МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

О, здається, за щось таки НС і БЮТ домовилися (л)

05/06/2009 | GreyWraith
http://www.maidan.org.ua/static/news/2009/1241618819.html

"Загроза дестабілізації роботи Верховної Ради", - ну хто б сумнівався? Тоді інше питання: навіщо така ВР потрібна, раз у результаті її стабільної роботи обирають міністром внутрішніх справ алкоголіка та дебошира? :)

Схоже, НС пригрозив БЮТ, що у випадку відставки Луценка грюкне дверима коаліції. От там і перелякалися, тому справу, збираються спустятити на гальмах...

Відповіді

 • 2009.05.06 | Sean

  Re: О, здається, за щось таки НС і БЮТ домовилися (л)

  GreyWraith пише:
  > http://www.maidan.org.ua/static/news/2009/1241618819.html
  >
  > "Загроза дестабілізації роботи Верховної Ради", - ну хто б сумнівався? Тоді інше питання: навіщо така ВР потрібна, раз у результаті її стабільної роботи обирають міністром внутрішніх справ алкоголіка та дебошира? :)
  або якщо розгляд справи алкоголіка та дебошира несе загрозу її дестабілізації :)
 • 2009.05.06 | Микола Гудкович

  Давно вже


  > Народний депутат від БЮТ Валерій ПИСАРЕНКО не виключає, що фракції опозиції можуть використати інцидент з міністром внутрішніх справ Юрієм ЛУЦЕНКОМ у Німеччині як привід для дестабілізації роботи Верховної Ради.

  Шкода, шкода! Так стабільно працювала, е!

  > При цьому В. ПИСАРЕНКО вважає недоречною таку постановку питання, оскільки до кінця не зрозуміло що насправді трапилося. «Я думаю, що Юрій ЛУЦЕНКО повинен сам пояснити, що насправді відбулося, і до цього часу не варто будувати якісь версії», — сказав він.

  Правильно! Сам, сам усе пояснить. Як чудненько було, коли Калашніков своє побиття журналістів поясняв, як все зрозуміленько!

  > Депутат виступив противником винесення цього питання на розгляд Верховної Ради. «Я думаю, що все з’ясування має відбутися на рівні Кабінету міністрів», — сказав В. ПИСАРЕНКО.

  Між чотирьох очей, так би мовити. Під ковдрою. Правильно!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua