МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Литвин знає, яке рішення прийме КС щодо дати виборів (/)

05/08/2009 | Sean
Голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН переконаний, що Конституційний Суд України визнає конституційною датою виборів Президента 17 січня 2010 року.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав в інтерв’ю журналістам.

За словами спікера, якщо виходити із норм Конституції, то там «однозначно зафіксовано», що датою виборів Президента України має бути 17 січня 2010 року.

«Це може подобатись, це може не подобатись, це може співставлятися чи не співставлятися зі своїм з бажанням прискорити президентські вибори, але треба потерпіти, якщо ми не хочемо остаточно зруйнувати Основний Закон України», - наголосив В.ЛИТВИН.

За його словами, політикам не слід «прив’язувати» свої політичні рейтинги до дати президентських виборів.

Як повідомляв УНІАН, 1 квітня ц.р. ВР призначила вибори Президента України на 25 жовтня 2009 року. 8 квітня Президент Віктор ЮЩЕНКО направив до Конституційного Суду подання про визнання неконституційним призначення парламентом президентських виборів на 25 жовтня. КС почав розгляд справи про конституційність постанови ВР.

Відповіді

 • 2009.05.08 | Bogun

  Re: Литвин знає, яке рішення прийме КС щодо дати виборів (/)

  А що трапилось з Литвином? Невже Москва дала йому знати, що буде ставити на іншу, або іншого кандидата, і він тепер знову стане патріотом України.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.08 | Sean

   Re: Литвин знає, яке рішення прийме КС щодо дати виборів (/)

   Bogun пише:
   > А що трапилось з Литвином? Невже Москва дала йому знати, що буде ставити на іншу, або іншого кандидата, і він тепер знову стане патріотом України.

   Патріотом України за інструкціями з Москви? :)
  • 2009.05.08 | GreyWraith

   Цілком може бути

   Bogun пише:
   >і він тепер знову стане патріотом України.
   Литвин ніколи не був, не є і не буде патріотом України. Він - типовий патріот навіть не Росії чи комунізму, а всього-навсього власної кишені. Якщо його не погидиться купити плем'я Мумбо-Юмбо - Литвин буде патріотом Мумбо-Юмбо. Доти, доки платитимуть. :)

   До речі, це - велика каменюка і в його город: а навіщо ти підписав таке завідомо незаконне рішення? :) Проявив би принциповість...
 • 2009.05.08 | nick2

  Re: Литвин знає, яке рішення прийме КС щодо дати виборів (/)

  Согласно Конституции 17 января 2010. Это указано настолько явно и недвусмысленно, что трактовать иначе могут только сторонники политической целесообразности. НО в то же время эта дата - следствие политреформы, которая столь же явно и недвусмысленно принята с грубейшими нарушениями Конституции. А что до КС - то этот суд Судом никогда не был и при нынешнем способе формирования им не станет. Ждать от него юридических, а не политических решений, - по меньшей мере наивно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.08 | Sean

   Буває ж таке. Не думав, що колись повністю з Вами погоджусяCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua