МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Я не вірю Дятлову. А ви?

05/07/2009 | Микола Гудкович

УНІАН пише
> http://www.unian.net/ukr/news/news-314459.html

> Представник МВС України в Німеччині Сергій ДЯТЛОВ спростовує… Він зазначив, що особисто брав участь у вирішенні непорозуміння, що виникло при посадці української делегації в літак авіакомпанії «Люфтганза».


Він нібито брав участь і є свідком, але прокоментував тільки ввечері. До того був аж настільки зайнятий у справах?

Завважте його коментар:
«У делегації троє людей. Це — міністр, це — начальник апарату міністра МАКСИМЕЦЬ, начальник управління міжнародних зв`язків КАЛЮК. Плюс, міністр супроводжував свого сина, який не входив до складу делегації і який нещодавно переніс операцію і летів виключно за кошти батька. Щойно вони підійшли для посадки на рейс, німецька сторона категорично відмовила в цьому. Всі можливості переконати не привели до успіху. Навіть незважаючи на повідомлення про те, що летить офіційна делегація, «Люфтганза» в грубій формі відмовила».

Це нібито відповідає на всі наші питання, включно із тим, що робив у Франкфурті син міністра, і на які гроші він це робив. Ось що відбувається — є свідок, і він мовчить, не дзвонить до поліції, не дзвонить до редакції «Більду», до редакції «Німецької хвилі»; він чогось чекає. Та такі показання треба було повідомити негайно! А прес-служба МВС «нічого не знала».

Отже, тепер уже скільки б не було свідків, скільки б не надходило нових свідчень самовидців — йняти віри їм не можна. Принаймні, я йнятиму.

Відповіді

 • 2009.05.07 | Sean

  і я не вірю

  Микола Гудкович пише:
  > Це нібито відповідає на всі наші питання, включно із тим, що робив у Франкфурті син міністра, і на які гроші він це робив.
  на "що робив?" ніби не відповідає, але грець з ним

  > Ось що відбувається — є свідок, і він мовчить, не дзвонить до поліції, не дзвонить до редакції «Більду», до редакції «Німецької хвилі»; він чогось чекає. Та такі показання треба було повідомити негайно! А прес-служба МВС «нічого не знала».
  >
  > Отже, тепер уже скільки б не було свідків, скільки б не надходило нових свідчень самовидців — йняти віри їм не можна. Принаймні, я йнятиму.

  Ага. Шось штибу "представник МВС спеціально призначений для представлення версії МВС щодо ....." (потрібне вписати)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.07 | Odesa

   "Там сідят такіє дятли!" (В Висоцький)

   Абсолютно непереконлива відозва МВС тільки погіршує наш імідж. Адже, як я зрозумів, є результати аналізів крові фігурантів на вміст алкоголю... Єдина правильна реакція - енергійне і публічне розслідування інциденту та очевидні навіть для обивателя "кадрові рішення". Чи дочекаємося?
 • 2009.05.07 | Микола Гудкович

  Ще один самовидець — Ігор Луценко (л)

  http://obkom.net.ua/news/2009-05-07/0940.shtml
 • 2009.05.07 | Shooter

  Людині з таким прізвищем? Ніколи!

  Все вирішується елементарно просто, як на мене: нехай Луценга в суд подає на Bild, Deutche Welle, етс. Це ж скільки бабла можна підняти, якщо вони його оббрехали.

  ...але дуууууу-же я сумніваюсь, що крім насилання дятлов(их) ми від Луценга щось дочекаємося..

  І сподобалося "у грубій формі відмовили". кому, лошари???? міністру, бля!!!

  Ну і брехня відверта: якщо на літак запізнюєшся НЕ З СВОЄЇ ВИНИ, то не те, що безплатний квиток, а ще й безплатний нічліг отримаєш. Тим більше, що обидва рейси були Люфтганзи.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.07 | Sean

   Отож, саме так

   Shooter пише:
   > Все вирішується елементарно просто, як на мене: нехай Луценга в суд подає на Bild, Deutche Welle, етс. Це ж скільки бабла можна підняти, якщо вони його оббрехали.
 • 2009.05.07 | 123

  апріорі не вірю

 • 2009.05.07 | Микола Гудкович

  Я, може, занадто багато читаю (/)

  В 1840 году во Франции, в имении Chamblas, близ города Puys, был убит землевладелец Louis de Marcellange.

  Подозрения пали на его жену и тещу, живших отдельно от убитого, в давней вражде с ним, как на подстрекательниц и на их управляющего Бессона как на непосредственного убийцу. Некоторые из местных обывателей видели его с ружьем в руках в парке близ фермы, где было совершено убийство, на пути туда и обратно. Он отрицал это.

  Благодаря связям жены и тещи и их влиянию в округе следствие шло крайне медленно. Бессон был, однако, предан суду. Обе женщины бежали из Франции, но, по-видимому, издали поддерживали своего сообщника. На суд явилось множество новых свидетелей; все они решительно удостоверяли алиби подсудимого; определенных указаний на их недобросовестность в деле не было. Что можно было возразить против их показаний?

  Представитель семьи убитого молодой адвокат Du Вас сказал:
  «Приводите сюда еще новых свидетелей; пусть идут они отовсюду; каждому из них я отвечу теми же словами: отчего вы так долго молчали? Человека вели на плаху, и вы не подумали спасти его. Он был ваш друг. По дружбе и по человечеству вы обязаны были поднять голос за него, а вы молчали. Или вы не знали, что его обвиняют в убийстве? Нет, во всем городе только и было разговора об этом деле… Чем больше вас, тем непонятнее ваше молчание.

  Как? Вся округа знала о непричастности Бессона к преступлению, и его невинность оставалась тайной для властей в течение двух лет. Как могло случиться, что после ареста весь город не поднялся как один человек на его защиту, не сказал: этот человек не виновен; в то время, когда совершилось преступление, он был между нами. Нет, нет; такие алиби не остаются во мраке; они выясняются сами собой, с самого начала
  ».

  Смелая мысль? Чем более доказательств невиновности, тем очевиднее их несостоятельность. Такое соображение, конечно, подойдет не ко всякому делу; в этом процессе оно устраняло самые главные сомнения.

  П. Сергеич (Пороховщиков), «Искусство речи на суде»
 • 2009.05.07 | Shooter

  Доречі

  http://www.telekritika.ua/telenovini/2009-05-07/45459

  перевірка твердження українського МВС, що причиною інциденту було запізнення, яке, у свою чергу, пояснюється тим, що київський літак прилетів до Франкфурта запізно. «Вікна» поцікавилися цим питанням і дізналися, що в МВС брешуть – літак прибув вчасно й українська делегація мала дві години до відльоту в Сеул.

  ***********

  Ні ума, ні хвантазії в "слов'ян" (с) Ігор Луценко


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua