МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Непалі загинув екс-нардеп Ігор Пилипчук

05/04/2009 | keymaster
2 травня, у Непалі за нез’ясованих обставин загинув екс-народний депутат України Ігор Пилипчук, - повідомляє ZAXID.NET з посиланням на джерело у правоохоронних органах.

Відзначимо, що зараз Непал перебуває в стані політичної кризи, спричиненої черговим протистоянням влади та опозиції.

Довідка. Ігор Пилипчук народився у 1961 році в місті Соснівка Львівської області. Після десятирічки розпочав свою трудову діяльність слюсарем в одному з колгоспів Львівщини.

У 1980 році вступив на юридичний факультет Львівського державного університету. Здобувши освіту, йде працювати в органи державної влади.

З серпня 1985 року Ігор Пилипчук — в лавах органів внутрішніх справ, був співробітником тодішнього ОБХСС. У 1991 році направлений на навчання в Академію МВС СРСР, після закінчення якої з 1993 року працює в регіональному управлінні БОЗ МВС України у Львівській області.

У 1998 році Пилипчука обрано депутатом Верховної Ради України, він входив до фракції БЮТ. У парламенті обіймав посаду голови комітету з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією, а також очолював міжпарламентську групу Україна-Польща.

По завершенні депутатської каденції Ігор Пилипчук стає віце-президентом корпорації "Екомет" (м. Київ). У 2007 році повернувся на службу в органи внутрішніх справ України, очолював УБОЗ УМВС України в Тернопільській області, потім УБОЗ УМВС України в Закарпатській області.

Відзначений державними нагородами: орденом "За мужність" 3-го ступеня, Почесною Грамотою Верховної Ради України. З 2003-го року віце-президент Федерації легкої атлетики України. Останнім часом займався громадською діяльністю. Член Спілки Офіцерів України.

newsru.ua/ukraine


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua