МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Російський губернатор загинув в авіакатастрофі

05/11/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Губернатор Іркутської області Ігор Єсиповський загинув на 50-му році життя в неділю, 10 травня, в катастрофі вертольота. На борту були четверо людей. Ніхто з них не вижив.

Жертвами катастрофи стали, крім Єсиповського, перший заступник голови уряду області Михайло Штонда, пілот Віктор Кунов і охоронець Олександр Шостак, повідомив в.о. губернатора регіону Сергій Сокол.

Представник МНС РФ підтвердив, що на вертольоті, що розбився, перебували не п`ятеро, як повідомлялося спочатку, а четверо осіб. "Одна людина, яка планувала летіти на цьому вертольоті, з якихось причин на борт не сіла", - сказав співбесідник агентства.

Вертоліт американського виробництва Bell, в якому летів губернатор, був знайдений в неділю в 12.20 в урочищі Малишкіно за 80 кілометрів від Іркутська. Рятувальники знайшли на місці катастрофи обгорілі тіла.

Причина катастрофи поки невідома.

http://www.unian.net/ukr/news/news-315033.html

sean

Відповіді

 • 2009.05.11 | Историк

  Уже третий губернатор так... Что у них за вертолеты такие?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.11 | Odesa

   Re: Уже третий губернатор так... Что у них за вертолеты такие?

   Та то не гелікоптери "такі", а губернатори: інші ж літають - і нічо`, не падають! А може винайшли спеціальну зброю - проти губернаторів, і тепер випробовують (як ото у "Швейку" написано про спеціальну зброю проти поручників, що реагує на целулоїдні зірочки на погонах)?..


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua