МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В мене напад ностальгії за совком (/)

05/05/2009 | Микола Гудкович
Але ні, не за ковбасою по 2.20 моя туга. А за вищою мірою покарання — розстрілом. Зокрема, за розкрадання державних коштів в особливо великих розмірах. (В Совітському Союзі, нагадаю, особливо великі починалися з 10 000 рублів.)

А стався напад підчас читання цього ось:

…Рахункова палата заявляє про неефективне використання Київською міською державною адміністрацією 161,8 мільйона гривень коштів, виділених Києву з державного бюджету на виконання функцій столиці в 2008 році.…на думку Рахункової палати, розроблена й затверджена в 2008 році програма мала низку істотних порушень. Зокрема, відсутність певних кінцевих результатів, державного замовника, відповідальної особи від міста за координацію й виконання програми.http://kiev.pravda.com.ua/news/4a002f5a5c796/


Втім, може це не розкрадання? Я вже не довіряю собі, справа надто серйозна, але скажіть самі, як це назвати — державного замовника немає, відповідальної особи від міста немає, кінцевих результатів немає, і 160 млн грн теж немає.

Якщо це не розкрадання, то що таке розкрадання? А те, що 160 000 000 — це особливо великі розміри, я думаю, не сперечатиметься ніхто.

Відповіді

 • 2009.05.05 | AxeHarry

  Re: В мене напад ностальгії за совком (/)

  У суспільстві де у громадян є законне і реальне право на збройну самооборону навряд чи є (в тому числі) настільки наглі,відкриті і регулярні крадійства .
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.05 | Микола Гудкович

   Як би право на носіння зброї завадило саме цьому випадкові?

   AxeHarry пише:
   > У суспільстві де у громадян є законне і реальне право на збройну самооборону навряд чи є (в тому числі) настільки наглі,відкриті і регулярні крадійства .

   Ви ж розумієте, що це не просто хтось узяв та перерахував 160 млн грн собі на рахунок з держказначейства. Там усе складніше.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.05 | AxeHarry

    Re: Як би право на носіння зброї завадило саме цьому випадкові?

    Не прямо звичайно.
    Просто людині, яка свідома того що має реальне право на захист себе і розуміє відповідальність яка з даного права випливає - такій людині важко постійно розказувати казку про "нецільове використання".
    От мені здаєцця в цьому є одна з причин того що громадяни не мають права на зброю самооборони. :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua