучеліти, який інакше ніж під 200 не пересувається, бо ж обтяжений державними справами.
Ось так у нас «в ручному режимі» підкорегували Правила дорожнього руху, які є законом для ВСІХ учасників руху.
Нещодавно президент, оголошуючи про свою готовність до позачергових президентських виборів, заявив, що вважає за доцільне провести їх разом з позачерговими парламентськими і звернувся до юристів з пропозицією підшукати правові підстави для цього чергового «свята демократії». Руки опускаються : Гарант Конституції, розуміючи, що законних підстав для «свята» немає, все одно пропонує начхати на законодавство і «підшукати» правову форму! Немає сумнівів: спритники-правознавці з СП «правові» підстави знайдуть, а КС, чиї діти НЕ їздять на Ламборджіні Каладзе, такі підстави визнає конституційними. Нагадаю, що цьому передувало «політичне» призначення законодавчим органом виборів президента на незрозумілу, але «законну» дату – 25 жовтня.
Ось так у нас «в ручному режимі» підкорегували конституцію та виборче законодавство. Обирати ми тепер будемо не тоді, коли визначено законом, а тоді, коли укрсучполітики визначать згідно політичної доцільності.
А на минулому тижні прем‘єр повідомила, що в усьому світі минули часи ліберальної економіки і настала черга державного регулювання. Ринкова економіка під головуванням комсомольців перетвориться на стару казочку: «Сорока-ворона кашку варила – діточок годувала: цьому кашки дала, цьому дала, а цьому – не дала, а голову скрутила.» Танцюйте, рейдери – це ваше свято. Тих, кому «голову скрутила» можна буде за «тьху» прибрати до сердешних рук.
Ось так у нас «в ручному режимі» будуть керувати економікою.
Не ринок, а кабмін буде визначати що виробляти-що ні, що вирощувати, кого відгодовувати, де це все продавати і за якими цінами (аби ж не було інхвляції), кого рефінансувати, допускати до ресурсів, до пільгового імпорту, до квот по експорту… залишиться лише заснувати сучасний український Держплан і скоріше бігти займати чергу за туалетним папером, бо порушення економічних ринкових законів (як це було практикою в СРСРі) обов‘язково відродить дефіцит сов‘єтських часів.
Нехтувати законами – себе дорожче. Не зважаєш на фізичні закони – їдь швидше. Не полетиш, не зважаючи на бажання, а розіб‘єшся.
Не зважай на суспільні закони – отримаєш київський Майдан, паризькі палаючі автівки, кишинівську бруківку у вікна або Тяньаньмень з танками, що їздять по студентах.
Не зважай на економічні закони – розчиняй двері перед інфляцією, гіпер-інхвляцією, стагфляцією та готуй валізи адже голодній людині без роботи та зарплатні не вдасться довго розповідати про «зростаючий процент жиров у маслі» і тікати потрібно буде швидко – часу на збори не буде.
Чого ж варто очікувати від наступних президентів?
Я особисто не просто чекаю, я вимагаю від всіх наступних президентів, депутанів, суддів, правоохоронців поваги до українських законів та економічних ринкових законів і їх суворого дотримання. Не трактування з політичної доцільності, а саме СУВОРОГО дотримання.
Те, що обіцяв один брехливий «польовий командир»: «Закон один для всіх» потрібно трактувати не соціалістично-комуністично- маргінальної точки зору: всіх покараємо. Треба виконувати закони…всім…і всі закони. Це сфері мрій і казок, але так хочеться жити в прогнозованій державі, а стане вона передбачуваною лише в разі укорінення законослухняності всіх без виключення громадян в незалежності від майнового стану та соціального статусу..
А ще я прагну побачити президента прагматичного, раціонального і без зайвої сльози в голосі – емоції набридли і у виконанні Космоса, і у виконанні сердешного прем‘єра. Це теж з області фантастики, але мармеладна брехня вже викликає алергію і головне, що не тільки у мене, а й у колишніх палких прихильників.

Відповіді

  • 2009.04.13 | Sean

    Майже все вірно

    окрім про відсутність підстав для розпуску ради
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.13 | DADDY

      Re: Майже все вірно - Вам з Мартинюком видніше

      Але як на мене, то терпіти цю неконституційну коаліцію стільки часу, підписати внесений та проголосований нею бюджет, а потім з огляду на політичну доцільність та коньюктуру подати в КС на неконституційність коаліції та прем"єра - це якраз ознака виключної послідовності та дотримання законодавства.
  • 2009.04.13 | Свинья на радуге

    Вы у друга не спросили, а куда ж он так спешил?

    DADDY пише:
    > Це так він результативно проїхався до а/п Бориспіль і назад зі швидкістю 150.
    Привык, что во-первых, все так едут, и попробуй выдерни из потока такого нарушителя; а во-вторых, если даже и выдернут, открыточку с Иваном Франком ГАЙцу подарил и дальше шпилишь, да? А тут штрафы подняли, камеры, от халэпа, действительно.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.13 | DADDY

      Я і так знаю:він віз доньку в а/п,а її паспорт вдома зубули

      тож він спочатку "летів" додому на Харківський, а потім назад в а/п.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.13 | Свинья на радуге

        То есть ограничение скорости мы, рядовые граждане, соблюдаем не

        тогда, когда это определено законом, а когда это целесообразно. А когда это нецелесообразно - не соблюдаем. Ну так я не понимаю причин Ваших негативных эмоций от следующего тезиса:
        >
        > Обирати ми тепер будемо не тоді, коли визначено законом, а тоді, коли укрсучполітики визначать згідно політичної доцільності.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.04.13 | DADDY

          А я нікого не виправдовую.Тим більше,що штраф був сплачений.

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.04.13 | Свинья на радуге

            Пять тыщ? Снимаю шляпу.

        • 2009.04.22 | GreyWraith

          Так я питав і питаю: "Звідки ж ця клята корупція береться"?

          Свинья на радуге пише:
          >тогда, когда это определено законом, а когда это целесообразно. А >когда это нецелесообразно - не соблюдаем.
          Як Ви не розумієте: йому ТРЕБА. :) Та й чому б собі не відмовити у задоволенні, коли ніякої кари не планується?

          >Ну так я не понимаю причин Ваших негативных эмоций от следующего >тезиса:
          Бо я - то я, а вони - то вони. :) І добро - це коли я круто зіграв проти правил і отримав PROFIT, а зло - це коли зіграли проти правил інші, і в результаті постраждав я. Розумієте, що я - один, маленький і слабенький, тому робити неправильно можу і буду, бо то мені вигідно, а от їм, особливо політикам, це робити категорично не можна, бо вони сильні, і їх багато, тому є ризик, що я конкуренції не витримаю, і мене вони затопчуть як носороги...
    • 2009.04.13 | Koala

      Тобто більше вам нема чим обурюватися?

      Навіть погромами камер?
  • 2009.04.13 | Мартинюк

    Голослівне судження - "нема підстав переобирати Раду"

    Є підстав безліч, в першу чергу відсутність нормальної урядової коаліції, злодійство і неадекватність уряду в час кризи і ще бог зна чого.
    Ну я розумію що Росія врешті визначилася на посаді генерал-губернатоші Малоросії, але ж ми то при чому?
    Я розумію що тому бидлу у Верховній Раді треба за всяку ціну протриматися до кінця квітня , бо потім їх типу вже не можна розганяти.

    Чекаю наступної статті про те що перевибори (а потім звичайні вибори ВР) є смертю для демократії .

    ДАДІ пише
    >Нещодавно президент, оголошуючи про свою готовність до позачергових президентських виборів, заявив, що вважає за доцільне провести їх разом з позачерговими парламентськими і звернувся до юристів з пропозицією підшукати правові підстави для цього чергового «свята демократії». Руки опускаються : Гарант Конституції, розуміючи, що законних підстав для «свята» немає, все одно пропонує начхати на законодавство і «підшукати» правову форму!

    І звідки впевненість що начхати на законодавство? А може все таки на комсомольсько-бандюківські "понятія"?

    >Немає сумнівів: спритники-правознавці з СП «правові» підстави знайдуть, а КС, чиї діти НЕ їздять на Ламборджіні Каладзе, такі підстави визнає конституційними.

    Знову ж таки, ти ж добре знаєш що Ламборджіні пропонуватимуть ті хто хочуть дрімати у Раді до 2012 (а вже й до 2015 бо "криза") року.
    Але пишеш абсолютно протилежне.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.13 | Sean

      змушений погодитися

      і, відповідно, відкорегувати свою першу реакцію на допис Daddy - я це прогавив.
    • 2009.04.13 | DADDY

      Голослівне судження

      "відсутність нормальної урядової коаліції, злодійство і неадекватність уряду".
      Так воно і є, але коли з"явилась ця "відсутність"? Восени минулого року? - То ВІН чого чекав? Злагоди? Розуміння? Прозріння?
      А "неадекватність уряду" взагалі поняття неалгоритмизоване.
      Пораджу Вам, пане Мартинюк, шукати ворогів там, де вони є, а не там де Вам це підказала бурхлива фантазія.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.13 | Мартинюк

        Так восени він і розпускав Раду

        А вона не розпустилася, "бо криза і дуже дорого". А всі підстви для розпуску по суті збереглися ще з тієї ж осені. Плюс додалася небачена навіть у 2007 купівля депутатів і фракцій. Повір - зараз найбільш антикризовим заходом є перевибори парламенту. Якби вони сталися 7 грудня, то курс доллара був би набагато нижчим - бо всі політичні сили протягом жовтня-листопада намагалися би уникнути такої антиагітації.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.04.13 | DADDY

          Re: Так восени він і розпускав Раду

          Мартинюк пише:
          > А вона не розпустилася, "бо криза і дуже дорого". А всі підстви для розпуску по суті збереглися ще з тієї ж осені. Плюс додалася небачена навіть у 2007 купівля депутатів і фракцій. Повір - зараз найбільш антикризовим заходом є перевибори парламенту. Якби вони сталися 7 грудня, то курс доллара був би набагато нижчим - бо всі політичні сили протягом жовтня-листопада намагалися би уникнути такої антиагітації.

          1.ВІН сам скасував свій указ про призначення виборів.
          2.Потрібно було ще тоді звертатися з поданням до КС, а не чекати "слушного" момента. Закон або виконують або ні - третього немає.
          3.Зберігся б курс чи ні невідомо. Чому ти не припускаєш варіанта, що нестабільність політ ситуації була б використана для вимивання грошової маси (валюти) і натомість наповнення кишень лохторату свіжонадрукованими папірцями. А "повісили" б це гіперінфляційний фокус знову ж таки на ВАЮ.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.04.14 | yes

            Re: Мартинюк правий, бо розігнати раду можна було тільки фізично

            Ющенко не діятиме, як диктатор.

            якщо говорити про політичну систему України, то вона вся була і є проти розпуску ВР, за виключенням якогось відсотка. Я кажу про політичну систему, яка нині є широко представлена у владі.
      • 2009.04.18 | Світлана

        Re:DADDI! Не гоніть на Президента

        DADDI!ВІН не чекав, він готовий був це зробити ше восени, але юлька не дала грошей на перевибори.І сьогодні ніякий його указ не започаткує ніяких виборів доти, доки КМ не подасть, а ВР не прийме зміни і доповнення до бюджету в частині, яка передбачатиме виділення грошей на виборчу кампанію.Не треба гнати на Президента, бо з тюлькіної подачі це вже стало модним у стані тієї укрсучеліти.Ви ж не з їх лав?
        І не треба називати Президента "слабим".Народ наш здурів - він за силу сприймає вереск, істерію і хамство при відсутності справ, а справи, зроблені "в тиші" - слабкістю.Президент, дай Боже йому здоров"я, виорав за ці роки таке поле історичної, культурної і політичної ниви, що послідовнику залишається лише засіяти.Добре, якщо це буде Яценюк,а якщо Хам або Тюлька?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.04.18 | DADDY

          Де Ви у мене побачили "гоніво" на Президента?

          Якщо здорову критику сприймати, як "гоніво" на когось, то той, хто уникає критики, рано чи пізно перетвориться в рудого таргана куЧмо або у подібність вусатого таргана Джугашвілі.

          Світлана пише:
          > DADDI!ВІН не чекав, він готовий був це зробити ше восени, але юлька не дала грошей на перевибори.І сьогодні ніякий його указ не започаткує ніяких виборів доти, доки КМ не подасть, а ВР не прийме зміни і доповнення до бюджету в частині, яка передбачатиме виділення грошей на виборчу кампанію.Не треба гнати на Президента, бо з тюлькіної подачі це вже стало модним у стані тієї укрсучеліти.Ви ж не з їх лав?

          Він саме "чекав" і розмірковував. Так саме як розмірковував і виконував домовленості у січні-лютому 2005-го. Ось і маємо тепер те, що маємо. Проти нього діє Луб"янка і всі її маріонетки, а Він продовжує політику у білих манжетах. Згадайте у Стругацьких в "Трудно бить богом": Коли Господь вийшов до людей з Пітанських болт, то його взуття було у бруді.

          > І не треба називати Президента "слабим".Народ наш здурів - він за силу сприймає вереск, істерію і хамство при відсутності справ, а справи, зроблені "в тиші" - слабкістю.Президент, дай Боже йому здоров"я, виорав за ці роки таке поле історичної, культурної і політичної ниви, що послідовнику залишається лише засіяти.Добре, якщо це буде Яценюк,а якщо Хам або Тюлька?

          Можете надати приклад справи, зробленої Ним в тиші? Не започаткованої, а доведеної до логічного закінчення.
          Так, Він зсунув величезний шар брехні і сов"єтських мифів з нашої національної історії, але зсуви не закріплені.
          А чому саме Ви особисто так покладаєтесь на фронтовика Сєню в плані захисту того, що зробив Віктор Андрійович? Маєте якісь факти вірності Сєні національній ідеї? В подивиться блск у гілку "Лист на Майдан:..." там наведені факти, які чомусь не підтверджують Ваші сподівання на прогресивного Сєню.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.04.18 | Анатоль

            Оцінювати треба виходячи з реалій, а не бажань.

            Правильно Ющенко зробив, що не наполягав на проведені виборів восени.
            Тоді б позиції ПР і БЮТ лише посилились.
            Якби він вважав ту ситуацію загрозою для демократії,(як це було за "антикризів"), то він би додавив таки проведення виборів.
            А так, боротись "за принцип", коли результатом буде лише погіршення ситуації - дурість була б.

            Щодо Яценюка.
            Мені подобається його толерантна, конструктивна поведінка (хоча останнім часом його риторика стала трохи схожою на Литвина, що погано).
            А щодо партійного будівництва, то я не знаю, чи є його вина в тому, як це робиться. Не бачив позитивних прикладів іншого, а те, що бачив (в штабі НУ), нічим не краще.
            Можливо не дозріли ще наші громадяни до політичних партій. Розглядають це лише як бізнес (ЗАТ), чи роботу.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.04.18 | DADDY

              Re: Оцінювати треба виходячи з реалій, а не бажань.

              Анатоль пише:
              > Правильно Ющенко зробив, що не наполягав на проведені виборів восени.
              > Тоді б позиції ПР і БЮТ лише посилились.
              > Якби він вважав ту ситуацію загрозою для демократії,(як це було за "антикризів"), то він би додавив таки проведення виборів.
              > А так, боротись "за принцип", коли результатом буде лише погіршення ситуації - дурість була б.
              >

              Тоді не треба було "підставлятися" з черговим Указом.

              > Щодо Яценюка.
              > Мені подобається його толерантна, конструктивна поведінка (хоча останнім часом його риторика стала трохи схожою на Литвина, що погано).
              > А щодо партійного будівництва, то я не знаю, чи є його вина в тому, як це робиться. Не бачив позитивних прикладів іншого, а те, що бачив (в штабі НУ), нічим не краще.
              > Можливо не дозріли ще наші громадяни до політичних партій. Розглядають це лише як бізнес (ЗАТ), чи роботу.

              Бардак в НУ не виправдовує Сєніне партбудівництво.
              Приклад вдалої організації можу навести: "чорна" ПОРА.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.04.18 | Анатоль

                Не бачив, не чув.

                >Приклад вдалої організації можу навести: "чорна" ПОРА.

                Не чув, не бачив. А це ще що таке за звір?
                Жовті прапори з годинником часто кругом бачив, а от про чорну пору читав лише на цьому сайті про якийсь скандал з якимсь брендом.
                Чи сильно засекречений партизанський загін якийсь, про який ніхто не чув і не знає?
                Але ж ми говоримо про "всеукраїнські партії"..
  • 2009.04.13 | Semen

    Re: Концептуальне: чого чекаю від наступних президентів?

    Нас не повинні вводити в оману піар-шоу уряду з показниками навколо перевиконання бюджету. Там мало економіки, а лише суцільне маніпулювання цифрами.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.14 | саша_нічна варта

      Дедді, респект за ВАЮ. Чекати не варто, бо ми вже старі :)

      Треба висувати наші Громадянські вимоги до усіх партій та влади;

      -негайне скасування пдв на ліки, бо це зараз геноцид для більшості українців.

      -ввести податок на будинки заг. площею більше 300 кв.м. та автівки вартістю більше 100 000 дол.

      саша знов на танку, 21213 :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.18 | Боровик

        Re: Дедді, респект за ВАЮ. Чекати не варто, бо ми вже старі :)

        І це все що Вам протрібно? Не задрібно?
  • 2009.04.14 | yes

    Без потрібних повноважень, президент може тільки ідейно

    керувати державою. Можна сказати: "Пезидент задає ідеологічні напрямки у всіх сферах життя"

    Що він і робить.

    Але засобів втілення цих ідей у Президента сьогодні конституційно не має.

    Тому не варто плутати справді концептуальні речі.
  • 2009.04.18 | ilia25

    Та хіба ж у цьому проблема?

    Проблема зажди була -- як змусити керівництво держави робити те, що ви від нього очікуєте?

    Бо сценарій знову вимальовується той самий -- через пару місяців після обрання нового Президента ви зрозумієте, що він не виправдовує ваших очікувань. А потім ви знову 5 років будете розповідати яким би ви хотіли бачити наступного Президента.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.18 | DADDY

      Re: Та хіба ж у цьому проблема?

      ilia25 пише:
      > А потім ви знову 5 років будете розповідати яким би ви хотіли бачити наступного Президента.

      Особисто я 5 років працював на втілення програми президента Ющенко Віктора Андрійовича. На жаль, наш з ним результат не такий вдалий.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.18 | ilia25

        Re: Та хіба ж у цьому проблема?

        DADDY пише:
        > ilia25 пише:
        > > А потім ви знову 5 років будете розповідати яким би ви хотіли бачити наступного Президента.
        >
        > Особисто я 5 років працював на втілення програми президента Ющенко Віктора Андрійовича. На жаль, наш з ним результат не такий вдалий.

        Точно, мабуть в тій програмі не було про недоречність ручного коригування парвил дорожного руху.
      • 2009.04.18 | Анатоль

        А в мене інша оцінка.

        >На жаль, наш з ним результат не такий вдалий.

        А як на мене, то прекрасний результат, майже фантастичний.
        Набагато кращий ніж можна було очікувати при такій розстановці сил.

        Ви або піддались на ворожу пропаганду, що все так погано, або в своїх очікуваннях зовсім не враховували реальності, якщо так оцінюєте ці 4 роки.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.04.18 | Адвокат ...

          А в чому полягає хвантастичність результату?

          Розкажіть, чєс`слово,-- цікаво!
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.04.19 | Анатоль

            Re: А в чому полягає хвантастичність результату?

            Країна прожила ці 4 роки дуже мирно і спокійно. Навіть гострі політичні кризи вирішувались мирно, шляхом переговорів і виборів.

            Люди майже позбулись страху за висловлення чи демонстрацію своїх політичних поглядів і уподобань.

            Політична ситуація в країні стала вільною і демократичною. Опозиція має вільний доступ до ЗМІ, вільно проводить свої заходи. В ЗМІ вільно ведуться дискусії політичних сил в прямому ефірі.

            Влада практично не застосовує адмін-ресурсу проти опозиції. Ні в вигляді наїздів контролюючих структур на бізнес опозиції, ні в вигляді добровільно-примусового записування службовців в провладні партії, ні під час проведення виборів.

            Економіка ці 4 роки розвивалась цілком нормально, рівень життя людей замітно виріс.

            Сильно зріс авторитет України в світі. Країна вступила в СОТ.

            Зроблені подальші кроки для встановлення історичної справедливості і вшанування борців за незалежність України.

            Введення системи незалежного тестування повинно покращити ситуацію з корупцією при вступі в вузи, і з рівним доступом до освіти.

            Судова гілка влади стала значно незалежнішою від виконавчої, сильно зросла її роль. (Правда, поки-що ще не стала відповідальною перед суспільством, але незалежність - необхідний етап).

            Політична боротьба в країні проходить в дуже демократичних формах.
            Мирно, без насильства і масових сутичок, без репресій і переслідувань опонентів.

            Силові структури стали деполітизованішими, нейтральнішими, перестали бути знараддям влади в боротьбі з опозицією.

            Встановився баланс політичних сил, що є міцною запорукою подальшого демократичного розвитку.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.04.19 | DADDY

              Україна Анатоля лежить далеко від України DADDY

              Анатоль пише:
              > Країна прожила ці 4 роки дуже мирно і спокійно. Навіть гострі політичні кризи вирішувались мирно, шляхом переговорів і виборів.
              >

              Політичні кризи вирішувались виключно за рахунок сдачі Президентом свої позицій.

              > Люди майже позбулись страху за висловлення чи демонстрацію своїх політичних поглядів і уподобань.
              >

              Ті, хто не мав його - так і не мають, хто мав - не позбавився.

              > Політична ситуація в країні стала вільною і демократичною. Опозиція має вільний доступ до ЗМІ, вільно проводить свої заходи. В ЗМІ вільно ведуться дискусії політичних сил в прямому ефірі.
              >

              ГОПазиція має доступ лише до власних ЗМІ, а ЗМІ стали значно цинічнішими та продажнішими.

              > Влада практично не застосовує адмін-ресурсу проти опозиції. Ні в вигляді наїздів контролюючих структур на бізнес опозиції, ні в вигляді добровільно-примусового записування службовців в провладні партії, ні під час проведення виборів.
              >

              Натомість всі ці заходи вдало використовує БЮТ та ЄЦ.

              > Економіка ці 4 роки розвивалась цілком нормально, рівень життя людей замітно виріс.
              >

              Реформування економіки не відбулося. Рівень життя зростав виключно за рахунок споживацьких кредитів.

              > Сильно зріс авторитет України в світі. Країна вступила в СОТ.
              >

              УГУ. ОСОБЛИВО ЗРІС НАШ АВТОРИТЕТ В НАТО!!

              > Зроблені подальші кроки для встановлення історичної справедливості і вшанування борців за незалежність України.
              >

              Не доведено до кінця. І це за 5 років при владі.

              > Введення системи незалежного тестування повинно покращити ситуацію з корупцією при вступі в вузи, і з рівним доступом до освіти.
              >

              Так! Але виключно завдяки особисто міністру Вакарчуку. Йому ВЕЛИКИЙ РЕШПЕКТ.

              > Судова гілка влади стала значно незалежнішою від виконавчої, сильно зросла її роль. (Правда, поки-що ще не стала відповідальною перед суспільством, але незалежність - необхідний етап).
              >

              Привіт Вам ві судді Зварича та Андрія Портнова со товариши.

              > Політична боротьба в країні проходить в дуже демократичних формах.
              > Мирно, без насильства і масових сутичок, без репресій і переслідувань опонентів.
              >

              Парламент наш є взірцем демократичних форм. А вулична демократія перетворилась на майданарбайтерство.

              > Силові структури стали деполітизованішими, нейтральнішими, перестали бути знараддям влади в боротьбі з опозицією.
              >

              З ацей час "Цушко - СПАС Україну!" і Ви ж не бачили як міліція поводиться у спілкуванні з кримсько-татарським народом.

              > Встановився баланс політичних сил, що є міцною запорукою подальшого демократичного розвитку.

              Але суспільство (чомусь) геть не довіряє цим "збалансованим" політичним силам і прагне ІНШОГО.

              Враження, що ми живемо з Вами в різних Українах.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.04.19 | Анатоль

                Re: Україна Анатоля лежить далеко від України DADDY

                > Політичні кризи вирішувались виключно за рахунок сдачі Президентом свої позицій.

                Жодної позиції він не здав. Йшов на домовленості і компроміси, але не в питаннях демократії і національних інтересів.
                Перемагав у здававалось би безнадійних ситуаціях. Притому перемагав красиво, не задля перемоги любою ціною, а задля покращення ситуації в країні. А примус антикризів йти на вибори - класика, варта підручників світової демократії.


                >Але суспільство (чомусь) геть не довіряє цим "збалансованим" політичним силам і прагне ІНШОГО.

                Тим більші заслуги президента, що при такому стані суспільства, коли в суспільстві нема розуміння важливості демократії, а переважають більшовицькі поняття, як потрібно вирішувати питання і поводитись з опонентами, він зумів утвердити демократичні норми в політикумі і державі.

                >Враження, що ми живемо з Вами в різних Українах.

                Живемо то ми в одній країні, але по різному оцінюємо і ситуацію і стан суспільства і можливості змін на краще, і реальні шляхи таких змін.
                Ви виходите з своїх побажань і вважаєте, що при наявності волі президент міг би зробити більше і краще, ніж зробив.

                Я вихожу з реальної оцінки стану суспільства і вважаю, що Ющенко зробив диво, зробив більше, ніж дозволяє реальна ситуація, зробив майже неможливе.

                А оцінка суспільства моя така:
                Подавляюча більшість людей не готові активно відстоювати свої інтереси і лише чекають, що хтось їх облагодєнствує. Вони не є не те, що рушійною силою, але й не є опорою для змін.

                Активна меншість людей проявляє свою активність виключно в своїх корисливих цілях. Вони зовсім не зацікавлені зараз у встановленні чесних, прозорих, справедливих правил гри. Поки є ще що дерибанити закон і порядок їм не потрібен.

                Кожен президент (премєр), який захоче встановити такі чесні, прозорі, справедливі правила - буде негайно зметений. Без варіантів.
                Якщо Ви цього не розумієте, подивіться на досвід Свистовичів.

                Який правитель в такій ситуації буде мати переваги?
                Який розказує пасивній більшості казки про справедливість, про турботу їхніми інтересами, а активній меншості обіцяє (і дає) реальні можливості дерибану. При цьому старається все прибрати до своїх рук, знищити конкурентів. Це Юля і Янукович.

                А що може реального зробити в такій ситуації правитель в інтересах країни?
                Саме цінне, що можна зробити, це забезпечити конкурентність і рівновагу сил різних кланів дерибанщиків. Примусити їх конкурувати за правилами, а не на знищення.
                Тільки чесна, прозора конкуренція в вільних рівноправних умовах може забезпечити конкуренцію не лише за ресурси, але й за виборців, що приведе до врахування їх інтересів і інтересів нації.

                Геніальність Ющенка в тому, що він це розуміє. І він все зробив для цього. І це саме більше, саме цінніше, що міг зробити президент для країни.
                Хоч країна і не розуміє цього.
              • 2009.04.21 | Світлана

                Re: DADDY, ви дуже поспішаєте

                Саша,згадайте початок 2005 року.Під президентським палацем сотні людей, з різних кінців України.І частіше вони не просили а вимагали, щоби саме Президент прийняв участь в їх проблемах. А проблеми різні: комусь не дали землю, у кого сина засудили несправедливо, у когось протікає дах, а ЖЕК нічого не робить.Саме з цього почалось президенство Юща.Розділена країна.У будь який спосіб її треба зберегти єдиною.Потім почались Юлькіни інтриги і точні продумані удари з боку КГБшніка Зінченка,потім зрада і невходження БЮТ в одну дем.команду, хамські випади в сторону Президента.Так, він - білий комірець, але уявіть якби ще і він дав нам приклад безчестія і хамства, ви думаєте країна більше б виграла? Спитайте сам себе - що я зробив би на місці Президента? І постарайтесь свою відповідь узгодити із чинними законами і принципами демократії.
                Президент за ці 4 роки зробив надзвичайно багато. Европейский вибір, НАТО,Крути,Биковнянський ліс, Голодомор,УПА, Мазепа,Батурин, Мистецький Арсенал, жорстка самостійна позиція у відносинах з Росією, нафтові домовленності з Азербайджаном, СОТ,Меморандум по газотранспортній системі - це теми,які підняв наш "слабкий" Президент.І це вже подвиг. Не може існувати країна без своєї історії і своєї позиції. Скажете, не доведено до кінця.Так, але чого стоїло тільки підняти ці теми! Україна для світу уже має СВОЄ обличчя. "Пусть кричат - уродина".Не переймайтесь.Те, що наразі діється в нашій країні - природньо, але і минуче.Та й нам може уже пора жити по принципу: Не питай, що Україна зробила для тебе, а питай, що ти зробив для України.
                І ще, Саша,не западайте на газетні публікації або інтерв"ю різних експертів. Довіряйте своєму розуму і своєму серцю.Уже почалась президентська компанія.По соцопитуваннях, якщо у другий тур виходить юлька і Сеня, то Сеня перемагає. Уявіть, як зараз БЮТ почне мочити Сеню. А для них, як ви знаєте, ціль виправдовує засоби. Для мене Яценюк (якщо не Ющенко) - це найліпше, що можна побажати в нашій ситуації. Я вірю, що Яценюк продовжить справу повернення українцям їх історії і поваги до себе.Без цього не можна збудувати країну.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2009.04.21 | DADDY

                  Я вже нікуди не поспішаю-це треба було робити 5 років тому

                  Світлана пише:
                  > Саша,згадайте початок 2005 року.Під президентським палацем сотні людей, з різних кінців України.І частіше вони не просили а вимагали, щоби саме Президент прийняв участь в їх проблемах. А проблеми різні: комусь не дали землю, у кого сина засудили несправедливо, у когось протікає дах, а ЖЕК нічого не робить.Саме з цього почалось президенство Юща.Розділена країна.У будь який спосіб її треба зберегти єдиною.Потім почались Юлькіни інтриги і точні продумані удари з боку КГБшніка Зінченка,потім зрада і невходження БЮТ в одну дем.команду, хамські випади в сторону Президента.

                  Це не справа президента країни займатися дріб"яком: від засуджених до даху, що тече. Це він не відійшов тоді від Майдану. Цими проблемами: їх збором, систематизацією, перевіркою, формулюванням пропозицій варто було доручити займатися громадській організації.

                  >Так, він - білий комірець, але уявіть якби ще і він дав нам приклад безчестія і хамства, ви думаєте країна більше б виграла? Спитайте сам себе - що я зробив би на місці Президента? І постарайтесь свою відповідь узгодити із чинними законами і принципами демократії.

                  Перше, що б я зробив на його місці - не дотримувався б літніх домовленостей з ЮВ і не призначив би її на посаду прем"єра. Я б не дотримувався б домовленостей з куЧмом і рудий тарган пішорв би під суд - це привітала б вся країна.
                  Далі, за антиконституційне парнокопитне голосування. ВР мала б бути розпущеною і проведені позачергові парламентські вибори. Саме тоді, на хвилі успіху був шанс отритмати конституційну більшість для проведення докорінних реформ.

                  > Президент за ці 4 роки зробив надзвичайно багато. Европейский вибір, НАТО,Крути,Биковнянський ліс, Голодомор,УПА, Мазепа,Батурин, Мистецький Арсенал, жорстка самостійна позиція у відносинах з Росією, нафтові домовленності з Азербайджаном, СОТ,Меморандум по газотранспортній системі - це теми,які підняв наш "слабкий" Президент.І це вже подвиг. Не може існувати країна без своєї історії і своєї позиції. Скажете, не доведено до кінця.Так, але чого стоїло тільки підняти ці теми! Україна для світу уже має СВОЄ обличчя. "Пусть кричат - уродина".Не переймайтесь.Те, що наразі діється в нашій країні - природньо, але і минуче.Та й нам може уже пора жити по принципу: Не питай, що Україна зробила для тебе, а питай, що ти зробив для України.

                  Особисто мені немає в чому собі дорікати. Я - солдат президента і я робив те, що мені доручали і у 2005-му, і у 2006-му, і в 2007-му. А в жовтні 2007-го я отримав все, на що заробив. І навіть після цього намагався щось зробити. Час згаяний - тепер гуляю сам по собі.

                  > І ще, Саша,не западайте на газетні публікації або інтерв"ю різних експертів. Довіряйте своєму розуму і своєму серцю.Уже почалась президентська компанія.По соцопитуваннях, якщо у другий тур виходить юлька і Сеня, то Сеня перемагає. Уявіть, як зараз БЮТ почне мочити Сеню. А для них, як ви знаєте, ціль виправдовує засоби. Для мене Яценюк (якщо не Ющенко) - це найліпше, що можна побажати в нашій ситуації. Я вірю, що Яценюк продовжить справу повернення українцям їх історії і поваги до себе.Без цього не можна збудувати країну.

                  Я газет не читаю і власне бачення формую сам на підстві різноманітної інформації, яку я отримую з великої кількості джерел. Удачі Вам з надією на фронтовика Сєню.
                  З жертовним служінням "надіям нації" особисто я закінчив.
                  Щодо того що вдалося зробити Віктору Андрійовичу, то чи зроблене ним є незворотнім? Європейський вибір? - Чий? НАТО? - Це коли? УПА? - Хлопчика молоденького в одесі зарізав хто? - Московські бойцовики, які панують в Україні навіть зараз, при владі Ющенко - що буде далі при владі Віктора Федоровича, думаю пояснювати не потрібно. Якщо президентом буде ЮВ, то розраховувати на підтримку національних рухів теж не варто чекати (ну, так саме, як і зараз)
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2009.04.22 | Анатоль

                    Ну от, приїхали: "ціль виправдовує засоби".

                    Ну чистий більшовизм.
                    Треба обхитрити, обманути, перемогти і знищити опонентів.
                    Можна обманювати, використовувати і зраджувати соратників.
                    Можна не виконувати домовленостей.
                    Використав - викинув. Домовився про перемиря - кулю в потилицю...
                    Головне ж ціль. Висока, ясне діло.

                    І чим Ви тоді відрізняєтесь від юльків чи янучар?
                    Ціллю?
                    Але високі цілі ніколи не досягаються, і з відстані часу завжди виявляються лише боротьбою за владу.
                    А реально впливають, міняють, визначають ситуацію лише засоби.
                    І які б не були цілі, а негідні засоби завжди приводять до одного й того ж.
                    Лише під іншою вивіскою.

                    І що цікаво, що такі погляди цілком уживаються з християнською мораллю... (агов, Георгію!)
                    Хоча, це ж принцип єзуїтів, не лише більшовиків.

                    Розчарував Ющенко своїх солдатів, не став діяти єзуїтськими, більшовицькими методами.
                    Не став змагатись в підступності і жорстокості з опонентами і соратниками "задля високої цілі".
                    Сам діяв чесно, гуманно, відкрито і інших до цього схиляв.
                    Слабак, бля!..

                    Інша справа Деді.
                    Кучму - на нари.
                    Юльку - нафіг.
                    Кого ж премєром?
                    Після Юльки на черзі Порошенко.
                    А чи набагато це краще? "Маски-шоу" на обленерго в інтересах російського бізнесу і спроба відібрати "Динамо" в Суркісів, хіба не його справи.
                    А крім самого Кучми скільки ще кучмістів можна на нари, а їх статки і бізнес до рук прибрати!
                    Ех, наскільки ж цікавіше з Деді працювати, ніж з Ющенком!

                    Краще було б Єханурова премєром, покладистий, без амбіцій.
                    Але ж він лише в третьому ряду претендентів. Це ж крім Юлі скільки кумів і друзів відсунути прийдеться.
                    І хто ж тоді залишиться? Всі соратники стануть ворогами.
                    Більшості в ВР нема. Перевибори ВР нічого не дадуть, бо вчорашні соратники стали опонентами.
                    Лишився Деді сам, та ще й зрадником, обманщиком, підступним властолюбцем.
                    Ну до яких тут реформ і високих цілей...
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2009.04.22 | DADDY

                      На жаль, ми навіть не відїхали

                      Анатоль пише:
                      > Ну чистий більшовизм.
                      > Треба обхитрити, обманути, перемогти і знищити опонентів.
                      > Можна обманювати, використовувати і зраджувати соратників.
                      > Можна не виконувати домовленостей.
                      > Використав - викинув. Домовився про перемиря - кулю в потилицю...
                      > Головне ж ціль. Висока, ясне діло.
                      >

                      Це так сприймається на побутовому рівні. Політика - це брудне мистецтво можливого.

                      > І чим Ви тоді відрізняєтесь від юльків чи янучар?
                      > Ціллю?
                      > Але високі цілі ніколи не досягаються, і з відстані часу завжди виявляються лише боротьбою за владу.
                      > А реально впливають, міняють, визначають ситуацію лише засоби.
                      > І які б не були цілі, а негідні засоби завжди приводять до одного й того ж.
                      > Лише під іншою вивіскою.
                      >

                      Цікаво. Тобто за Вашим твердженням: якщо ЮВ "використала" ВАЮ, то це брудна справа і свідчить про мізерні її цілі.
                      А ось якщо ВАЮ дав себе кинути-використати, то це є свідченням його високої особистої моральності та висоти його цілей?
                      Це філософія потерпілих.

                      > І що цікаво, що такі погляди цілком уживаються з християнською мораллю... (агов, Георгію!)
                      > Хоча, це ж принцип єзуїтів, не лише більшовиків.
                      >

                      "У канібала Бокаси, так само як і в Анатоля, було 2 руки, 2 ноги і голова. З цьго роблю висновок, що Анатоль - канібал." Такий висновок Вам сподобається? (це щодо знака = між єзуїтами та комуняками)

                      > Розчарував Ющенко своїх солдатів, не став діяти єзуїтськими, більшовицькими методами.
                      > Не став змагатись в підступності і жорстокості з опонентами і соратниками "задля високої цілі".
                      > Сам діяв чесно, гуманно, відкрито і інших до цього схиляв.
                      > Слабак, бля!..
                      >

                      Ні, не так.
                      По-першк, Віктор Андрійович аж ніяк не розчарував мене як особистіть - я дуже поважаю його мужність, відданість справі, його ставлення до християнських та родинних цінностей.
                      Він розчарував, як найнятий державний менеджер.
                      Тим більше, що у своїй діядьності використовував ті самі методи, що ви їх називаєте єзуїтськими, але не так ефективно, як опоненти.

                      > Інша справа Деді.
                      > Кучму - на нари.
                      > Юльку - нафіг.
                      > Кого ж премєром?
                      > Після Юльки на черзі Порошенко.

                      От не приписуйте мені того, що я не писав. Чмо на нари - ТАК! (це доречі гасло ПомРев), Юлю - нафіг з пляжу? - Так, бо вважаю цей крок доцільним. А ось Рошена в прем"єри, то можна б було, але за певних умов.

                      > А чи набагато це краще? "Маски-шоу" на обленерго в інтересах російського бізнесу і спроба відібрати "Динамо" в Суркісів, хіба не його справи.
                      > А крім самого Кучми скільки ще кучмістів можна на нари, а їх статки і бізнес до рук прибрати!
                      > Ех, наскільки ж цікавіше з Деді працювати, ніж з Ющенком!
                      >

                      Щоб Ви навіть не мали сумніву, що було б і цікавіше і корисніше для країни.

                      > Краще було б Єханурова премєром, покладистий, без амбіцій.

                      За часів прем"єрства Єханурова, економіка країни показала чи не найкращу динаміку.

                      > І хто ж тоді залишиться? Всі соратники стануть ворогами.
                      > Більшості в ВР нема. Перевибори ВР нічого не дадуть, бо вчорашні соратники стали опонентами.

                      Треба спілкуватися з громадянами, пояснювати свою позицію, тоді ті кар"єристи залишаться без електоральної підтримки.

                      > Лишився Деді сам, та ще й зрадником, обманщиком, підступним властолюбцем.
                      > Ну до яких тут реформ і високих цілей...

                      Я можу написати інший, оптимістичніший сценарій, але хіба варто це робити? Ви все одно не зрозумієте. Для Вас Лідер "опущений", але в білих манжетах, кращий за Лідера з невідмитими руками, але на чолі заможної країни, яка має національну свідомість і сповідує раціональні цінності.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2009.04.22 | Д. А.

                        Re: На жаль, ми навіть не відїхали

                        DADDY пише:

                        > Для Вас Лідер "опущений", але в білих манжетах, кращий за Лідера з невідмитими руками, але на чолі заможної країни, яка має національну свідомість і сповідує раціональні цінності.

                        Так, кращий. Бо другий - це Гітлер.
                      • 2009.04.22 | Світлана

                        Re: DADDI , декілька дружніх порад

                        1.Спробуйте радіти тому, що ваша склянка напів-повна, а не сумуйте через те, що вона напів-порожня.Це привчить Вас бачити у тому,що вас оточує, більше хорошого.Бо коли людина налаштована у всьому бачити погане або програш, то те вона і отримує від життя.
                        2.Ніколи на 100% не покладайтесь на будь яку людину, бо людина грішна
                        і часто слабка, і за певних обставин може не виправдати ваших сподівань.
                        3.Перш ніж оцінювати ту чи іншу ситуацію,ті чи інші дії, спробуйте відслідкувати причино-наслідковий зв"язок.Тобто, якщо щось сталось, то чому воно сталось саме так? А якщо зробити інакше, то як воно отзоветься у майбутньому?
                        4.Якщо хочете бути щастливим у своїй країні, будьте ним.І не чекайте від когось вдячності,за те, що ви були причетні до побудови того щастя.Робіть це тільки для себе, сам себе заохочуйте і сам себе хваліть.
                        Саша, не ображайтесь будь ласка. Ці самі поради я адресую і собі.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2009.04.22 | DADDY

                          Re: DADDY , декілька дружніх порад

                          Світлана пише:
                          > 4.Якщо хочете бути щастливим у своїй країні, будьте ним.І не чекайте від когось вдячності,за те, що ви були причетні до побудови того щастя.Робіть це тільки для себе, сам себе заохочуйте і сам себе хваліть.

                          Чим я тепер і займаюсь, зібравши невелику, але дуже дієву та ефективну команду.

                          > Саша, не ображайтесь будь ласка. Ці самі поради я адресую і собі.

                          Я на добрі поради не ображаюсь, хоча мені вже отримувати навіть добрі поради трохи запізно - час вже замислитись про вічне.
                      • 2009.04.22 | Анатоль

                        Daddy, а чому Ви вважаєте себе християнином?

                        Ісус вчив терпіти, а не боротись зі злом насильством.
                        Де в нього, що потрібно протистояти ворогам, старатись перемогти їх?
                        Навпаки: вдарили по одній щоці - підстав і другу, забирають плащ - віддай і сорочку, заставляють милю йти - йди й дві...
                        Та й "не суди", "не виривай кукіль з пшениці, хай разом ростуть до жнив".
                        А Ви - "на нари!"
                        І чим Вам "опущений" Ісус привабливіший за його торжествуючих переможців?
                        Я тут не оцінюю, добре чи ні те, чому вчив Ісус.
                        Просто не розумію, як людина може вважати себе християнином, маючи протилежні погляди до того, чому вчив Ісус.

                        І щодо поганого менеджера Ющенка.
                        Прекрасних, ефективних менеджерів хватає. І Медведчук, і Портнов, і Юля...
                        А от чесних політиків...
                        І от який парадокс. Люди плюються: - які ж вони всі сволочі, ці політики!
                        А чесних політиків і чесної політики їм, виявляється, і не треба.
                        Вони чекають від "своєї команди" виграшу, перемоги, а не чесної гри.
                        А президент бачив свою задачу у встановленні між політиками правил чесної гри (що є в інтересах нації), а не виграшу одних кланів і розгрому інших.

                        Люди, коли плюєтесь в політиків, подивіться в дзеркало.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2009.04.22 | DADDY

                          Напевно тільки той, хто охрестив мене має право про це судити

                          Анатоль пише:
                          > І чим Вам "опущений" Ісус привабливіший за його торжествуючих переможців?
                          Ви погано знаєте писання: Господь не був "опушенним" - він свідомо приніс себе в жертву за гріхи людські.

                          >
                          > Просто не розумію, як людина може вважати себе християнином, маючи протилежні погляди до того, чому вчив Ісус.
                          >

                          Я не вважаю Вас достатньо авторитетною для мене людиною аби оцінювати мої християнські якості. Тим більше, що своє віросповідання обговорювати бажання ніякого не маю.


                          > А президент бачив свою задачу у встановленні між політиками правил чесної гри (що є в інтересах нації), а не виграшу одних кланів і розгрому інших.
                          >
                          Рожеві окуляри зніміть блск.

                          > Люди, коли плюєтесь в політиків, подивіться в дзеркало.

                          А хто тут плював?
                        • 2009.04.22 | GreyWraith

                          Re: Daddy, а чому Ви вважаєте себе християнином?

                          Анатоль пише:
                          >Навпаки: вдарили по одній щоці - підстав і другу, забирають плащ - >віддай і сорочку, заставляють милю йти - йди й дві...
                          Так, але в мануалах про те, що робити після удару по другій щоці нічого не сказано. :) Плюс сказано в іншому місці: "Не мир я приніс, але меч"...

                          >Просто не розумію, як людина може вважати себе християнином, маючи >протилежні погляди до того, чому вчив Ісус.
                          Ну так тлумачів вчення скільки розвелося. :)

                          >Прекрасних, ефективних менеджерів хватає. І Медведчук, і Портнов, і >Юля...
                          Судячи із результатів, то дефективні менеджери. :) Кожен із цієї трійці в кінцевому підсумку ніасіліл те, за що брався. (он тесть на днях бачив Тимошенко і казав, що вона дуже здала. Як людина, у якої все з рук валиться...)

                          >Вони чекають від "своєї команди" виграшу, перемоги, а не чесної гри.
                          Забивати голи "рукою Господа", як свого часу Марадона? ;)

                          >А президент бачив свою задачу у встановленні між політиками правил >чесної гри (що є в інтересах нації),
                          Так зараз Дедді напише, що кому ці правила потрібні, якщо всі все одно грають нечесно. :) Так, грають, але криза їхню гру закінчує. Не працюють прийоми, бо економіку не підкупиш. Отже, приходить час нових героїв...
                  • 2009.04.22 | yes

                    Re: Я вже нікуди не поспішаю-це треба було робити 5 років тому

                    Не будьте песимістом. Ющенко таки переможе на виборах.

                    Трагедія українців - вони під дією сторонніх сил потрапляють у хаос. Вони кидають одне - хапаються за інше і у результаті повертаються туди, звідки "їх взяли". Дійсно був розкручений вражими політтехнологами зручно маніпулятивний образ месії. На Ющенка нагрузили надочікування. Цілком логічно, що потім наступає фаза "розпни його".

                    Центральна влада має стосунок до добробуту тільки соціально незахищених, бо ці потребують підтримки від влади - всі інші повинні собі раду давати без влади, як це у цілому світі.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2009.04.22 | DADDY

                      Re: Я вже нікуди не поспішаю-це треба було робити 5 років тому

                      yes пише:
                      > Ющенко таки переможе на виборах.
                      >
                      Нехай Бог допомагає.

                      > Дійсно був розкручений вражими політтехнологами зручно маніпулятивний образ месії. На Ющенка нагрузили надочікування.
                      >

                      А Президент - це такий стовп, на який ліплять усі охочі все що захоче?
                    • 2009.04.22 | Анатоль

                      Будьте реалістом, Ющенко не піде на вибори.

                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2009.04.22 | yes

                        Я є реаліст. Ющенко нікому не вступиться з дороги.

                        А чому йому втупатися?

                        Після другого терміну Ющенка, наступним президентом буде жінка
                      • 2009.04.22 | omela

                        погано, якщо не піде

                        тоді тіки за Тягнибока залишиться голосувати.
                  • 2009.04.22 | GreyWraith

                    Re: Я вже нікуди не поспішаю-це треба було робити 5 років тому

                    DADDY пише:
                    >варто було доручити займатися громадській організації.
                    Якій?

                    >Перше, що б я зробив на його місці - не дотримувався б літніх >домовленостей з ЮВ і не призначив би її на посаду прем"єра. Я б не >дотримувався б домовленостей з куЧмом і рудий тарган пішорв би під >суд - це привітала б вся країна.
                    Я б не вітав. Мені Президент без честі не потрібен, бо тоді виходить, що честі не має моя нація, а, отже, і я.

                    >Далі, за антиконституційне парнокопитне голосування. ВР мала б бути >розпущеною і проведені позачергові парламентські вибори. Саме тоді, >на хвилі успіху був шанс отритмати конституційну більшість для >проведення докорінних реформ.
                    Мали б сказ та істерію на Сході та пів-країни зараз.

                    >Удачі Вам з надією на фронтовика Сєню.
                    Так, у Яценюка повно недоліків. Але вкажіть мені кращого тут і зараз.
                  • 2009.04.22 | omela

                    в чому головна проблема Юща, нмд

                    Не мав він ніякої опори політичної. НСНУ - не рахується, бо причепа, штучно створена. За ним не було ідейної сили. А створити таку не подбав, та й судячи з усього, не вмів. Він не партійний політик, добре це чи зле, але такий він є. Президентом став на хвилі, майже випадково, справжньої політичної сили за ним не було. Тому тепер він сам-один, і навіть колись віддані солдати його кидають.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2009.04.23 | саша_нічна варта

                      в чому головна проблема Юща. Дедді вперед!

                      "Вірні солдати кидають ВАЮ".

                      А ВАЮ хіба не зрадив усіх нас, хто був на Майдані у 2004?
                      Росукренергійний, наш.


                      Якщо Дедді щось зробить ефективне і корисне для суспільства, чому ні?
                      Це все рівно буде краще ніж підтримувати одинака.

                      Дедді вперед!
                • 2009.04.22 | GreyWraith

                  Добрий виклад точки зору

                  Світлана пише:

                  >Розділена країна.У будь який спосіб її треба зберегти єдиною.
                  Отож. Що б ми казали тепер, сидячи на половині України? :(

                  А тепер, скаржачись на втрату підтримки Ющенком, зверніть увагу на фейл "весняного наступу" регіоналів. І ті теж втратили...

                  >уявіть якби ще і він дав нам приклад безчестія і хамства, ви думаєте >країна більше б виграла?
                  Отож.

                  Взагалі шляхетність людини визначається тим, як вона виходить із неприємних ситуацій. От згадайте скандал із малим Ющенком і уявіть собі, прости, Господи, Януковича на тому місці. :) Та що уявляти? Он Янукович-старий свого синулю-йолопа зробив депутатом, а тепер хвалиться, що той байдики б'є і дуріє від цього... :)

                  >Спитайте сам себе - що я зробив би на місці Президента? І >постарайтесь свою відповідь узгодити із чинними законами і >принципами демократії.
                  Во-во. :)

                  >Президент за ці 4 роки зробив надзвичайно багато. Европейский >вибір, НАТО,Крути,Биковнянський ліс, Голодомор,УПА, Мазепа,Батурин, >Мистецький Арсенал, жорстка самостійна позиція у відносинах з >Росією, нафтові домовленності з Азербайджаном, СОТ,Меморандум по >газотранспортній системі - це теми,які підняв наш "слабкий" >Президент.І це вже подвиг.
                  Звісно, завжди хочеться більшого, але і це, справді, дуже немало.

                  >Скажете, не доведено до кінця.
                  А Кучма багато доводив до кінця? Навіть парламент не наважився розпустити. Звісно ж, свого зятька в мільярдери пропхав, але ж функції державного діяча не в цьому полягають.

                  А Кравчук, вашингтон наш із ЦК КПУ? З ганьбою, вибачте на слові, здриснув із посади, як тільки перші проблеми почалися. Тепер обсох та інших учить жити...

                  >"Пусть кричат - уродина".
                  У цього поета є інша пісня: "В этом мире того, что хотелось бы нам, - нет! Но мы верим, что в силах его изменить, - да!" :)

                  >І ще, Саша,не западайте на газетні публікації або інтерв"ю різних >експертів.
                  Ха, газети та експерти хазяїну належать. :) Перед тим, як вірити, поцікавтесь, якому...

                  >Уявіть, як зараз БЮТ почне мочити Сеню.
                  Хоча Тимошенко - жінка, але із того мочіння вийде щось подібне до того, коли, вибачте, чоловік почне справляти малу фізіологічну потребу проти вітру. :lol: Просто дуже багато і хвацько обіцяла свого часу - і дійшла до епічного фейлу...
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2009.04.22 | omela

                    Re: Добрий виклад точки зору

                    Половина країни - це ще не найгірше з можливого.
                • 2009.04.22 | omela

                  Не сподівайтеся на Сеню

                  По-перше, нічого він не продовдить.

                  По-друге, з нинішніми повноваженнями він буде іще слабшим президентом за Юща.

                  По-третє, він має практично всі недоліки Юща, а на додачу ще декілька.

                  Сеня в усьому гріший, тіки що "свіжий". А поза тим нічого.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2009.04.23 | Світлана

                    Re: Не сподівайтеся на Сеню

                    jmela, аргументуйте:

                    > По-перше, нічого він не продовдить.
                    >
                    > По-друге, з нинішніми повноваженнями він буде іще слабшим президентом за Юща.
                    >
                    > По-третє, він має практично всі недоліки Юща, а на додачу ще декілька.
                    >
                    > Сеня в усьому гріший, тіки що "свіжий". А поза тим нічого.

                    чому не продовжить?, чому буде слабкішим?,які недоліки Юща і які ще в додачу? в чому гірший?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".