МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У НАТО не розуміють московських претензій

05/06/2009 | Майдан-ІНФОРМ
У НАТО не розуміють, чому Росія виступає проти проведення навчань альянсу в Грузії.

Про це в інтерв`ю радіостанції «Эхо Москвы» сказав офіційний представник Північноатлантичного альянсу Джеймс АППАТУРАЙ.

«Позиція РФ з цього питання є важкою для нашого розуміння. Важкою, тому що відомо було, що будуть навчання, вже більше року. Навіщо виступати з цього приводу кілька тижнів тому із заявами? Ми знаємо, що це обмежені навчання за часом, вони невеликі за обсягом, і вони залучатимуть натовських і ненатовських військовослужбовців, які перебувають вже зараз в цьому регіоні», - сказав Д.АППАТУРАЙ.

Він зазначив, що коли Росія направила своїх озброєних солдатів для патрулювання прикордонних районів, які належали і межують з Грузією, це викликало значно більше питань в європейському співтоваристві.

«Нам здається, що російську позицію, щонайменше, важко зрозуміти», - наголосив Д.АППАТУРАЙ.

За його словами, заяви російського керівництва про те, що навчання НАТО в Грузії можуть стимулювати військові ускладнення, є безпідставними.

«Я не розумію, на чому ґрунтуються такого роду коментарі, і не думаю, що партнерські навчання могли б призвести до якихось ускладнень. Це абсолютно прозорі навчання, все здійснено відкрито, тут не можна серйозно говорити про такі речі», - сказав він.

За словами Д.АППАТУРАЯ, такі навчання проводяться щорічно. Зокрема, минулого року вони були проведені на території Вірменії.

Як повідомлялося, сьогодні в Грузії починаються навчання НАТО Cooperative Lancer/Cooperative Longbow-2009", що проводяться в рамках програми альянсу "Партнерство заради миру". За даними Міністерства оборони Грузії, в них візьмуть участь 15 країн-членів і партнерів НАТО.

Постійний представник Росії в НАТО Дмитро РОГОЗІН раніше попереджав, що Росія може вийти з переговорного процесу на високому рівні через плани альянсу провести військові навчання в Грузії.
http://www.unian.net/ukr/news/news-314353.html

sean

Відповіді

 • 2009.05.06 | Микола Гудкович

  Господа из НАТО по-хорошему не понимают

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > У НАТО не розуміють, чому Росія виступає проти проведення навчань альянсу в Грузії.

  В Советской Армии была остроумная поговорка «Не понял, значит, тупой». Конечно, не поняли. Ведь от слепой злобы против России ума не прибавляется.

  > Про це в інтерв`ю радіостанції «Эхо Москвы» сказав офіційний представник Північноатлантичного альянсу Джеймс АППАТУРАЙ.

  Аппа-кто? Нерусский, штоле?

  > «Позиція РФ з цього питання є важкою для нашого розуміння. Важкою, тому що відомо було, що будуть навчання, вже більше року. Навіщо виступати з цього приводу кілька тижнів тому із заявами? Ми знаємо, що це обмежені навчання за часом, вони невеликі за обсягом, і вони залучатимуть натовських і ненатовських військовослужбовців, які перебувають вже зараз в цьому регіоні», - сказав Д.АППАТУРАЙ.

  Нечего оправдываться!

  > Він зазначив, що коли Росія направила своїх озброєних солдатів для патрулювання прикордонних районів, які належали і межують з Грузією, це викликало значно більше питань в європейському співтоваристві.

  Каких это там вопросов вызвало, и у кого? Смирись, Европа, перед беспредельщиной!

  > «Нам здається, що російську позицію, щонайменше, важко зрозуміти», - наголосив Д.АППАТУРАЙ.

  Ну, не тупой? Прав был Задорнов, прав!

  > За його словами, заяви російського керівництва про те, що навчання НАТО в Грузії можуть стимулювати військові ускладнення, є безпідставними.

  «Бесподставными», ах подлец! Агрессивный блок НАТО на территории бывшего СССР, в Грузинской, хоть и бывшей, Советской Социалистической Республике! Каких еще подстав надо?

  > «Я не розумію, на чому ґрунтуються такого роду коментарі, і не думаю, що партнерські навчання могли б призвести до якихось ускладнень. Це абсолютно прозорі навчання, все здійснено відкрито, тут не можна серйозно говорити про такі речі», - сказав він.

  Нельзя серьёзно говорить с такими бритоголовыми (см. фото)! Правый борт, огонь!

  > За словами Д.АППАТУРАЯ, такі навчання проводяться щорічно. Зокрема, минулого року вони були проведені на території Вірменії.
  >
  > Як повідомлялося, сьогодні в Грузії починаються навчання НАТО Cooperative Lancer/Cooperative Longbow-2009", що проводяться в рамках програми альянсу "Партнерство заради миру". За даними Міністерства оборони Грузії, в них візьмуть участь 15 країн-членів і партнерів НАТО.

  Ради мира? Натовские ястребы говорят о мире?!

  > Постійний представник Росії в НАТО Дмитро РОГОЗІН раніше попереджав, що Росія може вийти з переговорного процесу на високому рівні через плани альянсу провести військові навчання в Грузії.

  Вот, говорил же вам умный человек! Почему не послушали?
  Хотят ли русские войны? Нет, нет и еще раз нет!
 • 2009.05.06 | Историк

  От НАТО вообще вся дурь... (\)

  Директор ФСКН: за афганский героин несет ответственность НАТО
  Госдума приняла сегодня заявление в связи с распространением наркотиков из Афганистана. Председатель Комитета по безопасности Владимир Васильев напомнил, что в мае начинается председательство России в Совбезе ООН и это постановление будет очень вовремя. Директор ФСКН Виктор Иванов сообщил Госдуме, что Россия превращена в главную мишень героиновой агрессии. Поставки героина в Россию осуществляют 180 наркокартелей, каждый имеет свой товарный знак качества. Глава ФСКН показал колоду карт с такими знаками (!). Иванов связал производство наркотиков с зоной ответственности НАТО. Отвечая на вопросы депутатов, он пояснил, что ООН устранилось от руководства операцией в Афганистане, на которую дало мандат, и руководство перешло к НАТО. Виктор Иванов считает, что это заявление Госдумы по важности соответствует постановлению по Абхазии и Южной Осетии.
  http://polit.ru/news/2009/05/06/fskn_print.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.06 | GreyWraith

   Які знаки якості?

   Чи не ті, совкові, які естонці свого часу називали "безголовим росіянином"? :) Взагалі що воно верзе? Невже нанюхалося і накурилося того, що контролює? ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.05.06 | Историк

  ...а где дурь - там и спад! Агрессоры...

  В 67 из 83 регионов России по итогам первого квартала текущего года зафиксирован промышленный спад, сообщают "Ведомости" со ссылкой на данные Росстата. Годом ранее промышленность сокращалась в 24 субъектах федерации. При этом в 22 регионах зафиксировано снижение сразу всех показателей, формирующих статистику. В одиннадцати регионах спад сопровождается высокой безработицей, превысившей 10 процентов: это Орловская и Смоленская области, Карелия, Удмуртия, Чувашия, Пермский край, Кировская, Кемеровская, Новосибирская, Томская, Калининградская области. Промышленное производство в целом по России за январь – март сократилось на 14,3 процента. В Новгородской области, Удмуртии, Кировской, Орловской, Нижегородской, Ульяновской, Самарской областях спад промышленности превысил среднероссийский более чем вдвое.
 • 2009.05.06 | АБВГ

  Класика жанру : "МИД России с (тупым) недоумением"

  тупим я додав, бо завжди в цю кондову фразу такий точний прикметник хочеться додати.
  Психіатри стверджують, що коли якась людина довго придуряється, косить, то це викликає фатальні зміни в її психіці.
  От уже оточуючі стали помічати.
  Допридурювались.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.06 | Сергій Кабуд

   МИД России просує політику експансіі КГБ

   от і все

   дуже агресивно, безкомпромісно і з загрозою сили

   уявлення про кремлядь як про дуралеїв є шкідливою для українського націоналіста
 • 2009.05.06 | Историк

  Ставлю 100 грн.: в ближайшее время власть станет списывать

  экономический развал в России на "наркоагрессию" из-за рубежа. Несомненно, вопрос поднимут в ООН.
 • 2009.05.06 | АБВГ

  Вловлюєте різницю між дурнем і придурком?

  Нічого ефективно вони не просувають.
  А постійно обломлюються.
  І вже довга черга стоїть бажаючих пендаля дати.
  Нема ресурсу. Бездарно просирають останнє.
  Грамофончик залишився.
  Грає на пепелищі.
  Скрегоче.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.06 | Сергій Кабуд

   ракети є з ядеркою

   у листопаді он 17 штук совятня випробувала

   в кремляків є КУПИ нової зброї, дуже ефективної і про яку мало шо відомо
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.07 | GreyWraith

    Мав я свого часу на воєнній кафедрі нагоду...

    ... ознайомитися із совковою зброєю. З того часу у мене деякі ілюзії розвіялися.

    Я розумію, у страху очі великі, але спробуймо подумати: звідки ця дуже ефективна зброя у них візьметься? Марсіани підкинуть? Самі розроблять? Останнє НМД малоймовірне. Хоча б через ту причину, що у них бракує інженерних талантів, організації, підприємливості та ініціативності порівняно із США. От подумайте, чи багато толкових і талановитих людей готові терпіти путінську задуху? За Сталіна і пізніше кордони на замку були, аби не повтікали, - але вони починали просто деградувати від безнадії... А тепер що?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.07 | АБВГ

     Щоб збити літак Пауерса Хрущов запустив 18 ракет!

     Правда, збив. Недавно розповідали по ТБ. А тих ракет Америка жахалась!
     Один знайомий займався прийомо американців на секретному ядерному об"єкті в часи перебудови. Зробив висновок: "Після візиту вони нас ще більше боятись будуть, побачивши наш бардак."
     Там і правда жах був.
     Життя мірялось шилом і на шило мінялось. Хто там був - зрозуміє.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.07 | Сергій Кабуд

      офіцер стратегічної авіації Дудаєв успішно розпочав війну в Чечн

      а потім успішно зник

      а людям впарили як борця за незалежність
    • 2009.05.07 | Сергій Кабуд

     я чув від різних людей що фізиків совок наймає на великі бабки

     і що розробляють вони нові ядерні головки

     також наймають і біологів.

     Гроші платять неміряні.

     і багато іншого

     їх зброя технічно відсталіша, але штати деякі розробки як наприклад зброю масового враження не розробляють давно, а те що роблять- дуже обмежено

     Коли знімали ракети середнєої дальності(першінги і сс20)

     совети своі всі вистрілили для знищення, і всі долетіли

     а американські нажаль не дали такої 100% надійності

     Те що ВИ і інші бачили в армії не вичерпує всього що в них є.
   • 2009.05.07 | АБВГ

    І щодо "Вундерваффе" не смішіть. Більшість вчених радянського ВП

    К давно у вас в Штатах.
    Талановиті вже встили мільйонерами стати.
    Неталановиті - ледь до першого мільйону доларів статок дотягують.
    ...
    В Совіцькій Росії добро марнувалось.
    Зараз - розкрадається і переправляється в ті й Штати.
    Нема ресурсу! (Крім брехунів).
    Про надувні ракети чули? От це єдина розробка, що є!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.07 | GreyWraith

     Пішли шляхом Сікорського і Зворикіна?

     АБВГ пише:
     >В Совіцькій Росії добро марнувалось.
     Читали книгу Марка Солоніна "На мирно спящих аэродромах"? Зверніть увагу на розділ про стан справ у радянському воєнному авіабудуванні перед війною. Зокрема, як кар'єристи та інтригани цькували і мордували, можливо, найталановитішого конструктора винищувачів того часу у світі Полікарпова, і як Яковлєв крутив некомпетентним Сталіним, як циган сонцем. Та й інші сипмтоматичні речі там згадуються, зокрема, що керівництво запорізького заводу авіадвигунів за рік перед війною три рази знімалося і арештовувалося - із усіма наслідками для організації виробництва.

     А оскільки стереотип, що при Сталіні був порядок, має під собою певні підстави, то можна припустити, що рівень бардака після Сталіна ще зріс...

     Ще нагадаю, що не таке вже дурне було Політбюро, коли вимагало від радянського ВПК всі концепції західної зброї копіювати, де були в змозі.

     >Нема ресурсу! (Крім брехунів).
     Стоп, у них же було в загашнику $500G, якими всі русофіли нам так дорікали. :) Аж от виявилося, що не пройшло і року кризи, а вже Росія пішла по світу із простягнутою рукою... Де ж воно поділося?

     >Про надувні ракети чули? От це єдина розробка, що є!
     Зараз прибіжать русофіли і заявлять, що в України і надувних ракет нема. :)

     P.S. Ще з приводу танків. Я от почитав за наданим тут лінком матеріал про танкові бої у Кореї. Дуже показове порівняння техніки. Не здивуюся, що коли тому ж Сталіну дали підсумкові зведення про результати боїв Т-34-85 із M-4, M-26 і M-46, то він надовго задумався і вирішив, що доки у СРСР такі танки, доти починати Третю Світову війну чрєвато. :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.07 | АБВГ

      Re: Пішли шляхом Сікорського і Зворикіна?

      Книги Марка Солоніна, зокрема "На мирно спящих аэродромах" - квінтесенція війни по-радянськи. Ініціатива паралізована, запчапстин на техніку нема, в доповідях наверх - туфта, в наказах зверху - повгий відрив від реальності, армія непрофесійна, танки й літаки губляться в процесі переміщень, ламаються, бо командири до війни берегли техніку від "врєдітєльства", тому вона стояла законсервована, а льотчики літали один за одним в клубах.
      Комуністи (як і Росія зараз) можуть ледь управляти лише тими процесами, які самі іниціюють. Щось нове повергає їх в ступор.
     • 2009.05.07 | Сергій Кабуд

      простий сценарій: біологічна атака по Європі

      невідомого походження

      тіпа з понтом 'ісламісти'

      вимирає 50% європейців у ключових країнах

      потім РФ виїзжає на старих занедбаних танках звільнювати Європу

      ніякого спротиву: все можна брати голими руками

      Ідея в тому що маючи ракетно-ядерну і біологічну зброю можна не перейматися звичайними силами
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.05.08 | Д. А.

       Пане, не пишіть дурниць, дуже прошу!

       Чи вона, та "біологічна зброя", яка здатна знищити половину Європи, до тої Європи пішки причвалає?

       Не читайте ненаукову фантастику проти ночі.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.05.08 | Сергій Кабуд

        А Ви не чули про біологічну зброю? знайомтеся:(л)

        http://en.wikipedia.org/wiki/Soviet_biological_weapons_program

        http://en.wikipedia.org/wiki/Kenneth_Alibek

        Кен Алібек- особа підозріла, а в Борисполі в нєого є лабараторія

        на місці СБУ я б ту лабораторію постійно і несподівано перевіряв

        Alibek is currently the President, Chief Scientific Officer and Chief Executive Officer at AFG Biosolutions, Inc in Gaithersburg, Maryland [8] where he and his scientific team continue their development of advanced solutions for antimicrobial immunity.

        Motivated by the lack of affordable anti-cancer therapies available in Eastern Europe and Central Asia, AFG is using Alibek’s biotechnology experience to plan, build, and manage a new pharmaceutical production facility designed specifically to address this problem.

        Alibek created this new pharmaceutical production company, MaxWell Biocorporation (MWB), in 2006 and serves as its CEO and President.

        Based in Washington, D.C., with several subsidiaries and affiliates in the United States and Ukraine, MWB’s main goal is said to be the creation of a new, large-scale, high-technology, ultra-modern pharmaceutical fill-and-finish facility in Ukraine.

        Off-patent generic pharmaceuticals produced at this site are supposed to target severe oncological, cardiological, immunological, and chronic infectious diseases.

        MWB is said to be the biggest and most modern pharmaceutical production facility in all of the former Soviet Union.

        It is intended to serve as the flagship of a larger healthcare complex at a campus just outside the Ukrainian capital city of Kyiv in the town of Boryspil.

        Construction of the Boryspil facility began in April 2007 and was completed in March 2008; initial production is scheduled to begin in 2008.

        The stated intention is that high quality pharmaceuticals will be produced and become an affordable source of therapy for millions of underprivileged who currently have no therapeutic options.
    • 2009.05.07 | Сергій Кабуд

     саме цю дезу кремль і шире: "ми слабкі, ми дурні"

     почитайте Суворова, він добре це пояснює


     слабкі і дурні а контролюють ВСЕ в Україні

     а Ви й не знаєте як і чому.

     не сходиться ваш необгрунтований оптімізм з реальністтю життя


     Ці надувні комуністи знищили 20 міліонів українців чи навіть 50 як дехто рахує

     а що НАДУЛИ ми їм?
  • 2009.05.06 | Isoлято

   А газов-то всё меньше... (л)

   Россия в январе-марте 2009 г. снизила экспорт природного газа в 2,5 раза по сравнению с тем же периодом 2008 г. - с 53,4 млрд куб. м до 21,5 млрд куб. м, сообщила Федеральная таможенная служба (ФТС). При этом доходы от экспорта газа в I квартале с.г. упали в 2,4 раза и составили 7 млрд 21,8 млн долл. против 17,1 млрд долл. за тот же период 2008 г.

   Экспорт газа в дальнее зарубежье в январе-марте с.г. снизился в 2,6 раза - до 18,6 млрд куб. м, а в страны СНГ поставки сократились в 1,9 раза - до 2,9 млрд куб. м. Доходы России от экспорта за этот срок ведомство не приводит.

   По данным Росстата, добыча природного газа в РФ в 2008 г. выросла на 1,6% по сравнению с аналогичным показателем 2007 г. и составила 663 млрд куб. Согласно последнему прогнозу социально-экономического развития РФ на 2009 г., добыча газа в РФ в 2009 г. может снизиться на 2,9-6,5% по сравнению с 2008 г. - до 620-644 млрд куб. м.


   http://www.rbc.ua/rus/top/economic/2009/05/06/540257.shtml

   А енти чюдики какими-то "потоками" нас пугали... Я вже зпереляку подумав, шо ті "патокі" мають якесь відношення до газового експорту...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.07 | Историк

    Газу дает Рогозин... Не чуете?

  • 2009.05.07 | GreyWraith

   Ще при бажанні вони лиха можуть наробити багато...

 • 2009.05.07 | Пан Коцький

  А десь розуміють? Іран, КНДР, Кубу та Венесуелу не пропонувати..

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.07 | Микола Гудкович

   Як не дивно, в США :-\


   Є певний (і то дужий) прошарок професорів-ліваків, які дуже розуміють друзів Фіделя, Владіміра, Уго, Ево та ін.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.07 | GreyWraith

    То якраз нормально для США

    Країна вільна, правоконсервативні політичні традиції за пару сотень років устоялися, все незмінне. От молоді і гарячі студенти і пробують діяти від супротивного, впадаючи у лівацтво. З віком більшість змінює свої погляди, але деякі ліваками залишаються на все життя, закономірно стаючи дуже популярними професорами.

    Погане у цьому лише те, що серед такої принципової публіки різні ліві розвідки запросто вербували собі агентів впливу...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.07 | Историк

     Re: То якраз нормально для США

     GreyWraith пише:
     > Погане у цьому лише те, що серед такої принципової публіки різні ліві розвідки запросто вербували собі агентів впливу...
     Далеко не только это. Вспомните МИЛЛИОНЫ "пацифистов", которые перекрывали дороги, блокировали базы в Германии и Великобритании в 1983 году. Я сам видел советские оперативные сводки, где это фиксировалось как чрезвычайно важный (разумеется, положительный) фактор. На эту тему у Гавела есть памфлеты - "вы бы сюда приехали протестовать". Буковский в "Московском процессе" метко уличает левых за это в своеобразном шовинизме.
     Примечательно, что никой переоценки этих действий на Западе не было: "А что? Мы так считали, имели право". Из этого же ряда недавние протесты против самообороны Израиля. Вообще, мало что меняется...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.08 | GreyWraith

      А якщо подивитися з іншого боку...

      Историк пише:
      >Далеко не только это. Вспомните МИЛЛИОНЫ "пацифистов", которые >перекрывали дороги, блокировали базы в Германии и Великобритании в >1983 году.
      Спробуємо подивитися на ту ж саму ситуацію очима європейців: американці ставлять на їхній землі батареї ракет - щоб скоротити підльотний час із півгодини до 7 хвилин. СРСР ставить ракети, націлені на ці самі батареї - і тих же європейців. Воно їм треба - жити під загрозою ядерного удару? Тим більше, що ніби СРСР через розрядку вже був ніби не таким агресивним, Афганістан - це десь далеко, а у Східній Європі у рабстві живе "Джулія, але не я" (с). :)

      Тоді мало хто у Європі уявляв, наскільки серйозно згнив зсередини совок і що коли проявити твердість, то можна дуже скоро добитися його падіння і, відповідно, суттєвого зменшення загрози. А достатньої гордості і глибокого стратегічного розрахунку, щоб діяти згідно принципів "Карфаген має бути зруйновано" і "Свободи гідний тільки той, хто готовий за неї вмерти" обиватель не має. І це природньо.

      Не дивно, що совок через лівих пропагандистів просто використав ці справді масові настрої. (он у Франції 1939-40 років їхні комуністи старанно заважали битися із Гітлером, розвівши антвоєнну пропаганду) Але то ще вільному світу дуже пощастило, що Штатами тоді керував цинічний і впевнений у собі Рейган, що цю лівоту, певно, знав, як облуплених, тому плювати хотів...

      >Буковский в "Московском процессе" метко уличает левых за это в >своеобразном шовинизме.
      Дуже повчальна книга.

      >Примечательно, что никой переоценки этих действий на Западе не было: >"А что? Мы так считали, имели право".
      Так, вони справді мали право. Людина завжди має право вести себе як йолоп. :) Погано, що висновків на майбутнє робити і не збираються, але є сподівання на східноєвропейців у ЄС. Вони вже були під совком, тому повторення не хочуть.

      >Из этого же ряда недавние протесты против самообороны Израиля. >Вообще, мало что меняется...
      Або протести проти ПРО. Хоча із останнього російські вуха стирчать вже дуже наочно...
   • 2009.05.07 | Пан Коцький

    Дійсно є...

    Не певен, яких конкретно ліваків Ви маєте на гадці, але якщо йдеться про крайніх марґіналів на кшталт Фінкельстайна чи Чомскі (Хомського), то вплив таких вар'ятів-ліваків на політику США або навіть на політичний процес у США є множина міри зеро (якщо висловлюватись математично). Навіть у доволі ліберальних (в американському розумінні слова) колах уважається несерйозним навіть згадувати про таких, бо звичайні ліберали вважають, що такі марґінали своєю очевидною заанґажованістю компроментують ліберальні ідеї. Те саме звісно стосується і наукових кіл США, де крайня політична заанґажованість не є в особливій пошані, незважаючи на те, що самі науковці є доволі лівими...
 • 2009.05.07 | Историк

  Пошел процесс...

  В Финляндии возбуждено уголовное дело по факту показов фильма "Советская история" латвийского режиссера Эдвинса Шнере
  Письмо о возможной незаконности картины направил в полицию председатель антифашистского комитета Финляндии, историк Йохан Бекман. Историк счет фильм экстремистским. В Финляндии он был продемонстрирован как минимум двенадцать раз, десять показов устраивала организация "Про-Карелия", она выступает за пересмотр послевоенных границ, а именно за присоединение Карелии к Финляндии. Фильм направлен на экспертизу. Если выводы Бекмана подтвердятся, организаторам проката фильма будет предъявлено обвинение по трем статьям финского уголовного кодекса: о разжигании межнациональной розни, о распространении материалов, пропагандирующих насилие и о популяризации насилия среди несовершеннолетних. "Эхо"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.07 | Сергій Кабуд

   гади налякані фільмом Советская Історія

   Треба знімати другу частину:

   фільм 2.
   Сопветская Історія :план кремля почати ядерну війну проти ВСІХ
  • 2009.05.07 | Пан Коцький

   Сподіваюсь, Вам не треба пояснювати, хто є оцей Бекман?

   Я не так давно десь тут про нього згадував...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.08 | Историк

    Re: Сподіваюсь, Вам не треба пояснювати, хто є оцей Бекман?

    Пан Коцький пише:
    > Я не так давно десь тут про нього згадував...
    Поясните, блск. Он молодой или в возрасте?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.08 | Пан Коцький

     Нажаль, чомусь не можу знайти свій допис в архівах, але пошукаю

     Двома словами, цей "ґарячій фінскій парєнь" Johan Bäckman є доволі молодий (1971-го року народження), але конкретно навіжений (чи може просто хворий на голову або ще на щось). Має добре задокументовані зв'язки з ex-каґебістами як в РФ, так і в Естонії (самі розумієте, що бувших серед них не буває)...

     Наразі можу порекомендувати прочитати ось це:
     http://en.wikipedia.org/wiki/Johan_Bäckman
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.08 | Историк

      Проплаченный из Москвы - это без сомнений. Видимо, часть

      "антифашистской" сети, интенсивно создаваемой в Европе в последние годы. Это идет на смену сети "борьбы за мир", один из центров которой - "Всемирный совет мира" - располагался как раз в Хельсинки. Во главе был Ромеш Чандра (все время говорил - "пись мувьмент"). Я потому и поинтересовался возрастом этого активиста...
    • 2009.05.24 | Пан Коцький

     Ось трохи знайшов... (л)

     http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_oldbp&key=1236828850
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.25 | Isoлято

      Гарна стаття... особливо остання фраза!

      "Там, где нет Бога, его место занимает фашизм…"

      Вам ще потрібні докази того, що безбожний сталінський режим був ФАШИСТСЬКИМ?
 • 2009.05.13 | Тарас Токар

  НАТО допоможе Грузії повернути втрачені території?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua