МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

«Третій шлях веде до Третього світу» (/)

05/09/2009 | observеr
http://www.radiosvoboda.org/content/article/1624442.html
– Із огляду на різницю в поглядах між ЄС і Росією на «Східне партнерство», чи, на Вашу думку, для країн, що беруть у ньому участь, може існувати якийсь інший, третій шлях?

– У нас в Польщі колись була приказка: «Третій шлях веде до Третього світу». Дивіться, ми зараз вживаємо пишномовні слова для визначення чогось насправді дуже скромного. Спрощення візового режиму, вільна торгівля, трохи допомоги в ознайомленні чиновників із європейським законодавством – це не те, що може вести до конфронтації. Бо ці країни можуть далі торгувати як із ЄС, так і з Росією, як це робить Польща, наприклад. Я щойно повернувся з Москви, і зі здивуванням побачив у своїх матеріалах, що готувалися до візиту, що Польща має товарообіг із Росією на 30 мільярдів доларів. Фактично, Росія є нашим другим за значенням торговельним партнером, хоч ми вже і в НАТО 10 років, і в Європейському Союзі 5 років. То я не бачу тут ніяких суперечностей.

Відповіді

  • 2009.05.09 | Odesa

    Аби не до Третього Риму!

    Чи, точніше кажучи, Другого Карфагену. На щастя, у нас спекулятивні розмови про "третій шлях" останнім часом майже зникли з інформпростору.
  • 2009.05.10 | Sean

    думаю, так і є. Причому з великою вірогідністю

    на такому шляху та ще й збочити до того самого Третього Риму


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua