МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Сталін- Live ". Радянський фашизм

05/11/2009 | Олексій Мазур
Комуно-совковий ренесанс в Україні та стрімка її радянізація продовжилася початком кампанії з реабілітації сталінізму. Старт організованого "відбілювання вождя народів" відбувся на шустерівській "свободі", у п'ятницю, 8 травня.

Фатальна для України поразка національно-демократичної ідеї та курсу євроатлантичної інтеграції , продовжує завдавати свої руйнівні удари українській державі, її національній ідентичності.

Черговий етап комуно-совкового ренесансу в Україні та її стрімкої радянізації ознаменува вся початком кампанії з реабілітації сталінізму. Це сталося в передачі "Шустер - live", присвяченій порівнянню постатей Гітлера та Сталіна.

Логічно припустити, що за задумами авторів в програмі мали обговорити причини появи двох диявольських тоталітарних режимів - комуно-більшовицького й фашистського та, природно, засудити їхні злочини проти людства.

Тобто ток-шоу повинно було стати набатом нинішнім поколінням про небезпеку тиранії та культів особистостей всіх мастей. Одначе завдяки своєрідній якості складу запрошених в студію гостей й очевидним прорахункам Савіка Шустера як ведучого, передача призвела майже до зворотнього (!) ефекту.

Основними ініціаторами-носіями ідеї реабілітації сталінізму виступили депутати ВР від Партії регіонів: Нестор Шуфрич, Валерій Коновалюк, секретар Донецької міської ради, теж "біло-блакитний", відомий своїми різкими антиукраїнськими настроями та українофобськими заявами Микола Левченко.

Вони в унісон вимагали не чіпати Сталіна і в жодному разі не порівнювати його з "нєгодяєм і шизофрєніком" Гітлером (ніби Сталін не такий самий). Дружно захищаючи Йосипа Віссаріоновича, регіонали казали, що він консолідував радянський народ на боротьбу проти ворога у доступний йому спосіб.

Отже Сталін, за ними - визволитель, талановитий полководець і стратег, що звільнив від коричневої чуми всю Європу, принісши туди мир, спокій і благоденствіє. Тож хоч якось порівнювати Сталіна з Гітлером, за шуфричами-левченками-коновалюками є злочином і кощунством! Отакої!

Мільйони українців, закатованих, замордованих, розстріляних, знищених сталінськими репресіями, Голодомором та використаних через бездарне й жорстоке командування військовими операціями як гарматне м'ясо на фронтах Другої світової, - це для шуфричів цілковите ніщо, не варті уваги деталі, такі собі не вповні підтверджені дані.

Завдяки напрочуд"вмілому" веденню програми Савіком Шустером, українські науковці й патріотично налаштовані політики, які перебували в студії у вже звичній меншості порівняно з запрошеними делегатами від п'ятої колони, протягом ефіру залишалися в тіні. Їм хоча і надавалося слово, проте значно рідше і коротше за часом від реплік та виступів їхніх проросійських опонентів-сталіністів.

Цю антиукраїнську й антилюдську чортівню, а також параноїдальну ахінею Романа Віктюка щодо незбагненності особистостей Гітлера та Сталіна для пересічних смертних, яка виглядала ледь не осанною двом кровавим диктаторам, Шустер не наважився перервати - лишень ніяково посміхався під час цього, здавалося, безупинного потоку маячні.

А от в бік представника ВО "Свобода", який безуспішно просив слова, ведучому таки вистачило нахабства зробити зауваження: "А вы уверены, что не скажете глупость? Я - не уверен".

Передача в чергове підтвердила видну неозброєним оком упередженість з боку Савіка Шустера до учасників програми та виокремлення серед них власних (редакції програми/керівництва каналу) фаворитів.

Те саме відчувається й у періодично висловлюваних Шустером особистих оцінках окремих персоналій, демонстрованому ним ставленні до тих чи інших поглядів гостей студії, а ідеологічна спрямованість ТРК "Україна" проявляється безпосередньо в темах ток-шоу.

Залишається лишень із сумом констатувати, що Шустер на початку роботи в українському телеефірі і те, на що він перетворився зараз - дві великі різниці. Від збалансованості, виваженості й неупередженості "раннього" Савіка, що приїхав до України жати свою журналістську ниву після закриття в Росії "Свободи" (як передачі так і явища), не залишилося й сліду.

Здається, його програма та багато подібних, що присутні на загальноукраїнських телеканалах, спеціально призначені для перетягування в Україну російської історичної, культурної, політико-ідеологічної, ментальної парадигми, створення такого собі "русского" інформаційного "поля".

Потрібний ефект досягається завдяки:

- вибору чужих для України тем передач - вони все більш стають загально-радянськими, спільними для народів колишнього СРСР і актуальними в першу чергу для колись головного складоутворюючого елементу "Імперії зла", а нині її правонаступниці - Російської Федерації;

- підбору складу учасників - все більше стає росіян: політиків, аналітиків, істориків, митців, представників шоу-бізнесу.

