МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Тимошенко очікують на повернення Луценка (/)

05/08/2009 | Sean
Уряд має намір дати оцінку інциденту за участю міністра внутрішніх справ Юрія Луценка в аеропорту Франкфурті-на-Майні після його повернення з відрядження.

Про це повідомив перший віце-прем`єр-міністр Олександр Турчинов у п’ятницю журналістам, коментуючи вимогу парламентської опозиції про відставку Луценка з посади міністра внутрішніх справ.

"Коли Юрій Віталійович повернеться з відрядження, я думаю, що ми вислухаємо його пояснення і коментарі, і після цього коментуватимемо. Давайте дочекаємося, він має буквально у суботу повернутися з відрядження", - сказав Турчинов.

Перший віце-прем`єр не відповів на запитання, чи намагалася урядова сторона з`ясувати подробиці інциденту особисто у Луценка.

"Давайте дочекаємося, все-таки питання це серйозне, і потрібно обов`язково вислухати сторону, на адресу якої висунуті такі звинувачення. Я думаю, що Юрій Віталійович зможе пояснити, як усе відбувалося у Франкфурті-на-Майні. Тому без його участі робити висновки передчасно", - пояснив він.

Як відомо, 5 травня закордонні ЗМІ повідомили, що Луценко 4 травня провів півдня в поліцейській дільниці аеропорту Франкфурта-на-Майні. За даними видання, міністра в стані сильного алкогольного сп`яніння затримали після сварки з поліцейськими.

УНІАН

Відповіді

 • 2009.05.08 | GreyWraith

  З вазеліном очікують?

 • 2009.05.08 | Sean

  Згадується соромицький анекдот

  типу збирається чувак кудись йти і мастить собі одне місце вазелином

  - Нафіга? - питають чувака.
  - На всякій случяй - відповідає чувак. І починає мастить собі інше місце, за розташуванням на людському організму протилежне першому.
  - А це нафіга? - питають чувака.
  - Бо случаї бувають разниє - відповідає чувак.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua