МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Свинський грип уже в Польщі

05/07/2009 | keymaster
В Тарнобжеґу зафіксовано захворювання вірусом A/H1N1. Хворобу принесла жінка, яка прилетіла зі США 2 травня. під час польоту не показувала клінічних ознак зараження, вони виявилися, коли вона вже прибула додому. Коло людей, з якими вона контактувала після проявлення хвороби, не дуже велике: чоловік, двоє синів, лікарка і санітарка з поліклініки. Усі ці люди перебувають під особливим лікарським наглядом. Однак крім них до 9 травня (термін появи клінічних ознак складає 7 днів) під наглядом будуть також усі пасажири рейсу, яким вона летіла (178 людей), екіпаж - 9 людей і 17 митників та прикордонників.

Зараз інфікована жінка перебуває в шпиталі в Мєльцу, лікарі вважають, що хвороба розвивається легко і її життю нічого не загрожує.

Вірус A/H1N1 це новий вид - мішанка свинських, людськихта пташиних вірусів грипу. Польська санітарна інспекція проінформувала громадян країни, що ознаки свинського грипу подібні до тих, які викликає звичайний сезонний грип. Це гарячка, ослаблення, відсутність апетиту, кашель, а в деяких людей також нежить, біль горла, нудота, рвота і понос. Служба зазначає, що щеплення від сезонного грипу не забезпечує повного захисту від захворювання свинським грипом.

МОЗ в середу повідомила про 1658 випадків захворювання на грип A/H1N1 в 23 країнах, в тому числі 30 смертей - 29 в Мексиці і один - в США.

З польських інтернет-видань


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua