МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Апофеоз Істєни: Луценка напоїла Партія регіонів (/)

05/07/2009 | Микола Гудкович
В Громадянському русі «Народна самооборона» переконані, що інформація відносно інциденту в аеропорту міста Франкфурт (Німеччина) нібито за участю міністра внутрішніх справ Юрія ЛУЦЕНКА є не більш ніж провокація, що влаштована за участю Партії регіонів.

Про це йдеться в заяві прес-служби Громадянського руху «Народна самооборона».

«Спроба Партії регіонів використати скандальну публікацію німецької бульварної газети «Більд» для розправи над міністром внутрішніх справ України Юрієм ЛУЦЕНКОМ зайвий раз підтверджує, що дана провокація має суто українські корені», — говориться в заяві.

В «Народній самообороні» звертають увагу на певні недоречності, що викладені в публікації «Більду». Прес-служба зазначає, що очевидним є той факт, що представники української делегації таки справді запізнилися на рейс до моменту закінчення реєстрації пасажирів, але якби хтось із представників України був напідпитку, то це зауважили б уже в пункті митного контролю та в пункті реєстрації пасажирів. Крім того, за словами авторів заяви, дивним є наведений факт про 3 проміле (майже смертельної дози) алкоголю у крові Олександра ЛУЦЕНКА, який після перенесеної операції взагалі не може вживати спиртного. До того ж, наголошують в «Народній самообороні», знімок особи, яку журналісти «Більд» видають за О.ЛУЦЕНКА, найменшим чином не нагадує обличчям та статурою сина міністра внутрішніх справ. Дивним, наголошується в заяві, є і та інформація, що Ю. ЛУЦЕНКО та його син нанесли тілесні ушкодження чотирьом поліцейським і відносно цього не було складено протоколу.

«Наведені вище обставини вказують на те, що навіть якби у аеропорту Франкфурта не було ніякого інциденту з пересадкою делегації українського МВС на літак до Сеула, то представники Партії регіонів його би просто придумали. Опосередкованим доказом цьому є поширена деякими наближеними до Партії регіонів мас-медіа інформація щодо поїздки до Сеула разом з українською делегацією сина міністра внутрішніх справ (Олександр ЛУЦЕНКО літав до Сеула коштом батьків для медичного обстеження) ще до того, як у пресі з‘явилася публікація про інцидент в аеропорту Франкфурта», — говориться в повідомленні.

В «Народній самообороні» вважають, що за поїздкою глави українського МВС стежили певні особи в Україні з метою компрометації головного міліціонера України. «Ми глибоко стурбовані тим, що в Україні напередодні офіційного старту президентської виборчої кампанії окремими політичними силами роздувається цілеспрямована кампанія дискредитації тих представників уряду, які мали сміливість відверто заявити про свої небажання бути інструментами у системі реалізації сценаріїв політичних авантюристів», — наголошується в повідомленні.

http://www.unian.net/ukr/news/news-314624.html


ЗІ. В мене й самого вже похмілля від луценкових походеньок, але це я просто не міг обійти увагою.

Відповіді

 • 2009.05.07 | OlalaZhm

  я от не розумію: як хворий син міг пити?

  та ще й кажуть немало врєзав як на хворого...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.07 | Микола Гудкович

   Щодо сина (/)


   Справедливості ради треба сказати, що студенти Університету інформаційно-телекомунікаційних технологій, де вчиться син Юрія Віталійовича, не вірять у те, що Олександр міг влаштувати п`яний дебош. Викладачі категорично відмовилися говорити про свого студента, так що моїй колезі довелося розмовляти про Олександра біля будівлі самого Університету. З двох десятків опитаних найжвавіше відповідали дівчата. (Втім, і вони теж відмовлялися називати імена і лякалися диктофона). Вони вважають, що син міністра — завидний хлопець, дуже скромний і відповідальний. Також повідомили, що його машина (!) завжди стоїть біля Університету, він не пропускає пар. А багато хто з них дізнався, що він син міністра Луценка, тільки через рік після вступу. Жіноча частина опитаних категорично відмовилися вірити, що Олександр Луценко міг когось побити, допускаючи це, тільки хіба що «якщо він свого тата захищав».

   http://www.unian.net/ukr/news/news-314629.html
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.08 | Bogun

    Щодо сина (/)

    А хто ж скаже правду, тут почнеш щось варнякати зайве, приїде міністр, або пришле своїх орлів, так закриють пельку, ще не відомо чи живим залишать. Якщо вони четверо поліцаїв включно із жінкою в Німеччині до лікарні доправили, то у нас зазвичай все закінчується набагато гірше. Юрко він же не Ющенко. Це той, коли про сина почали видавати інфу, спочатку обізвав журналюгу, а потім знайшов в собі сили і такту вибачитись.
 • 2009.05.07 | Чучхе

  Шизофренія - це струнка система поглядів з однією вадою

  Шизофренія - це струнка система поглядів з однією вадою: її ніхто крім її носія не поділяє
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.08 | Kohoutek

   Це паранойя. Шизофренія - розщеплювання особистості.

 • 2009.05.07 | Bogun

  Луценка напоїла Партія регіонів (/)

  Ні це провокація, Луценка напоїв Балога з Секретаріатом Президента. До того ж ці безсовістні люди, втративши будь яку гідність силою примусово напоїли сина Великого Самооборонця, а також усю делегацію посадовців. Причому свідки бачили як особисто Балога скрутивши руки міністру заливав йому до рота Шнапс, вигукуючи: "Я, я, алес ґуд". Після цього знесилених та принижених їх викинули із авто біля Франкфуртського аеропорту. Втративши орієнтацію нещасні були жорстоко побиті німецькими поліцаями, а після цього їх замість українського літака запроторили до літака, що летів чартером з В'єтнаму в Сеул, і вони разом нелегалами в'єтнамцями потрапили в Сеул. Де сердобольні корейці зробили їм промивання шлунку і надали першу медичну допомогу дуже хворому сину Юрія Луценка. Такий текст скоро з'явиться на сайті Народної Самооборони, а може не з'явиться, але яка різниця, і так всі знають як воно було насправді.
 • 2009.05.07 | Jaderko

  Зазвичай робиться так...

  Робиться заява про провокацію з боку ворогів, після чого повідомляється про свою відставку, бо в таких умовах, коли всі проти тебе працювати неможливо...
 • 2009.05.07 | Pavlo Z.

  А ми попереджали!:)))) (л)

  http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1241590879&first=&last=&pattern=
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.08 | Микола Гудкович

   Можливо, вони — читають

   Я інколи дивлюся, як «вони» втілюють тутешні жарти та стьоб, і думаю — може, всім стулити пельку і взагалі нічого не писати? :) Бо може вони і з власної дурі то роблять та кажуть, а як раптом тут ідею взяли?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.09 | Pavlo Z.

    Хай читають.

    Микола Гудкович пише:
    > Я інколи ... думаю — може, всім стулити пельку і взагалі нічого не писати? :)
    Не зможу. "Це солодке слово - СВОБОДА!":))
 • 2009.05.08 | Sean

  всі в суд

  тобто Луцик - в суд,а ці можуть бути дівчатами групи підтримки.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.09 | Lexa62

   а з ким судитися?

   з "білддом"? В падлу, бульварна преса. З ким? Почекаємо німецької відповіді на ноту МЗС
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.09 | Shooter

    З тими, що клєвєщуть, звісно

    Lexa62 пише:
    > з "білддом"? В падлу, бульварна преса.

    А чому, власне, "впадлу"?

    > З ким?

    Deutche Welle, Lufthansa, поліцією Франкфурта. Чи і з цими "впадлу"?
   • 2009.05.09 | Sean

    як з ким? З тими німцями, що, мовляв, оббріхують

    правильного, гордого, чесного і тверезого міністра. З ким же ще.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua