МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Про одну брехню

05/04/2009 | Almodovar
Відомий російський придворний, не позбавлений таланту, кінорежисер Микита Міхалков полюбляє останніми роками стверджувати, що він, мовляв, зовсім не МіхалкОв, а МіхАлков. Змінити наголос у прізвищі вимусив більшовицький заколот, але,мовляв, служили його предки аж а самому Івану Грізному, а родом вони всі з князів МіхАлкових. Але ось, переглядаючи цікаве видання "Список титулованым родам и лицам Российской империи" 1892 року видання Департаменту герольдії (куди як авторитетне! Вище немає) ні хрєна не знайшов я там прізвища МіхАлкових чи то МіхалкОвих. Немає їх там. І не було, як видно. Таке от розчарування, можна сказати.
Тож, у прагненні першим лизнути срану дупу "Нацліда" Пудінга професійні і патентовані дуполизи не брегують нічим, аж до всесвітнього оголошення себе "потомствєнним патентованим дуполизом".
Але сказано в у Святому Письмі:"І немає нічого таємного, що не відкрилося б".

Відповіді

 • 2009.05.04 | Sean

  ну чого ж, можуть бути варіянти

  можливо він дійсно з МіхАлкових - у Речі Посполитій було багато уродзоних маєткарів на імення Міхал. Можливо предки Нікіти МіхАлкові якраз якомусь Міхалови і належали. Якщо це йому так приємно
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.04 | Almodovar

   Re: ну чого ж, можуть бути варіянти

   предок Михъалкова был ранен в Конотопской битве 1659 года, понятно. сражаясь со стороны русских, а также принимали участие на той же стороне в Чигиринской битве 1678 года, таким образом, давно являясь врагами украинского народа. Они отводят свои боковые линии к Толстому и Гоголю, в чем я сомневаюсь, а один из их предков, имея генерал-майорский чин. кстати. имел право на потомственное дворянство, но, отчего-то, не получил.
 • 2009.05.04 | Pavlo Z.

  Перепрошую, але Джон - не Іван, Юсуф - не Йосип,

  Нікіта - не Микита:)
  Імена і взагалі назви не перекладаються, а якщо перекладаються - то переводяться (в розумінні "псуються":).
  Almodovar пише:
  > Відомий російський придворний, не позбавлений таланту, кінорежисер Микита Міхалков полюбляє


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua