МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А ветерани ЧОГО шастають цілими стадами? (л)

05/07/2009 | GreyWraith
От я задав питання, але інтересу тут на форумі не виникло.

Але іншим людям до голів прийшли подібні думки:
http://www.ariru.info/doc/?id=3270

Відповіді

 • 2009.05.07 | DADDY

  Все там правильно написано, але додам ще 1 категорію "ветеранів"

  Це військові та КДБшні пенсіонери. Вони тепер виставляють себе саме як ветеранів ІІ СВ ( за їхньою термінологією "Великой Отечественной") і із задоволенням ходять по школах, розповідаючи про подвих "сов"єтського" народу, а також формують комуняцькі колони на всі сов"єтські урочистості та протести проти НАТОвського чоботу, який збирається щось топтати.
  Не забувають вони регулярно отримувати пайки, доплати до чималих військових пенсій та настирливо претендувати на квартири.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.07 | GreyWraith

   Во-во

   DADDY пише:
   >Це військові та КДБшні пенсіонери. Вони тепер виставляють себе саме як >ветеранів ІІ СВ
   > [...]
   >Не забувають вони регулярно отримувати пайки, доплати до чималих >військових пенсій та настирливо претендувати на квартири.
   Ось це ідеальний об'єкт для початку люстрації. Робиться елементарно: витягається паспорт персонажа, звертається увага на дату народження і дається дві альтернативи:
   1) розказати про методику зупинки гітлерівських танкових дивізій за допомогою пелюшок та нічних горшків;
   2) продемонструвати у дії машину часу, на якій персонаж так хвацько мандрував у минулому.
   У випадку провалу обох спроб персонажа попереджується про статті КК, якими карається шахрайство і пропонується відмовитися від пільг, походів до шкіл із розповідями про подвиги інших і участі у різній антинаті і тому подібних збоченнях. І попередити, що коли персонаж продовжить себе видавати за ветерана війни, що закінчилася до його народження, то сяде за шахрайство. У випадку вяків на його захист демонструється паспорт...

   Думаєте, що не почнеться? Я б теж так думав, якби прямо зараз та ж СБУ не робила потрохи правильну і потрібну роботу, зокрема, із оприлюднення архівів. Я впевнений, що вони вже думають і над цим наступним кроком.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.07 | saha

    Вони наприклад учасники бойових дій

    десь в Анголі чи Зімбабве чи Нікарагуа.
    Де тільки не воював СРСР.
    Так що пільги у них законні Ж(
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.07 | OlalaZhm

     то й хавали б свої пайки тихо, чого під ветеранів ВВВ косять?

    • 2009.05.07 | GreyWraith

     От буде день перемоги над Сомосою чи ким там...

     ... хай і влаштовують свої святкування. Чому ж до чужих примазуються?
  • 2009.05.08 | Bogun

   Може врешті прийшов час показати морди душогубів і убивць

   Так, у бувших кгбешників до речі пенсії такі, що звичайним ветеранам навіть і не снилось, я вже не кажу про ветеранів УПА. В моєї дружини дід працював на заводі кінообладнання в Одесі, там зав. відділом кадрів працював такий собі "вєтєран", полюбляв розповідати "как оні мочілі бандеровцев" і сочуствующих. Може врешті прийшов час показати їх морди, душогубів і убивць власного народу.
 • 2009.05.07 | Almodovar

  Re: А ветерани ЧОГО шастають цілими стадами? (л)

  Питання складне. Я задаю його собі років 20 вже. Мій батько-ветеран, Царство йому Небесне, сьогодні мав би 91 рік, але помер в 66 років. Мати, дай їй Боже, здоров'я, під час війни дівчинкою допомагала в шпиталі, але їй тепер 79. Кого призвали у 1945, тому вже 82, а кого у 1941 - тому 86, і то,якщо йому було 18. Діюча армія СРСР складала 11 мільйонів на 1945 рік. З них українців, якщо умовно-пропорційно, 3-4 мільйони.
  Новіших даних не найшов http://social.kharkov.ua/index.php?m=single&id=1428:
  В Україні станом на 1.01.2007 р. на диспансерному обліку в лікувально-профілактичних закладах МОЗ перебувало 2971359 ветеранів війни, у тому числі: інваліди війни - 209 500 чол.; учасники бойових дій - 284 164 чол.; учасники війни - 2 236 960 чол.; особи, які прирівняні за пільгами - 240 735.
  · На 10 тис. дорослого населення припадає 828,9 ветеранів війни. У порівнянні з 2005 р. кількість ветеранів війни зменшилась на 199779 чоловік.
  Інваліди плюс учасники бойових дій плюс "прирівнені за пільгами" ітого близько 720 тисяч(!!!), і це через 64 роки після перемоги. Додати сюди 2 з гаком мільйони "учасників війни", то в мене питання: вони плодяться почкуванням?
  Отже, з 3 мільйонів солдат через 64 роки живих чверть.
  Хто там бреше про те що в Україні живуть 64 роки? 100 і більше. Отакоє от.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.07 | GreyWraith

   Дякую за те, що не полінувалися навести цифри

   Думаю, на цю тему варто подати запит до Президента та інших органів державної влади. І на демагогічні закиди щодо блюзнірства спокійно стверджувати, що саме заради поваги до справжніх героїв тим більше слід навести у цьому питанні порядок.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.07 | Микола Гудкович

    Подавайте! Тренуймося подавати

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.07 | Odesa

     Анекдот в тему.

     До 600-річчя Куликовської битви 1980 року в центрі Москви відкрили магазин. Полиці були заповнені різноманітним дефіцитом, при дверях стояв кремезний швейцар, а на склі був напис "Спецраспределитель. Магазин для ветеранов Куликовской битвы". Один цікавий дивується: "Та невже ж є донині живі учасники Куликовської битви?!" А швейцар відказує: "Ну, не знаю, не знаю... Посвідчення - приносять".
    • 2009.05.07 | GreyWraith

     ОК, за вихідні щось спробую написати

     Але я - не майстер висловлювати свої думки.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.07 | OlalaZhm

      На 100% правильно

      Моя мама народилася в 1939 - їй було 1,5 року, коли її батько у серпні 1941 загинув, стримуючи німецькі війська. Вона з бабусею в цей час їхала в Свердловськ в евакуацію. Поки приїхали - прийшла звістка про загибель діда. Бабуся все кинула - мою маму в дитбудинок, зокрема, - і рвонула на фронт мститися за чоловіка. Через три місяці її поранили - Слава Богу! - і вона повернулася до мами. Мама в тому дитбудинку вже помирала. Бабуся її виходила, і це дало можливість пізніше народитися й мені.
      До речі, бабуся від отриманих в ті три місяці ран померла ще в 1966.
      А що ж було після війни? Моя маме не скаржиться, хоча було дуже важко. Але вона була одна у бабусі, і вони якось виживали - тим більш у Києві, де все ж якось проблеми вирішувалися. Але жоден з тих, кого мій дід можливо закрив своїми грудьми у 1941, ні разу не спитав мою маму: "Чи є у тебе шматок хліба, сиротино?" Їй було лише 1,5 роки, коли почалася війна - вона дуже хвора людина на нинішній день. І ті жевжики, які представляються "учасниками війни" виглядають молодшими. Мало того, І моя мама, і ті сироти, що росли не одні при мамі, а було, наприклад, на вдовині руки по 5-6 дітей (і як вони справді вижили?), та ще й у селах, де взагалі був кошмар - усі ці сироти до нині і вже внуки загиблих справжніх солдат, вкалують на цих виживших.

      Моя бабуся померла, коли ще ніяких пайків фронтовикам не давали. І не думаю, що вона б такий пайок взяла. Для неї це було б ганьбою - взяти шматок від сиріт. Вона говорила мамі, що її нагорода від Бога - те, що вона жива, і дитина її чоловіка-героя теж вижила.

      І тому я не можу поважати цих "шастающих" і просідаючих в ветеранських комітетах. Ну, не можу, і все! А ще коли вони починають в маршрутках від водіїв-приватників (які на 99% - внуки загиблих солдатів) вимагати безкоштовного проїзду... Мабуть, щоб вже правнуки загиблих не мали достатньо хліба.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.05.07 | GreyWraith

       Те саме і у мене...

       OlalaZhm пише:
       >А що ж було після війни? Моя маме не скаржиться, хоча було дуже >важко. Але вона була одна у бабусі, і вони якось виживали - тим >більш у Києві, де все ж якось проблеми вирішувалися.
       Мої батьки якраз по злиденних селах і виживали. Що батькова мати, що залишилася солдатською вдовою із двома малими дітьми. І працювала як проклята у колгоспі на буряках. Що материні батьки, що мусили піднімати сімох дітей у таких же злиднях. Зокрема мій дід, фронтовик, мусив вистоювати щоночі черги за хлібом, а діти - заробляти випасом сусідських корів по пуду хліба за літо. От моя мама і моя тітка мали на двох одну пару взуття, щоб до школи ходити. Мама казала, що вперше у житті наїлася досита аж на першому курсі педінституту.

       І вся моя рідня завжди ставилася до цієї совкової істерії дуже прохолодно.

       >Але жоден з тих, кого мій дід можливо акрив своїми грудьми у 1941, >ні разу не спитав мою маму: "Чи є у тебе шматок хліба, сиротино?"
       Мої діди і баби жодних пільг не отримали та й не рвалися до них.
       Зате я знав одного вже покійного ветерана, обвішаного орденами аж до пупа, що видер ще за совка із держави все, навіть і більше. Потім я дізнався, що служив він в основному по різних складах, німців ніяких не бачив, а під час леніградської блокади, працюючи десь у продуктових складах, зумів нажити чи не декілька кілограмів золота і дорогоцінних каменів. Може, на них після війни всі ці "корочки" і купував...

       І тепер, стикаючись із нашими руспатріотами на форумі, я чомусь тільки цього діда і згадую. :)

       >І тому я не можу поважати цих "шастащих" і просідаючих в >ветеранських комітетах. Ну, не можу, і все! А ще коли вони починають >в маршрутках від водіїв-приватників (які на 99% - внуки загиблих >солдатів) вимагати безкоштовного проїзду... Мабуть, щоб вже правнуки >загиблих не мали достатньо хліба.
       Так, за це плем'я паразитів треба братися. Як автор статті в АРІ пише, що совість не дозволяла через жменю справжніх фронтовиків зачіпати сотню тисяч цих шахраїв, але ж коли-небудь треба починати...
 • 2009.05.07 | АБВГ

  Думаю, що це ветерани збройних сил СССР.

  http://www.afgan.ru/law/11.htm
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.07 | Almodovar

   Re: Думаю, що це ветерани збройних сил СССР.

   особенно статья 2, пункт 1) подпункт з). Как раз писано "воинами 1-го Ташкентского фронта" для самих себя.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.07 | АБВГ

    Re: Думаю, що це ветерани збройних сил СССР.

    там і ветерани імперських війн по всьому світу.
    Що захищали в Африці Родіну а в Афгані мстили за убітих таваріщєй.
 • 2009.05.07 | АБВГ

  Подивіться на пірамідку народонаселення, і стане ясно, що ветера

  - нів Другої світової вже практично нема. Ті, кого ми бачимо, здебільшого ряжені під ветеранів Другої світової, тобто особи, ПРИРІВНЯНІ до...
  http://www.ukrcensus.gov.ua/g/d2_2001.gif
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.07 | DADDY

   Цікаво ставити "прирівняним" питання: А скільки ж Вам років?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.07 | АБВГ

    Ну про нагороди. В СА замполіти подання на нагороди підписували

    або не підписували. Зомбополіти. :(
    Наприклад, Сталін загріб в армію мільйон жінок (Гітлер - ні однієї).
    Деякі з них повернулись в іконостасах нагород. Кому повезло з працевлаштуванням на фронті при високих командирах. А багато хто солдат витягав з поля бою і нагород не заслужив.
    Дуже багато несправедливості допускали комуністи і в цій святій сфері. Такі вже вони були люди, колишні комуністи. З логікою і честю не в ладу. Бо логіку мали "їхньої епохи", честь "їхньої епохи" і совість "їхньої епохи". А епоха була наймерзенніша.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.08 | GreyWraith

     Re: Ну про нагороди. В СА замполіти подання на нагороди підписували

     АБВГ пише:
     >Деякі з них повернулись в іконостасах нагород. Кому повезло з >працевлаштуванням на фронті при високих командирах.
     Ага, дуже популярною нагородою для декого була Медаль "За боевые заслуги". Цю медаль у жінок фронтовики навіть охрестили як "За половые услуги"...
   • 2009.05.07 | GreyWraith

    Я ж це і пропоную

  • 2009.05.07 | Микола Гудкович

   Як можна прирівняти таке?

   Людина, як на мене, може або бути ветераном чогось, або не бути. Тут без російської ймовірнісної логіки не обійтися…
 • 2009.05.07 | Лицо, приравненное к ветеранам

  На святое замахнулся! Клюкой тебя, ирода! Ишь какой!

 • 2009.05.08 | ЧитачНеСлухач

  Бандєравци стрілялі в спіну до 52 года...

  а висилалі і білі їх і пазнєя, такшо вєтєрани атєчєствєннай далжни бить, как мінімум, на 10 лет маладєє !!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.08 | GreyWraith

   А тепер із бандерівських рук годуються?

   І не соромно? Чи то вони вважають чимось типу данини?

   Але було б кумедно послухати різних депутатів і тому подібних про блюзнірство, якщо справді серед стад ветеранів почнеться перевірка паспортного режиму.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.09 | Isoлято

    Тожи мнє... "з бандерівських"... А "з рук праклятих...

    ...міріканських пір'ялістафф" не хочете?

    Знаю одного "дєяцєля" - дуже активного учасника минулорічного бібікання, і одночасно великого нелюбителя "проамериканского президента ЦРУщенка". Якось оце недавно ми зустрілися, й почав він жалітися, що не може розгрести свої чималі доларові кредити... Ну, як йому це вдається (не вдається) - то окрема розмова, але я не втримався і задав йому просте питання: "Шо ж ты, вместо того, шоб бароцца с антинародной оккупационной властью, побежал брать кредиты, причём в валюте проклятого дяди Сэма, который столь ненавистный тебе Майдан типо финансировал?"

    Оце тільки зараз спало на думку порівняння: якби якийсь секретар підпільного обкому самай правільнай парції році так у 42-му, замість боротися з німецькими окупантами, побіг би до місцевого відділення Дойчебанку оформляти кредит. В райхсмарках. Як би він зараз називався в офіційній роспропаґанді?
 • 2009.05.08 | АБВГ

  Ветеранські спогади ЧОГО ?

  Як відомо, в радянській армії під час війни було заборонено вести будь-які щоденники. Після війни Сталін взагалі заборонив писати будь-що про війну всім, крім невеличкої групи "автоматчиків партії".
  Вершина "генеральської мемуаристики" маршал Жуков.
  Вже вийшов з десяток його посмертних видань, в яких маршал з того світу коректує свої спогади у відповідності до політичного моменту.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.08 | thedoctor

   Анекдот в тему.

   1980 року, в переддень 600-річчя Куликовської битви, в центрі Москви відкрили новий магазин - спецрозподільник для ветеранів Куликовської битви. На полицях - всі мислимі й немислимі дефіцити, при дверях - кремезний швейцар. Чоловічок питається в нього: "Та невже ж лишився живий хоч один ветеран Куликовської битви?! За 600 років?!" А швейцар так повагом йому відказує: "Не знаю, не знаю... Посвідчення - приносять".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua