МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко заборонив брати гроші за повторну здачу іспитів

05/05/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Президент Віктор Ющенко призупинив дозвіл Кабінету міністрів державним вищим навчальним закладами стягувати плату зі студентів за здачу заліків та іспитів при ліквідації академічної заборгованості, що виникла під час проведення основної сесії.

Таким чином, Президент призупинив деякі положення постанови уряду № 369 від 14 квітня.

Ющенко вважає, що введення такої норми не відповідає Конституції.

Раніше Кабінет міністрів дозволив державним вузам стягувати плату зі студентів за здачу заліків та іспитів при ліквідації академічної заборгованості, що виникла під час проведення основної сесії.

За матерiалами: Українські новини


sean

Відповіді

 • 2009.05.05 | АнтіБЮТ

  Re: Молодець!!!

  І студентам добре зробив. І ЮВТ по руках надавав. :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.05 | Skapirus

   В чому молодець?

   АнтіБЮТ пише:
   > І студентам добре зробив. І ЮВТ по руках надавав. :)
   Мабуть головне те в тому указі, що ЮВТ по рукам надавав. А от щодо студентів, вірніше їх знань, я абсолютно не впевнений. Так би був би хоча б якийсь стимул їм вчитися, а будуть як і раніше байдики бити та пиво пити. А що на вихлопі?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.05 | 123

    Право здати іспит повторно є базовим правом студента

    Так само як і право здати іспит вперше замість отримати оцінку автоматом. Ми ж не вважаємо всіх тих, хто не отримав оцінку автоматом, апріорі двійочником, який має заплатити за право прийти на іспит?

    Skapirus пише:
    > АнтіБЮТ пише:
    > > І студентам добре зробив. І ЮВТ по руках надавав. :)
    > Мабуть головне те в тому указі, що ЮВТ по рукам надавав. А от щодо студентів, вірніше їх знань, я абсолютно не впевнений. Так би був би хоча б якийсь стимул їм вчитися, а будуть як і раніше байдики бити та пиво пити. А що на вихлопі?

    Зменшення викладачів, які навмисно валитимуть студантів заради хабарів, наприклад.
 • 2009.05.05 | Микола Гудкович

  Правильно. А ще краще — зробити так:


  Весь курс навчання містить N дисциплін (курсів). Студент кожного семестру обирає собі обов'язкові та факультативні курси. Якщо студент не здав іспит, то бере цей курс знову. Але навіть якщо до цього він брав його безкоштовно, то вдруге (втретє та ін.) — платитиме.

  Коли всі курси пройшов — отримує диплома. Якщо комусь на весь курс навчання вистачить трьох років — молодець; якщо комусь забракне десяти — його справа.
 • 2009.05.05 | yes

  Ющенко зробив правильно

  те, що студент не відвідує пари і не може здати іспиту із першого разу, відповідальність у однаковій мірі несуть, як сам студент, так і його викладач.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.05 | Almodovar

   Ющенко вчинив погано від тупості

   Ви, пане, чимось не тим поснідали, або сам студент, або ніколи не вчилися. Ви просто не знаєте ситуації в державних вузах.
   Студент-особа повнолітня,самостійна і чому викладач, прямий обов'язок якого ВИКЛАДАТИ, а не ВЧИТИ як в школі ВЧИТЕЛЬ (sic!), буде нести відлповідальність, за те, що студент б'є байдики і п'є пиво замість пар? Викладач винний вже тим, що поставивши декілька двійок, сам собі скорочує зарплатню, бо існує жорстка система: 11 студентів = 1 ставка. Поставивши 11 двійок, таким чином. викладач скорочує сам себе. Крапка. Як впливати на студентів, особливо, на старших курсах, коли їх на парі 2-3-5-7-10 з 30-40?? Виганяти і йти самому?
   Вакарчук пропонував те, що давно назріло. Там, де це діє, немає жодних ані проблем, ані хвостів.Якщо ж студент, прослухавши курс лекцій, відпрацювавши семінари, вівчивши всю літературу і відвідавши всі консультації таки не засвоїв матеріал - то, може йому змінити професію? Чи піти до технікуму? Чи на завод? Чи взагалі сидіти вдома?
   Ющенко вчергове полказав, що йому глибоко накакать на інтереси СПРАВИ, а головне для нього -- насрати на голову Тимошенко.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua