МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Офіціоз від МВС: Руки геть від родини Луценків!

05/07/2009 | Майдан-ІНФОРМ

Заява Департаменту зв’язків з громадськістю та міжнародної діяльності МВС України

Останніми днями у вітчизняних засобах масової інформацію активно обговорюється інцидент, що трапився 4 травня в транзитній зоні аеропорту Франкфурта, де представники німецької авіакомпанії "Люфтганза" відмовились брати на борт літака, що прямував до Республіки Корея, українську делегацію на чолі з Міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком. При цьому журналісти та політики безапеляційно звинувачують українських громадян, у тому числі Юрія Луценка, в неправомірних діях, посилаючись лише на повідомлення закордонних ЗМІ, у тому числі вміщені ними коментарі представників правоохоронних органів іншої країни та іноземної авіакомпанії. Як наслідок, цілком невинний інцидент, пов’язаний із запізненням української делегації на рейсовий літак, почав «обростати» надуманими подробицями та безглуздими звинуваченнями на зразок «сильного степеню сп’яніння» неповнолітнього й не цілком здорового сина Міністра, вигаданий «дебош» Юрія Луценка в транзитній зоні аеропорту, який начебто закінчився «пораненням чотирьох поліцейський» тощо, що абсолютно не відповідає дійсності.

Департамент зв’язків з громадськістю та міжнародної діяльності МВС України висловлює здивування такому підходу до оцінки дій високих посадових осіб держави, «захисту» наших громадян та міжнародного авторитету України. Вважаємо, що припущення, оцінки та висновки щодо правомірності дій тих чи інших посадових осіб повинні робитися не на повідомленнях зарубіжних засобів масової інформації та коментарях третіх осіб, а на основі фактів (документів, відеоматеріалів, свідчень тощо), зафіксованих правоохоронними органами зарубіжної держави та переданими українській стороні в офіційному порядку.

З огляду на це МВС України закликає журналістів і політиків не розповсюджувати неперевірену інформацію про «франкфуртський інцидент», утриматися від коментарів та оцінок дій Міністра, не підкріплених офіційними матеріалами. Просимо також рахуватися з такими загальноприйнятими правовими нормами як «презумпція навинності» та право кожної людини на приватне життя.

ДЗГ та МД МВС України

Відповіді

 • 2009.05.07 | Alexx

  Re: Офіціоз від МВС: Руки геть від родини Луценків!

  Та навіть якщо це були "чутки" то всеодно вони мають якесь підгрунтя, і в будь-якому випадку Луценко найгірший міністр і давно пора у відставку.
 • 2009.05.07 | GreyWraith

  Лизнули - так лизнули...

  Майдан-ІНФОРМ пише:

  >При цьому журналісти та політики безапеляційно звинувачують >українських громадян, у тому числі Юрія Луценка, в неправомірних >діях, посилаючись лише на повідомлення закордонних ЗМІ, у тому числі >вміщені ними коментарі представників правоохоронних органів іншої >країни та іноземної авіакомпанії.
  Мене аж пройняло - такої махрової совкової ксенофобської маніпуляції я вже давно не бачив. Це з якого нафталіну найняли персонал цієї самої пресслужби? :)

  >...на зразок «сильного степеню сп’яніння» неповнолітнього й не >цілком здорового сина Міністра,
  Ну, 19 років - це вже особа повнолітня, але ладно. А чи не готова прес-служба відповісти на питання, чому це під час кризи і браку державних фінансів, міністр дозволяє собі державним коштом катати свого синулю разом із офіційними делегаціями?

  >що абсолютно не відповідає дійсності.
  Та невже? ;)

  >Департамент зв’язків з громадськістю та міжнародної діяльності МВС >України висловлює здивування такому підходу до оцінки дій високих >посадових осіб держави, «захисту» наших громадян та міжнародного >авторитету України.
  Звісно ж, що авторитету України дуже сприяє міністр-ханурик, що веде себе мов свиня. :)

  >...а на основі фактів (документів, відеоматеріалів, свідчень тощо), >зафіксованих правоохоронними органами зарубіжної держави
  Німці таки про факти ведуть мову.

  >З огляду на це МВС України закликає журналістів і політиків не >розповсюджувати неперевірену інформацію про «франкфуртський >інцидент», утриматися від коментарів та оцінок дій Міністра, не >підкріплених офіційними матеріалами.
  А з якого це дива? Преса - це четверта влада, і для неї такого типу скандали - хліб.

  >Просимо також рахуватися з такими загальноприйнятими правовими >нормами як «презумпція навинності» та право кожної людини на >приватне життя.
  В чому проблема? Хай іде у відставку і веде собі приватне життя хоч до білої гарячки...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.07 | kotygoroshko

   ну так! мова ж йде не про якусь там викладачку львівського уніве

   ру

   а Луцен - людина вищого сорту - такі навіть з одного пострілу в голову не здатні самовбитися
 • 2009.05.07 | Чучхе

  Стилістика - як у мєнтовського протоколу

  Цікаво, а в якому стані був Луц, коли наказував підлеглим на руках виносити службову машину Червонія з гаражу?
 • 2009.05.07 | Shooter

  Найвища пора - в суд!!!

  Луценгу всі так підло оббріхують - і німецька преса, і Люфтганза, і німецька поліція...як "барєц за правоє дєло" і свою "нє(до/по)руганую чєсть" має однозначно на них всіх в суд подати.

  В німецький, звісно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.07 | шмуль

   Re: Найвища пора - в суд!!!

   А я до всіх хто ту мазався чорним по білому: чогож то вельможні критиканти, не відпочиваєте після важкої ргоботи? Ви іно як ті цуцики що й на вітер коли є нагода. При каждій нагоді іно гав, гав і гав. А може б так відсвіжили свою память і пригадали як спянілий Нікіта Сергеєвич черевиком в стіл порох заганяв і то не у франкфуртському аеропорту а підчас засідання ану пригадайте кого і де? Чому ви не порівнюєте поведінки вашого ворога-таке безсумнівне моє враження Луценка-з поведінкою спянілого посліднього президента СССР Михаила в США? Чи важко вам порівняти вашого кумирика Юща, який так запиячив у 2004 що по нинішній день виглядає так як виглядає і не хоче признатись де і з ким пиячив за ваші-наші кошти. Може ви вельможі пригадали б собі скандал який трапився в тому самому аеропорту з було не було нашим національним героєм Кличко? І на кінець час вже почати думати про те що наші воріженьки не сплять. А ви, Ви помагаєте їм як той цуцик що ,,от ничего делать" на вітер.... Мені це зрозуміло-ви ж бо всезнайки, а з такими ви самі радити не силах.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.08 | kotygoroshko

    заздриш тому, як попиячив Ющенко?

    нагадай, коли нормальних президентів тіпо Барака Обами пиздили у несвідомо свинячому вигляді в аеропорту, а не совєцьке "міністерство культури"

    шмуль пише:
    > А я до всіх хто ту мазався чорним по білому: чогож то вельможні критиканти, не відпочиваєте після важкої ргоботи? Ви іно як ті цуцики що й на вітер коли є нагода. При каждій нагоді іно гав, гав і гав. А може б так відсвіжили свою память і пригадали як спянілий Нікіта Сергеєвич черевиком в стіл порох заганяв і то не у франкфуртському аеропорту а підчас засідання ану пригадайте кого і де? Чому ви не порівнюєте поведінки вашого ворога-таке безсумнівне моє враження Луценка-з поведінкою спянілого посліднього президента СССР Михаила в США? Чи важко вам порівняти вашого кумирика Юща, який так запиячив у 2004 що по нинішній день виглядає так як виглядає і не хоче признатись де і з ким пиячив за ваші-наші кошти. Може ви вельможі пригадали б собі скандал який трапився в тому самому аеропорту з було не було нашим національним героєм Кличко? І на кінець час вже почати думати про те що наші воріженьки не сплять. А ви, Ви помагаєте їм як той цуцик що ,,от ничего делать" на вітер.... Мені це зрозуміло-ви ж бо всезнайки, а з такими ви самі радити не силах.
 • 2009.05.07 | Іпатій

  Йди собі лісом Юрасю. Ти перевтомився

  Кажуть що опубліковано в таблоїді Більд. Так це тому що німці а не українці зам'яли скандал і не стали повідомляти про це наприклад в Зюддойче цайтунг чи Ді Вельт. Я неодноразово літав Люфтганзою і підтверджую найвищий рівень сервісу та уваги до побажань пасажирів. Було таки Юрась, було там неподобство, але з твого боку. Вибачайся та йди собі лісом, перевтомлений ти наш.
 • 2009.05.08 | Sean

  всі в судCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua