МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А тепер щось цілковито нове - анґломовним читачам (л)

05/07/2009 | Мірко
З’явився на анґломовному ринку новий роман, Yaroslaw’s Treasure (Скарб Ярослава). Ця повість, - це модерний “триллер” в якому дія не лише представлена на тлі Помаранчевої Революції але є невід’ємно пов’язана із критичними моментами Президентських виборів 2004-го року. Боротьба розвивається не лише за політичний престіл, але й за саму історію України, - за саме серце нації.

Критики пишуть про повість (в перекладі з анґлійської):
" Історично точна та добре досліджена дія – від знищення Києва (Монголами) до воєнних дій сорокових років, до Помаранчевої Революції – автор демонструє досконале розуміння політичних подій в Україні. Ця захоплюючо реалістична драма сподобається багатьом.”

“Наївний канадієць зустрічається з українською реальністтю у швидко-крокуючій розповідді з чудовою сумішшю фактів і фантазії.”

“…Від початку до кінця дорогоцінна подорож.”

За подробицями (анґлійською) прошу заглянути тут:
http://www.bluebutterflybooks.ca/titles/treasure.html

Відповіді

 • 2009.05.25 | Мірко

  Re:щось цілковито нове - анґломовним читачам і не тільки(л)

  Повість тепер має свій власний сайт тут
  http://www.yaroslawstreasure.com/
  і то не лише анґлікам. ;)
 • 2009.05.25 | Володимир I

  Re: А тепер щось цілковито нове - анґломовним читачам (л)

  Дякую.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.27 | Мірко

   Володимирові 1-му про Скарби і Treasure

   Вітаю Влодку!
   Бачу що ви перекладач, - тож вам дещо більше буде користи з наведених лінків ніж пересічному майданофану. Сайт новісінький, тож мило вчора ще не працювало, а тепер шафа грає!
   Якщо знайшли Скарб в мережі, то знайте що це перестаріла версія з 2001-го року, це отака собі перша спроба. Паперова з 2003-го дещо краща.

   А днями якимсь дивом і мене зачіпила перекладницька робота. Покищо промислово-підприємницького характеру. Хто зна - від кожного свій вклад і так по цеголці цілий замок збудуєм. :)
 • 2009.05.27 | RiderStorm

  Мірко, я підозрюю, що Myroslav Petriw -- це Ви?:) (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua