МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Джамбібум" розпочинає у Тернополі весну. Білоруську

05/09/2009 | Влодко Кавун
Сьогодні у тернопільському арт-кафе «Шинок» заплановано концерт білоруського гурту «Джамбібум» (етно - ф'южн). Гурт «Джамбібум» вже добре відомий українським слухачам. Якісне звучання, цікаві тексти та потужна енергія молодих білоруських музикантів як завжди створять дивовижну атмосферу та подарують справжню насолоду всім поціновувачам етномузики.
Цим концертом у Тернополі розпочинає свою ходу "Білоруська весна 2009"
19 травня 18.30 ТЦДМІ ім. О Довженка, вул. Злуки, 45 відбудеться репрезентація “34” – білоруського андеграундного неполітичного CD-проекту, який сполучає відео, аудіо, флеш-графіку, фото і тексти. Мультимедіа-журнал є альтернативою швидкісному інтернету, до якого не мають доступ більшість білорусів.
Також в ТЦДМІ ім. Довженка відбудеться показ фільмів «Білоруський вальс», "Білоруський резистанс" та "Королівство дохлих мишей".
Організаторами фестивалю є Ініціатива Солідарність - спільнота українських білорусів та небайдужих до Білорусі українців, які прагнуть розвивати українсько-білоруські зв’язки, а також творча ініціатива Білоруський десант - об’єднання зацікавлених білоруською культурою молодих людей, готових просувати її в Україні.
У Тернопіль "Білоруську весну" запросили в гості Адаптаційний чоловічий центр та Мистецьке об’єднання "Коза"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua