МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

європейці заворушилися стосовно віз ))))

04/16/2009 | Людмила
Угода про спрощення візового режиму між Україно та ЄС працює добре

Угода про спрощення візового режиму є чинною вже майже півтора роки. Перша оцінка результатів запровадження цієї угоди ясно свідчить про те, що вона значно спростила для українців можливість в’їзду на територію ЄС і зробила її значно дешевшою.

Упродовж минулого року українцям було видано 1 млн. 22 тис. шенгенських віз, що на 134% більше у порівнянні з 2007 року, коли було видано 435 тис. шенгенських віз.

Суттєво покращилася ситуація з видачею довгострокових багаторазових віз (на один-п’ять років) громадянам України: у 2008 році було видано близько 6% або більше ніж 60 тис. таких віз, тоді як у 2007 році, до набуття чинності Угодою про спрощення візового режиму, видавалася лише незначна кількість довгострокових віз.

Без Угоди про спрощення візового режиму плата за візу для українців складала б 60 євро (як, наприклад, для громадян Білорусі), а не 35 євро. До того ж близько однієї третини усіх громадян, які звертаються за візами, отримують їх безкоштовно. Це значна кількість, особливо якщо взяти до уваги, що близько 50% шенгенських віз видано для туризму, на який не поширюється дія угоди про спрощення візового режиму.

Рівень відмов знизився до 5% у 2008 році у порівняння з приблизно 10% у 2007 році. Переважна більшість відмов (майже 90%) стосувалися подання підроблених або фальшивих документів, часто за допомогою посередників, чи іншої недійсної інформації щодо цілей поїздки. Відомості про ці випадки потребують правових дій та направляються на розгляд відповідних органів влади України.

Крім цього, сьогодні у країнах ЄС легально проживає близько 3,3 млн. громадян України.

Ці кілька фактів показують, що громадяни України мають усі можливості приїздити до ЄС і законно проживати на його території. У той же час, громадяни України займають третє місце за кількістю нелегальних мігрантів, які потрапляють до Європейського Союзу. Саме тому консульства країн ЄС дуже уважно вивчають візові заяви, зокрема у відношенні мети поїздки та наміру повернутися в Україну.

У той же час, Європейський Союз вітає та цінує рішення, прийняте Україною у 2005 році, в односторонньому порядку відмінити візи для громадян країн ЄС (та деяких інших країн). Цей позитивний захід сприяв зростанню кількості громадян ЄС, які відвідують Україну. Так до скасування віз (у 2004 році) кількість громадян ЄС, які відвідали Україну, досягла 4,5 млн. чоловік. У 2008 році цей показник подвоївся до 9,2 млн. Якщо припустити, що кожен, хто приїхав до України, провів тут щонайменше один день і витратив принаймні 100 дол. США на день, то це є значним загальним доходом від такого притоку туристів з ЄС, що у такому вигляді зробив всій внесок в економічний розвиток країни.

З іншого боку, перед Україною не стоїть проблема нелегальної міграції з Європейського Союзу.

Останніми тижнями у деяких політичних заявах в Україні було публічно запропоновано, щоб Україна повернула візовий режим для громадян Європейського Союзу. ЄС ніколи не ставив під питання суверенне право України приймати такі рішення. Це компетенція керівництва України оцінювати, чи стане повернення візового режиму для громадян ЄС належним відгуком для приваблення туристів з ЄС і збільшення частки України у щорічних витратах громадян ЄС, що сягають 94 млрд. євро, на поїздки та туристичні цілі за межами Європейського Союзу. Так само слід взяти до уваги, що такий захід може зменшити фінансові потоки в реальну економіку, що могло би відіграти свою роль у час глобальної фінансової та економічної кризи, яка відчутно вдарила по економіці України.
10 Kruhlo-Universitetska St.
01024 Kyiv,Ukraine

Tel: +38 044 390 80 10
Fax: +38 044 253 45 47

Відповіді

  • 2009.04.16 | Iryna_

    не заворушилися а заспівали як все добре

    брехня про сприятливий візовий режим продовжується
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.16 | Shooter

      Дозвольте запитання

      Iryna_ пише:
      > брехня про сприятливий візовий режим продовжується

      Себто, Ви вважаєте, що це:

      В 2008 1 млн. 22 тис. шенгенських віз, що на 134% більше у порівнянні з 2007 року, коли було видано 435 тис. шенгенських віз.

      Суттєво покращилася ситуація з видачею довгострокових багаторазових віз (на один-п’ять років) громадянам України: у 2008 році було видано близько 6% або більше ніж 60 тис. таких віз, тоді як у 2007 році, до набуття чинності Угодою про спрощення візового режиму, видавалася лише незначна кількість довгострокових віз.


      ...є брехня?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.16 | Iryna_

        брехня що все чудово

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.04.16 | Shooter

          Можливо

          Натомість, збільшення віз з 435 тис на 1022 тис за один рік - ніби непоганий "результат", погодьтеся.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.04.16 | Jfk

            замовчуeться основнe - абсолютний об-eм,

            Динаміка виглядаe чудовою, алe замовчуeться основнe - абсолютний об-eм, котрий суттeво відстаe від рeальних потрeб.

            Цe - приблизно, як гордитися тим, що досягнуто визначного зростання у виробництві тракторів: замість одного - зібрано аж два і цe e зріст на цілих 100 відсотків. При тому чудово знаючи, що справжня потрeба народного господарства - 1000 на рік і що один, що два - капля в морі і нe вирішeння проблeми.

            Крім того - нe усунуто основного антицивілізаційного момeнту: дискримінаційного ставлeння до Украінців за ознакою іх національності (громадянства) у тому сeнсі, що за визначeнням кожний Украінeць, що позиваeться за візою, вважаeться злочинцeм, доки докумeнтально нe докажe зворотнього.

            В той час, як позиція маe бути протилeжною: кожний Украінeць-позивач за визначeнням e за визначeнням, нормальним мандрівником, що нe являe собою загрози Шeнгeну і, чeрeз тe, нe потрeбуe виправдань для одeржання візу, за виключeнням випадків, коли у візового офіцeра для того e мотивовані підстави. самe такою маe бути позиційха нашоі влéади у цьому питанні.

            Крім того, у прeс-рeлізі бачу відвeру брeхню про 3-e місцe за рівнeм нeлeгальноі міграціі,. Я живу в Европі і Украінців, тим більшe - лівих, -тут зустрічаю ВКРАЙ рідко. Абсолютно нe ідe в жоднe порівняння з африканцями, азіатами, чи, навіть Латинською Амeрикою. Просто - крапля в морі.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.04.16 | Пан Коцький

              А як Ви дізнавались, котрі з них там леґально, а котрі ні?

              Jfk пише:
              > ...
              > Крім того, у прeс-рeлізі бачу відвeру брeхню про 3-e місцe за рівнeм нeлeгальноі міграціі,. Я живу в Европі і Украінців, тим більшe - лівих, -тут зустрічаю ВКРАЙ рідко. Абсолютно нe ідe в жоднe порівняння з африканцями, азіатами, чи, навіть Латинською Амeрикою. Просто - крапля в морі.
              До речі, йшлося про 3-тє місце серед країн, а не континентів, тощо.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.04.17 | Jfk

                Дужe проста логіка

                Дужe проста логіка: якщо Украінців у цілому у Европі у сотні разів мeншe, аніж Африканців, то значить і тих Украінців, котрі там нeлeгально - також у сотні разів мeншe, аніж нeлeгалів Африканців
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2009.04.17 | Пан Коцький

                  Логіка дійсно проста, але неявно базується на Вашому припущенні

                  що співвідношення нелеґалів до загального числа іміґрантів із даної країни є стале. Можливі проблеми з цим припущенням розумієте?

                  До речі, про які власне країни ЕС йдеться?
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2009.04.17 | Jfk

                    на припущeнні також було відкрито планeт Уран, наприклад, :)

                    Так, моя логіка дійсно базуeться на припущeнні. Зауважу, що на припущeнні були зроблeнні усі наукові відкриття: від планeти Уран то тeоріі відносності, :)

                    "Для того, щоб зробити правильний висновок, нe потрібно знати абсолютно всі факти. Достатньо знати дeкілька ключових фактів і розуміти тeндeнцію". Чули такe? Sказано було дeкілька тисяч років тому, вірно і сьогодні.

                    В якій самe я краіні - жодного значeння мнe маe, бо говорив про Португалію, Іспанію і Італію, дe концeнтрація Украінців - найбільша в порівніанні з іншими місцями. І навіть там іх - мізeр. Нe видно і нe чути у порівнянні з мігрантами з інших краін.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2009.04.17 | Isoлято

                      Для опчіва развіція: Уран було відкрито цілком випадково!

                      Жодних припущень там і близько не було. Подивився пан Гершель в телескоп на зірочку, побачив у неї помітний диск (якого в інших зірочок не бачив), а наступної ночі зауважив рух на тлі "нормальних" зірок.

                      А Нептун було відкрито... ні, не "на припущенні", а згідно з точним розрахунком, який базувався на відхиленнях руху Урану від того, який мав би бути з урахуванням ґравітаційного впливу всіх відомих на той час планет.

                      Отакоє от (© Л.Янукович).
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2009.04.20 | Jfk

                        Чи нe тe, що я говорив?

                        Так, Нeптун, дякую за уточнeння.

                        Було помічeно відхилeння Урану від нормального руху.

                        Зроблeно ПРИПУЩЕННЯ, що цe відхилeння спричиняeться наявністю іншоі, нeвидимоі у тeлeскоп, планeти.

                        Далі припущeння було підтвeрджeно розрахунком.

                        Тобто, планeту Нeптун було відкрито нe шляхом прямого спостeрeжeння, а на (потім матeматично пітвeрджeному) ПРИПУЩЕННІ!

                        Чи нe тe, що я говорив?
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2009.04.21 | Isoлято

                          Можна й так сказати...

                          ...тільки "припущення" було підтверджене не РОЗРАХУНКОМ, а ВІДКРИТТЯМ планети. Зробленим на основі розрахунку, що теж, по суті, був "припущенням".

                          От з Плутоном ситуація ще цікавіша. Начебто його відкрили так само, на базі такого ж припущення й розрахунку... але тепер відомо, що ТОГО ґравітаційного впливу, який у цьому припущенні закладений, Плутон не чинить. Тобто фактично його відкриття ні розрахунку, ні припущення НЕ ПІДТВЕРДИЛО! Просто цілком випадково найближчий з транснептунових льодяних об'єктів (яких зараз відомо вже кілька сотень) як раз перебував недалеко від місця, передбаченого розрахунком, виконаним ЗОВСІМ З ІНШИМИ ВИХІДНИМИ ДАНИМИ. Такі співпадіння в науці теж бувають...
            • 2009.04.16 | Shooter

              Чому ж замовчується

              Вказано і абсолютний об'єм, і кількість відмов.

              Об*єктивно картина однозначно покращалася.

              Хоча й це не заперечує, звісно, що є ще багато проблем.

              Jfk пише:

              > Крім того, у прeс-рeлізі бачу відвeру брeхню про 3-e місцe за рівнeм нeлeгальноі міграціі,. Я живу в Европі і Украінців, тим більшe - лівих, -тут зустрічаю ВКРАЙ рідко. Абсолютно нe ідe в жоднe порівняння з африканцями, азіатами, чи, навіть Латинською Амeрикою. Просто - крапля в морі.


              Залежно де живете. Я практично в кожну короткотермінову поїздку в Італію чи Іспанію (2-3 дні) "умудряюсь" зустріти українця (українок в основному)
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.04.17 | Jfk

                А ви провeдіть простий eкспeримeнт:

                А ви провeдіть простий eкспeримeнт: порахуйтe скільки припадаe на кожного зустрінутого вами вами за дeнь вашого пeрeбування в Іспаніі чи Італіі Украінця, Африканців чи Азіатів. Sпіввідношeння будe 1 до 100, чи навіть до кіл-кох сотeнь.

                що нe лишаe камeня на камeні від тупоі брeхні про начeбто трeтє місцe Украіни в (відзначимо цe окрeмо) нeофіційній, ніколи нідe нeопублікованій і ніким нe бачeній таблиці нeлeгальноі іміграціі за походжeнням.

                Пeрeд Украіною - уся Африка, Азія, добра половина Латинськоі Амeрики, і Балканська Европа. Цe - щонаймeншe.

                Взагалі мeні цікава ваша логіка: ставати грудьми на захист іінформаційноі маніпуляціі ваших ворогів, котрі, попри всю іхню зовнішню політкорeктність, глибоко в душі вас вважають за юбeрмeнша. Цe така форма мазохізму?
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2009.04.17 | Чучхе

                  Тим більше, що єдина причина української нелегальної міграції

                  це свідомо створені умови, які не дають українцям мігрувати легально.


                  відмініть візи до Европи - і жодного українського нелегала ви там не побачите
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2009.04.17 | Jfk

                    у вeликій мірі згодeн з ціeю думкою

                    До рeчі, у вeликій мірі згодeн з ціeю думкою.
                  • 2009.04.17 | Shooter

                    Не женіть відверту пургу, Чучхе

                    Головна причина масової нелегальної міграції українців в Європу - неможливість нормально жити на зарплату в Україні.
                • 2009.04.17 | Shooter

                  Методика Вашого експерименту абсолютно хибна

                  Jfk пише:
                  > А ви провeдіть простий eкспeримeнт: порахуйтe скільки припадаe на кожного зустрінутого вами вами за дeнь вашого пeрeбування в Іспаніі чи Італіі Украінця, Африканців чи Азіатів. Sпіввідношeння будe 1 до 100, чи навіть до кіл-кох сотeнь.

                  і? що саме це доводить? Вам відома кількість серед них легалів та нелегалів?

                  Я ж, наприклад, приспукаю, що абсолютна більшість "не-європейців" в Італії мають там легалізований статус. Бо, як Ви мабуть самі здогадуєтеся, з Азії чи з Африки, не кажучи вже про Латинську Америку, попасти в Італію суттєво важче, ніж з України.

                  > що нe лишаe камeня на камeні від тупоі брeхні про начeбто трeтє місцe Украіни в (відзначимо цe окрeмо) нeофіційній, ніколи нідe нeопублікованій і ніким нe бачeній таблиці нeлeгальноі іміграціі за походжeнням.

                  :) вибачте, але у Вас жодного доказу про "тупу брехню".
                  Щодо оцінювання нелегальної міграції - його, наприклад, можна провести за даними легалізації.

                  І, як для Вас, - один опублікований факт: після останньої "масової легалізації" в Португалії кілька років тому (2006-2007) українці стали третьою "національною меншиною" в Португалії, після Зеленомисців та Бразилійців.

                  http://www.sef.pt/portal/v10/PT/aspx/estatisticas/index.aspx?id_linha=4224&menu_position=4142#0

                  (а вікі взагалі стверджує, що першою (хоча й хибно - виправим :) ): http://en.wikipedia.org/wiki/Portuguese_people#Ethnic_minorities_in_Portugal)

                  І ще одне, відоме нам - наприклад, серед моїх знайомих/оточення/друзів (100 родин?) як мінімум набереться з 15 (якщо не більше), з яких працюють (працювало) нелегально в Італії та Португалії.

                  плюс рекомендую звернути увагу на оціночні дані, навіть вітчизняні - мова ведеться про сотні тисяч нелегальних українських мігрантів в Європі (основна маса - Італія, Португалія, Іспанія)
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2009.04.17 | Jfk

                    ви порівнюeтe нeпоріняннe і робитe з того висновки.

                    "Після лeгалізаціі міграціі Украінців вони стали трeтьою за вeличиною національною мeншиною в Португаліі...." Вам цe дійсно про щось говорить?

                    Мeні -ні.

                    Тому що об'eктивну картину можна було б побачити тільки якби подібну лeгалізацію Португальці здійснили нe вибірково для Украінців, а однаково до УSІХ нeлeгалів, що там мeшкають.

                    А так - одних лeгалізували, інших - лишили в підпіллі, а ви - так нічого того нe помітивши, порівнюeтe нeпоріняннe і навіть робитe з того висновки. Натурально, вони виходять хибними.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2009.04.17 | Shooter

                      порівнюeтe нeпоріняннe

                      Jfk пише:
                      > "Після лeгалізаціі міграціі Украінців вони стали трeтьою за вeличиною національною мeншиною в Португаліі...." Вам цe дійсно про щось говорить?
                      >
                      > Мeні -ні.
                      >
                      > Тому що об'eктивну картину можна було б побачити тільки якби подібну лeгалізацію Португальці здійснили нe вибірково для Украінців, а однаково до УSІХ нeлeгалів, що там мeшкають.
                      > А так - одних лeгалізували, інших - лишили в підпіллі, а ви - так нічого того нe помітивши, порівнюeтe нeпоріняннe і навіть робитe з того висновки. Натурально, вони виходять хибними.

                      c'mon - Ви що дійсно думаєте, що легалізовували виключно українців???

                      Просто в 2007 був прийнятий новий Immigration law, за яким як українці, так і ТОЧНО ТАК САМО всі інші нелегали отримали право легалізації за певних умов.

                      І ще раз повторюся: українці на даний момент - є третя національна меншина в Португалії, після бразилійців та зеленомисців, які були колоніями Португалії.

                      Тому дозволю собі припустити, що дані щодо третього місця українців в іміграції в Європу - таки правдиві.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2009.04.18 | Сергій Вакуленко

                        Re: порівнюeтe нeпоріняннe

                        Shooter пише:

                        > І ще раз повторюся: українці на даний момент - є третя національна меншина в Португалії, після бразилійців та зеленомисців, які були колоніями Португалії.

                        Але абсолютна цифра — аж 40 тис. (причому в 2007 р. менше, ніж у 2006 р.). Це десь 0,4% населення Портуґалії. Якщо пропорції зберігаються, то в Еспанії мало б бути 150-160 тис., в Італії бл. 250 тис. Нехай навіть в Еспанії 200 тис., а в Італії 300 тис., — загалом по Європі тоді набереться ніяк не більше, ніж один мільйон (бо в решті країн, окрім трьох названих, присутність українців набагато менша). А нам повсякчас називають цифру три мільйони.


                        > Тому дозволю собі припустити, що дані щодо третього місця українців в іміграції в Європу - таки правдиві.

                        Робити такі висновки на підставі статистики з однієї маленької Портуґалії — немудро.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2009.04.21 | Isoлято

                          Взагалі-то правильно називають...

                          ТРИ МІЛЬЙОНИ УКРАЇНЦІВ - це ті, що на заробітках в країнах Заходу (ЄС, США, Канада). З них у Європі - близько 2 млн., що не дуже-то розходиться з Вашими оцінками (бо Ви ще Німеччину не порахували та Чехію з Польщею).

                          А ще 4 млн. - НА СХОДІ. І ось туди їх заохочують як тільки можуть: казки розповідають про те, що більш ніж сантехніком "в Ївропє" їх не візьмуть, і про те, що українців там зневажають і принижують у стопіццот разів сильніше, ніж це робить "луччій васточьний брат"...
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2009.04.21 | Сергій Вакуленко

                            Re: Взагалі-то правильно називають...

                            Isoлято пише:
                            > ТРИ МІЛЬЙОНИ УКРАЇНЦІВ - це ті, що на заробітках в країнах Заходу (ЄС, США, Канада). З них у Європі - близько 2 млн., що не дуже-то розходиться з Вашими оцінками (бо Ви ще Німеччину не порахували та Чехію з Польщею).

                            У Німеччині українців небагато. В усій Північній Європі серед екс-совка очевидно переважають росіяни. "Наші" країни — це Італія, Еспанія, Портуґалія. Чехія та Польща (як і Словаччина) колись були привабливими для заробітчан, тепер уже не так.


                            > А ще 4 млн. - НА СХОДІ. І ось туди їх заохочують як тільки можуть: казки розповідають про те, що більш ніж сантехніком "в Ївропє" їх не візьмуть, і про те, що українців там зневажають і принижують у стопіццот разів сильніше, ніж це робить "луччій васточьний брат"...

                            Думаю, це теж байки. У першій половині 90-х у Харкові було повно контор, що виряджали "на роботу в Росію". Тепер їх просто нема (як нема й відповідної реклами).

                            Зате на власні очі бачу в Харкові юрби заробітчан з Ерефії ("кавказької національності"). Водії маршруток — на 50% саме вони.
                      • 2009.04.20 | Jfk

                        у чиновницьку статистику - нe вірю!

                        Нe бeрусь судити, як самe там проводилася та лeгалізація: паритeтно для усіх національностeй, чи вибірково (думаю, ви і самі того точно нe знаeтe).

                        Просто кажу тe, що бачу власними очима щодня:

                        (1) живу у Західній Европі ужe майжe 10 років.

                        (2) об'іздив іі вдовж і попeрeк усю: практично кожeн трeтій-чeтвeртий вікeнд - виiзд куди-нeбудь: Париж, Барсeлона, Бeрлін, Мілан і т.п. - тут так прийнято проводити вихідні, уікeнд-брeйк називаeться...

                        (3) Украінців зустрічаю ДУЖЕ рідко. Seрeд слов'ян осідлих у Европі, пeрeважають Балканці (eкс -Югославія), за ними - Поляки.

                        Бачу цe власними очима, чeрeз тe у чиновницьку статистику, що намагаeться мeні доказати тe, чого я в житті аж ніяк нe спостeрігаю - нe вірю!
                        Shooter пише:
                        > Jfk пише:
                        > > "Після лeгалізаціі міграціі Украінців вони стали трeтьою за вeличиною національною мeншиною в Португаліі...." Вам цe дійсно про щось говорить?
                        > >
                        > > Мeні -ні.
                        > >
                        > > Тому що об'eктивну картину можна було б побачити тільки якби подібну лeгалізацію Португальці здійснили нe вибірково для Украінців, а однаково до УSІХ нeлeгалів, що там мeшкають.
                        > > А так - одних лeгалізували, інших - лишили в підпіллі, а ви - так нічого того нe помітивши, порівнюeтe нeпоріняннe і навіть робитe з того висновки. Натурально, вони виходять хибними.
                        >
                        > c'mon - Ви що дійсно думаєте, що легалізовували виключно українців???
                        >
                        > Просто в 2007 був прийнятий новий Immigration law, за яким як українці, так і ТОЧНО ТАК САМО всі інші нелегали отримали право легалізації за певних умов.
                        >
                        > І ще раз повторюся: українці на даний момент - є третя національна меншина в Португалії, після бразилійців та зеленомисців, які були колоніями Португалії.
                        >
                        > Тому дозволю собі припустити, що дані щодо третього місця українців в іміграції в Європу - таки правдиві.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2009.04.21 | Сергій Вакуленко

                          Маю ті самі враження!

                          Jfk пише:

                          > (2) об'іздив іі вдовж і попeрeк усю: практично кожeн трeтій-чeтвeртий вікeнд - виiзд куди-нeбудь: Париж, Барсeлона, Бeрлін, Мілан і т.п. - тут так прийнято проводити вихідні, уікeнд-брeйк називаeться...

                          Я українську присутність відчув 2002 р. у Римі: на вулиці кілька разів було чути українську мову.

                          А от 2007 р. я був кілька днів у Сієні, потім один день у Флоренції та один день у Мілані — жодного українського слова. Це при тому, що очевидних чужинців там справжнє море.


                          > (3) Украінців зустрічаю ДУЖЕ рідко. Seрeд слов'ян осідлих у Европі, пeрeважають Балканці (eкс -Югославія), за ними - Поляки.

                          У Портуґалії — все-таки українці, але Портуґалія — виняток.


                          > Бачу цe власними очима, чeрeз тe у чиновницьку статистику, що намагаeться мeні доказати тe, чого я в житті аж ніяк нe спостeрігаю - нe вірю!

                          Оце ж і я так само: не бачу ні українців у Європі, ні порожнечі по багатомільйонних утратах населення в Україні...
      • 2009.04.21 | Мартинюк

        А дійсно - брехня ...

        До 2007 року у більшості випадків люди отримували візи не шенгенські а національні для багатьох держав. Були навіть держави з безвізовим і спрощеним режимом, як наприклад Польща чи Угорщина. Тотальна "шенгенізація" для українців почалася наприкінці 2007 року - знаю добре бо сам під це підпав - запізнився з візою у польщу на одинь день, і довелось потім вистоювати вже три тижні за "шенгенізованою".

        Надіюся що Ви самі цього не врахували - у цій статистиці абсолютно замовчується процент прямих віз на вїзд у конкретні держави Євросоюзу, які отримували українці до осені 2007 року.
    • 2009.04.16 | Людмила

      ну, у тексті трохи зустрічного шантажу міститься ))) бояться! ;)

    • 2009.04.16 | Iryna_

      я не сподіваюсь на скасування віз

      чи якесь спрощення для себе особисто

      я хочу лише одного - визнання, що ставлення до всіх українців погане незалежно від персони, і якщо людина не отримала візу - це не значить, що вона особисто - злочинець

      а на жаль і іноземці, і наші, які перейшли до категорії білих людей, думають саме так

      може бути причина для відмови - фотографія наприклад здалася старою
      наприклад фотограф занадто хороший, добре підібрав освітлення - і жінка в реалі виглядає старшою, особливо після дороги та багатогодинної черги

      фотографія не сподобалась - все, візи нема
      в результаті - закрита дорога в Європу ще на кілька років і загальна думка - що ця людина злочинець

      а все добре, і білим людям і їхнім родичам візи дають
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.16 | Shooter

        Re: я не сподіваюсь на скасування віз

        Iryna_ пише:

        > я хочу лише одного - визнання, що ставлення до всіх українців погане незалежно від персони

        що саме Ви маєте на увазі? що якийсь чиновник пробує Вас дискримінувати на підставі того, що Ви - українка? чи що саме?

        > і якщо людина не отримала візу - це не значить, що вона особисто - злочинець
        >
        > а на жаль і іноземці, і наші, які перейшли до категорії білих людей, думають саме так

        :) Ви проводили якесь релевантне опитування серед названих Вами двох категорій?

        Я взагалі-то про те, що ставлення (чиновників) ЄС до громадян України є КРАЩИМ, ніж до будь-якої країни, яка має візовий режим з ЄС.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.04.16 | Iryna_

          Re: я не сподіваюсь на скасування віз

          Shooter пише:
          > Iryna_ пише:
          >
          > > я хочу лише одного - визнання, що ставлення до всіх українців погане незалежно від персони
          >
          > що саме Ви маєте на увазі? що якийсь чиновник пробує Вас дискримінувати на підставі того, що Ви - українка? чи що саме?

          після однієї відмови я без турфірм або блату в посольства не ходжу і не піду


          > > і якщо людина не отримала візу - це не значить, що вона особисто - злочинець
          я стикнулась з відповідним ставленням іноземних колег, для яких я тепер навіки - підозріла особа
          не хочу повторювати досвід з іншими людьми

          > >
          > > а на жаль і іноземці, і наші, які перейшли до категорії білих людей, думають саме так
          >
          > :) Ви проводили якесь релевантне опитування серед названих Вами двох категорій?

          тут на форумі все ясно
          білі люди говорять що все чудово, звичайні українці намагаютсья заперечувати
          та й в реалі те саме


          > Я взагалі-то про те, що ставлення (чиновників) ЄС до громадян України є КРАЩИМ, ніж до будь-якої країни, яка має візовий режим з ЄС.

          в інших країнах теж говорять жінкам-кандидатам наук які мають запрошення на конференцію що насправді вони їдуть на сільгоспроботи?

          я питала у різних єгиптян-мексиканців - ні з чим подібним вони не стикались і ніколи про це не чули
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.04.16 | Iryna_

            для мене ці всі дискусії - лише підтвердження того, що треба ще

            обережніше ставитись до процесу отримання віз ніж я ставлюсь зараз

            тобто якщо знайомі з турфірм/посольств кажуть що є найменший ризик - відмовлятись від поїздки заздалегідь, щось придумувати чому я не можу приїхати - бо навіть текст що я просто боюсь відмови викликає підозріле ставлення

            бо невидача візи однозначно сприйматиметься що це я - злочинець

            *****
            цікаво, що таке загально підозріле ставлення до українців і ноземці, і "наші білі люди" однозначно виправдовують великою кількістю нелегалів і тут же намагаються наявність такого підозрілого ставлення заперечити

            визначіться якось - чи багато українців-нелегалів, тому жорстке ставлення до всіх виправдане, навіть до тих хто має в паспорті десяток шенгенів, чи нема ніякого жорсткого ставлення

            до речі, італійське посольство вимагає страховку категорії С, яка передбачає оплату примусової депортації
            і все одно проблеми
        • 2009.04.16 | Iryna_

          Re: я не сподіваюсь на скасування віз

          Shooter пише:

          > Я взагалі-то про те, що ставлення (чиновників) ЄС до громадян України є КРАЩИМ, ніж до будь-якої країни, яка має візовий режим з ЄС.

          якщо "ставлення" це візові вимоги - тоді ставлення до росіян набагато краще. Там без проблем дають візи лише з бронюванням готелю (наприклад, Греція; у нас Греція вимагає повну оплату)
          вимагають менше документів, Іспанія наприклад не вимагає нотаріально завірених перекладів
  • 2009.04.16 | Самовидець

    Єврокомісія і хабарі

    Великий був мій подив, коли я почув на початку двотисячних, що в ЄК на Круглоуніверситетській беруть хабарі. За виділення гранту. Чи може то був не хабар а "відкат"? А потім повчали украïнців, що корупція - це дуже погано. Комісарила мадам Давидова.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.16 | Shooter

      Злочинці всюди є

      І навіть ціла Комісія Сантера впала через підозру корупції - але, все-таки, я би утримався від узагальнення.

      Самовидець пише:
      > Великий був мій подив, коли я почув на початку двотисячних, що в ЄК на Круглоуніверситетській беруть хабарі. За виділення гранту. Чи може то був не хабар а "відкат"? А потім повчали украïнців, що корупція - це дуже погано. Комісарила мадам Давидова.

      В такому випадку потрібно відразу було в міліцію їх здавати.

      З іншого боку - середня зарплата працівників Комісії (нелокалів), які здатні щось вирішувати - від тисяч вісім-десять євро чистими в місяць...знаючи ж розміри ґрантів, які проходять через Делегацію в Києві, вважаю малоймовірним, щоби хтось з нелокалів спокусився на відкат розміром в 2-3 місячні зарплати - шкірка не вартуватиме вичинки. Якщо ж туману напускали "мєсні секретарки" - мене би це абсолютно не здивувало.

      З іншого боку, останніх 5 років "дуже плотно" стикаюся із конкурсною системою ґрантів саме Єврокомісії. І смію запевнити, що уявити собі кращу незалежну об'єктивну систему оцінювання аплікацій на ґранти не годен.
  • 2009.04.16 | Чучхе

    Вони однозначно вважають українців придурками

    Людмила пише:
    >
    > Рівень відмов знизився до 5% у 2008 році у порівняння з приблизно 10% у 2007 році.

    Я не маю цифр, на жаль, але візуально по відмовам моїм знайомим вважаю, що пиздьож


    > У той же час, Європейський Союз вітає та цінує рішення, прийняте Україною у 2005 році, в односторонньому порядку відмінити візи для громадян країн ЄС (та деяких інших країн). Цей позитивний захід сприяв зростанню кількості громадян ЄС, які відвідують Україну. Так до скасування віз (у 2004 році) кількість громадян ЄС, які відвідали Україну, досягла 4,5 млн. чоловік. У 2008 році цей показник подвоївся до 9,2 млн. Якщо припустити, що кожен, хто приїхав до України, провів тут щонайменше один день і витратив принаймні 100 дол. США на день, то це є значним загальним доходом від такого притоку туристів з ЄС, що у такому вигляді зробив всій внесок в економічний розвиток країни.

    А не хочете з іншого боку? Відмінивши візи для українців, без сумніву зросте кількість українських туристів до країн Європи. Якщо кожен український турист візьме з собою принаймні по сто долларів... Далі - за текстом
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.16 | Iryna_

      Re: Вони однозначно вважають українців придурками

      кількість відмов зменшується зокрема тому що більшість турфірм просто відмовляє потенційним туристам у яких нема шенгенів, молодим жінкам і так далі

      або говорить якщо вам не дають візу - гроші сплачені за квиток і
      путівку не повертаються, а у вас є ризик
      люди бояться втратити наприклад тисячу євро і не подають документи
      люди які раніше мали відмови не подають документи

      збільшення кількості шенгенських віз - просто результат збільшення кількості шенгенських країн
      + більше їздять родичі легалізованих заробітчан для яких проблем може стало менше

      для всіх інших принаймні кількість документів і витрати на отримання візи значно збільшились

      знайомі з турфірм (хороших-відомих) розповідають випадки коли їхнім постійним клієнтам з кількома шенгенами відмовили у візах (іспанське посольство, третині групи минулого літа)
      любителі їздити у всякі поїздки типу хору вузу до дружнього хору в Австрії говорили що відмовились навіть від спроб - в посольстві прямо сказали що візи не дадуть (в статистику відмов не попало, їздили раніше кілька разів)

      + випадки коли призначають на дату дуже після конференції (знайомі знайомих, викладачі інституту іноземних мов, відносно молоді жінки (кандидати наук, доценти)) - в статистику відмов не йде
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.16 | Shooter

        Re: Вони однозначно вважають українців придурками

        Iryna_ пише:

        > збільшення кількості шенгенських віз - просто результат збільшення кількості шенгенських країн

        Зауважте - збільшення населення Шенгену за рахунок нових шенгенських країн - від сили 40-50%, збільшення віз - 143%

        > для всіх інших принаймні кількість документів і витрати на отримання візи значно збільшились

        себто, раніше плата за шенгенську візу була менша, ніж 35 євро?

        плюс варто порінвяти також з "стандартними" умовами отримання шенгенських віз у країнах, які не мають спрощеного режиму
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.04.16 | Iryna_

          Re: Вони однозначно вважають українців придурками

          Shooter пише:
          > Iryna_ пише:
          >
          > > збільшення кількості шенгенських віз - просто результат збільшення кількості шенгенських країн
          >
          > Зауважте - збільшення населення Шенгену за рахунок нових шенгенських країн - від сили 40-50%, збільшення віз - 143%
          >

          більшість і раніше їздила в "нові шенгенські" країни
          + збільшення за рахунок близьких родичів тих хто має дозвіл на постійне проживання (раняше ця категорія навпаки була групою ризику)

          > > для всіх інших принаймні кількість документів і витрати на отримання візи значно збільшились
          >
          > себто, раніше плата за шенгенську візу була менша, ніж 35 євро?
          раніше було 35 євро
          а зараз - плата візового центру, + переклад та нотаріальне завірення документів, вартість тревел-чеків, банківських довідок
          це дуже багато - знайомі розповідали про гривень 500-600 за поїздку
          лише за переклад і нотаріальне завірення

          > плюс варто порінвяти також з "стандартними" умовами отримання шенгенських віз у країнах, які не мають спрощеного режиму
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.04.16 | Shooter

            Re: Вони однозначно вважають українців придурками

            Iryna_ пише:
            > Shooter пише:
            > > Iryna_ пише:
            > >
            > > > збільшення кількості шенгенських віз - просто результат збільшення кількості шенгенських країн
            > >
            > > Зауважте - збільшення населення Шенгену за рахунок нових шенгенських країн - від сили 40-50%, збільшення віз - 143%
            > >
            >
            > більшість і раніше їздила в "нові шенгенські" країни
            > + збільшення за рахунок близьких родичів тих хто має дозвіл на постійне проживання (раняше ця категорія навпаки була групою ризику)

            То все-таки відбулося полегшення візового режиму, правда ж?

            > > > для всіх інших принаймні кількість документів і витрати на отримання візи значно збільшились
            > >
            > > себто, раніше плата за шенгенську візу була менша, ніж 35 євро?
            > раніше було 35 євро
            > а зараз - плата візового центру,

            Далеко не всі консулати вимагають подавати через візовий центр.

            > + переклад та нотаріальне завірення документів, вартість тревел-чеків, банківських довідок
            > це дуже багато - знайомі розповідали про гривень 500-600 за поїздку
            > лише за переклад і нотаріальне завірення

            Знову ж таки - залежно де. З досвіду родини, про який я Вам вже згадував - ЖОДНИХ додаткових коштів.

            Більше того (нагадаю) - одній літній жінці візу дали навіть без медичного страхування.

            Себто, як про це вже ведеться мова давно навіть тут, на форумі, є помилковим хаяти поголовно весь ЄС - варто критикувати ті консулати, які цього заслуговують.

            >
            > > плюс варто порінвяти також з "стандартними" умовами отримання шенгенських віз у країнах, які не мають спрощеного режиму

            а тут чого промовчали? ЄС підвищив вартість віз для всіх країн, крім спрощених - чи не так?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.04.16 | Iryna_

              Re: Вони однозначно вважають українців придурками

              Shooter пише:
              > Iryna_ пише:
              > > Shooter пише:
              > > > Iryna_ пише:
              > > >
              > > > > збільшення кількості шенгенських віз - просто результат збільшення кількості шенгенських країн
              > > >
              > > > Зауважте - збільшення населення Шенгену за рахунок нових шенгенських країн - від сили 40-50%, збільшення віз - 143%
              > > >
              > >
              > > більшість і раніше їздила в "нові шенгенські" країни
              > > + збільшення за рахунок близьких родичів тих хто має дозвіл на постійне проживання (раняше ця категорія навпаки була групою ризику)
              >
              > То все-таки відбулося полегшення візового режиму, правда ж?

              не для всіх
              для більшості - значне ускладнення
              в середньому думаю що ускладнення

              з концептуальної точки зору - поглиблення поділу українців на білих людей і бидло


              > > > > для всіх інших принаймні кількість документів і витрати на отримання візи значно збільшились
              > > >
              > > > себто, раніше плата за шенгенську візу була менша, ніж 35 євро?
              > > раніше було 35 євро
              > > а зараз - плата візового центру,
              >
              > Далеко не всі консулати вимагають подавати через візовий центр.

              практично всі


              > > + переклад та нотаріальне завірення документів, вартість тревел-чеків, банківських довідок
              > > це дуже багато - знайомі розповідали про гривень 500-600 за поїздку
              > > лише за переклад і нотаріальне завірення
              >
              > Знову ж таки - залежно де. З досвіду родини, про який я Вам вже згадував - ЖОДНИХ додаткових коштів.

              ще раз - ви і ваша родина - білі люди
              не треба рівняти умови для них і для бидла

              для середнього туриста італійська віза 35 євро +175 грн візового центру + 300-500 грн за переклад та нотаріальне завірення документів +кілька поїздок до Києва (або послуги турфірми, а коли введуть відбитки - обов'язкова подорож)

              >
              > Більше того (нагадаю) - одній літній жінці візу дали навіть без медичного страхування.

              ця літня жінка наскільки я розумію родичка білої привілейованої людини
              іншим людям буде відмова якщо страховка не того типу як хоче посольство (італійське наприклад вимагає найдорожчу типу С)


              > Себто, як про це вже ведеться мова давно навіть тут, на форумі, є помилковим хаяти поголовно весь ЄС - варто критикувати ті консулати, які цього заслуговують.
              >
              > >
              > > > плюс варто порінвяти також з "стандартними" умовами отримання шенгенських віз у країнах, які не мають спрощеного режиму
              >
              > а тут чого промовчали? ЄС підвищив вартість віз для всіх країн, крім спрощених - чи не так?

              але ввів візові центри
    • 2009.04.16 | Shooter

      Вони однозначно

      Чучхе пише:
      > Людмила пише:
      > >
      > > Рівень відмов знизився до 5% у 2008 році у порівняння з приблизно 10% у 2007 році.
      >
      > Я не маю цифр, на жаль, але візуально по відмовам моїм знайомим вважаю, що пиздьож

      :) А я вважаю, що це у Вас приздьож.

      Більше того - я на 100% у цьому впевнений. ;)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.16 | selu

        Re: Вони однозначно

        Даремно Ви впевнені. Вони базуються на цифрах, що надані працівниками посольств, а ці цифри надані для відповіді, а не для аналізу.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.04.16 | Shooter

          Re: Вони однозначно

          selu пише:
          > Даремно Ви впевнені. Вони базуються на цифрах, що надані працівниками посольств, а ці цифри надані для відповіді, а не для аналізу.

          Числа є числа. І вони є на 99% точні - не привикли в Європі фальшувати банальні дані.

          Не подобається ж Вам їхній аналіз - запропонуйте свій. Виходячи з все тих же (і можливо інших) чисел.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.04.17 | selu

            Гратися цифрами чиновники вміють

            Впевнений, що в цифрах мій випадок не врахований, хоча навіть німці дивувалися, як можна було за таких обставин відмовити.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.04.17 | Shooter

              Re: Гратися цифрами чиновники вміють

              selu пише:
              > Впевнений, що в цифрах мій випадок не врахований, хоча навіть німці дивувалися, як можна було за таких обставин відмовити.

              Дозвольте поцікавтися - на чому саме ґрунтується Ваша впевненість?

              І чому/для чого саме чиновникам було потрібно приховувати Ваш випадок?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.04.21 | selu

                Re: Гратися цифрами чиновники вміють

                А подивіться у той статистиці: зі скількох близьких родичів взяли гроші за візу, до того ж візи не дали.
      • 2009.04.16 | Чучхе

        Re: Вони однозначно

        Shooter пише:
        > Чучхе пише:
        > > Людмила пише:
        > > >
        > > > Рівень відмов знизився до 5% у 2008 році у порівняння з приблизно 10% у 2007 році.
        > >
        > > Я не маю цифр, на жаль, але візуально по відмовам моїм знайомим вважаю, що пиздьож
        >
        > :) А я вважаю, що це у Вас приздьож.
        >
        > Більше того - я на 100% у цьому впевнений. ;)

        Цікаво, який буде відсоток відмов усяким європейцям в українських консульствах?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.04.16 | Shooter

          Re: Вони однозначно

          Чучхе пише:
          > Shooter пише:
          > > Чучхе пише:
          > > > Людмила пише:
          > > > >
          > > > > Рівень відмов знизився до 5% у 2008 році у порівняння з приблизно 10% у 2007 році.
          > > >
          > > > Я не маю цифр, на жаль, але візуально по відмовам моїм знайомим вважаю, що пиздьож
          > >
          > > :) А я вважаю, що це у Вас приздьож.
          > >
          > > Більше того - я на 100% у цьому впевнений. ;)
          >
          > Цікаво, який буде відсоток відмов усяким європейцям в українських консульствах?

          Заодне ще спробуйте порівняти кількість наших нелегалів у них та їхніх нелегалів - у нас.
  • 2009.04.16 | Чучхе

    По-моєму, спрощення візового режиму пов"язувалося і з реадмісією

    Тоді уже якщо бути зовсім послідовними, нам тре широко відкрити двері до Европи для нелегальних мігрантів, що накопичувались в Україні за півтора роки
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.16 | Torr

      спрощення візового режиму для політично нестабільної держави?

      та ви не варті того що маєте.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.16 | Чучхе

        тому й потрібно ввести візи для европейців

        Torr пише:
        > та ви не варті того що маєте.

        Цікаво ж подивитися, чого й вони варті
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.04.16 | Shooter

          логіка чисто хахляцяька

          Чучхе пише:
          > Torr пише:
          > > та ви не варті того що маєте.
          >
          > Цікаво ж подивитися, чого й вони варті


          А ще краще збудувати на Західному кордоні 10 м мур - і після того, як кляті європейці перестануть нам заважати - ото заживем!

          Шо в Північній Кореї.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.04.16 | Чучхе

            Ваш допис можна узагальнити одним словом "брєд"

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.04.16 | Shooter

              Так, вся Ваша єврофобія - брєд та ще й конкретний.

              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.04.16 | Чучхе

                Ну принаймні я не кидаюсь аргументами на ктшталт "а у Північній

                Кореї"...

                Якого дідька ви взагалі ту Корею приплели?
          • 2009.04.16 | Сергій Кабуд

            не мур а 3-метрову огорожу з колючого дроту на кордноі з РФ

            при тому що можна почати збирати гроші громадською ініціативою
    • 2009.04.16 | Shooter

      Re: По-моєму, спрощення візового режиму пов"язувалося і з реадмісією

      Чучхе пише:
      > Тоді уже якщо бути зовсім послідовними, нам тре широко відкрити двері до Европи для нелегальних мігрантів, що накопичувались в Україні за півтора роки

      Ще би Ви розказали - як саме це практично зробити.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.16 | Чучхе

        Re: По-моєму, спрощення візового режиму пов"язувалося і з реадмісією

        Shooter пише:
        > Чучхе пише:
        > > Тоді уже якщо бути зовсім послідовними, нам тре широко відкрити двері до Европи для нелегальних мігрантів, що накопичувались в Україні за півтора роки
        >
        > Ще би Ви розказали - як саме це практично зробити.

        Та як білоруси. Не приймати назад жодного нелегального мігранта. Нехай з ними Европа кумкає.

        І наших випустити на захід, хай живуть під променями демократії і ліберального суспільства
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.04.16 | Shooter

          Re: По-моєму, спрощення візового режиму пов"язувалося і з реадмісією

          Чучхе пише:
          > Shooter пише:
          > > Чучхе пише:
          > > > Тоді уже якщо бути зовсім послідовними, нам тре широко відкрити двері до Европи для нелегальних мігрантів, що накопичувались в Україні за півтора роки
          > >
          > > Ще би Ви розказали - як саме це практично зробити.
          >
          > Та як білоруси. Не приймати назад жодного нелегального мігранта. Нехай з ними Европа кумкає.
          >
          > І наших випустити на захід, хай живуть під променями демократії і ліберального суспільства.

          :) Ви, взагалі-то, розумієте, що говорите про дві відмінні речі?
          Чи не розумієте того, що накопичувальником мігрантів Україна стала не через західний кордон, якого самотужки Україна, звісно, відкрити не може, а через відкритий східний кордон?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.04.16 | Чучхе

            Re: По-моєму, спрощення візового режиму пов"язувалося і з реадмісією


            > :) Ви, взагалі-то, розумієте, що говорите про дві відмінні речі?
            > Чи не розумієте того, що накопичувальником мігрантів Україна стала не через західний кордон, якого самотужки Україна, звісно, відкрити не може, а через відкритий східний кордон?

            І мігранти типу мріють жити на Україні, а не в Европі )))
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.04.16 | Shooter

              Re: По-моєму, спрощення візового режиму пов"язувалося і з реадмісією

              Чучхе пише:
              >
              > > :) Ви, взагалі-то, розумієте, що говорите про дві відмінні речі?
              > > Чи не розумієте того, що накопичувальником мігрантів Україна стала не через західний кордон, якого самотужки Україна, звісно, відкрити не може, а через відкритий східний кордон?
              >
              > І мігранти типу мріють жити на Україні, а не в Европі )))

              ні, мріють в Європі - і?

              як Ви їм "кордони в Європу відкриєте"? маєте ключі від "європейських брам"? чи тунель для нелегалів будете рити? чи мо на парашутах їх у Європу закидати?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.04.16 | Чучхе

                Ні, не тре пускати імігрантів у Европу

                Достатньо тільки не приймати назад тих, хто туди уже якимось чудом проліз

                А якщо Европу так пече ця проблема - то хай нам облаштовує східний кордон
  • 2009.04.17 | Pavlo

    Мощно возрастаєт дєнь ото дня процент жиров у маслі...(с)

    Людмила пише:
    > Угода про спрощення візового режиму між Україно та ЄС працює добре
    >
    > Угода про спрощення візового режиму є чинною вже майже півтора роки. Перша оцінка результатів запровадження цієї угоди ясно свідчить про те, що вона значно спростила для українців можливість в’їзду на територію ЄС і зробила її значно дешевшою.
    >
    > Упродовж минулого року українцям було видано 1 млн. 22 тис. шенгенських віз, що на 134% більше у порівнянні з 2007 року, коли було видано 435 тис. шенгенських віз.
    >
    > Суттєво покращилася ситуація з видачею довгострокових багаторазових віз (на один-п’ять років) громадянам України: у 2008 році було видано близько 6% або більше ніж 60 тис. таких віз, тоді як у 2007 році, до набуття чинності Угодою про спрощення візового режиму, видавалася лише незначна кількість довгострокових віз.
    >
    > Без Угоди про спрощення візового режиму плата за візу для українців складала б 60 євро (як, наприклад, для громадян Білорусі), а не 35 євро. До того ж близько однієї третини усіх громадян, які звертаються за візами, отримують їх безкоштовно. Це значна кількість, особливо якщо взяти до уваги, що близько 50% шенгенських віз видано для туризму, на який не поширюється дія угоди про спрощення візового режиму.
    >
    > Рівень відмов знизився до 5% у 2008 році у порівняння з приблизно 10% у 2007 році. Переважна більшість відмов (майже 90%) стосувалися подання підроблених або фальшивих документів, часто за допомогою посередників, чи іншої недійсної інформації щодо цілей поїздки. Відомості про ці випадки потребують правових дій та направляються на розгляд відповідних органів влади України.
    >
    > Крім цього, сьогодні у країнах ЄС легально проживає близько 3,3 млн. громадян України.
    >
    > Ці кілька фактів показують, що громадяни України мають усі можливості приїздити до ЄС і законно проживати на його території. У той же час, громадяни України займають третє місце за кількістю нелегальних мігрантів, які потрапляють до Європейського Союзу. Саме тому консульства країн ЄС дуже уважно вивчають візові заяви, зокрема у відношенні мети поїздки та наміру повернутися в Україну.
  • 2009.04.17 | Isoлято

    А як американці заворушилися! (л)

    Ну, ті, які латинські...

    Українці зможуть їздити без віз до чотирьох країн Центральної Америки

    Ці країни – Гватемала, Гондурас, Нікарагуа і Сальвадор – запровадили безвізовий режим для громадян України ще з 1 квітня.

    Про це, як повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ України 17 квітня, в МЗС дізналися від посольства Республіки Гватемала в Росії, яке за сумісництвом також акредитоване в Україні.

    Детальні умови, за яких власникам усіх різновидів українських паспортів буде дозволене безвізове перебування в цих державах, наразі не повідомлені.


    http://www.radiosvoboda.org/Content/News/1611030.html
  • 2009.04.18 | Iryna_

    от люди пишуть про візову статистику

    http://www.pravda.com.ua/news/2009/4/18/93480.htm

    з коментів
    "Брехня!!! Експерт, врахуйтеще ще тих людей, які самі забирають документи, щоб не отримати відмову. Наприклад в австрійському посольстві дають попередню відмову, так звану заяву-вимогу (вимоги в тій заяві взагалі абсурдні, написано незрозуміло). Люди самі забирають документи, так як або не можуть виконати ці вимоги або взагалі не знають, що від них хочуть. "

    ну й людей яким відмовляють турфірми - хай піде молода жінка без шенгенів до турфірми і спробує поїхати в турпоїздку
    в більшості випадків документи не візьмуть


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".