У такий спосіб стираються українські національні грані, досягається ефект спільного соціально-політичного, історико-культурного простору, нав'язується ідея єдиного для України та Росії слов'янського інтересу, минулого і майбутнього.

Не випадково майже після кожної репліки постійного представника Росії в НАТО Дмітрія Рогозіна (без його участі за посередництва супутникового зв'язку з Брюсселем передача, звісно, не відбулася б) Шуфрич повторював: "правильно сказал господин Рогозин", "как верно заметил господин Рогозин", "в поддержку того, о чем сказал Рогозин, хочу добавить…" і т.д і т.п.

Складається враження, що без російського десанту політиків, політологів, митців ці передачі на українському телебаченні просто "нелегітимні". Чому українці не можуть вести розмову з українцями, самі з собою і про своє ж? Чому це має обов'язково відбуватися в присутності та за активної участі в українській розмові російського "брата", ще й під пильним його наглядом з наступними настановами і повчаннями?

Виходить, що після закриття російської "свободи" Савік робить все, аби те, від чого втік з Росії, відродилося в Україні. Вочевидь для цього експерименту, який вже дає перші відчутні результати, йому України не шкода. Позаяк сам він, коли буде потрібно, легко підшукає собі якусь іншу країну - наступну жертву російської телевізійної експансії.

Ця ж конкретна передача, що мала б засудити гітлеризм і сталінізм, через відповідний підбір учасників та манери її незмінного ведучого радше перетворилася на інструмент реабілітації сталінізма, щонайменше нічим не кращого, а за обґрунтованою позицією низки вітчизняних й іноземних вчених - гіршого за гітлерівський фашизм.

Отже програма вкотре стала знаряддям зневаги до українства, а цього разу ще й актом наруги над жертвами сталінського режиму, що відбувався під фронтову "Мурку" на акордеоні від Яна Табачника в перерві "дебатів". Чим не РАДЯНСЬКИЙ ФАШИЗМ!?

Я особисто, зціпивши від злості зуби, зміг додивитися до опівночі, коли до центрального мікрофону був запрошений, і без того не ущемлений в праві на голос з місця, тобто з крісла - Нестор Шуфрич. Він настільки "задовбав" своїми розлогими репліками, що витримати його ще й від мікрофону вже не залишилося сил.

Шокуючий ефект справила й та надзвичайна ніжність, з якою цей регіонал з гулькою на лобі та представник продажної української псевдо інтелігенції Володимир Яворівський тиснули один одному руки на знак солідарності в різко негативних характеристиках на адресу Президента, в яких Ющенко виступав ледь не "сучасним Гітлером".

Взагалі ж українське телебачення як в ці "святкові", так, власне, й в інші дні, справляє жалюгідне враження.

На українських екранах, незалежно від пори року суцільно царює російський мілітарний дух - по всіх каналах зранку до ночі "Солдати", "Кадети", "Ліквідації" і т.д. і т.п.

В сучасних фільмах в кадрі неодмінно присутні російські триколори, портрети Путіна, Медвєдєва, у фільмах на історичну тематику віншуються "подвиги" ЧК, НКВД, СМЕРШ, КГБ та інших.

Ці фільми - цілеспрямована і добре спланована атака на нашу рідну мову, національну свідомість, український світогляд, історичну пам'ять нашого народу; намагання стерти його ідентичність в часі і просторі, знівелювати й знищити наше національно-культурне коріння.

А в підготовленій "українськими" телевізійними каналами передачах на честь 9 травня дуже бракувало таких, які б присвячувалися висвітленню ролі в Другій світовій війні саме України, внеску в перемогу над фашизмом саме українського солдата (в тому числі вояків ОУН-УПА), українського народу загалом.

Натомість канали прикрашали свої логотипи чужою для України за походженням, абсолютно невмотивовано використаною як символ георгієвською стрічкою і демонстрували передачі, які здебільшого возвеличували подвиг лишень совєцького, а точніше - "русского солдата", з екранів не сходили червоні прапори, кремлівські куполи, червона площа, сталіни, жукови та інші.

Радянський фашизм наступає.

Олексій МАЗУР,
Дніпропетровськ.

Відповіді

 • 2009.05.11 | Sean

  Так, рос.фашизм - це погано, нардепуки - теж, але

  не дивіться Шустера і шустероподібних і тим зробите свій внесок у справу їхнього занепаду. А якщо ще когось намовите - то й поготів. Бо від праведного і щирого Вашого обурення їм не зимно і не спекотно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.11 | otar

   Увага, важливий момент

   Умовляти не дивитися Шустера бажано людей, які мають піплметри - прилади, за допомогою яких вимірюється аудиторія телепрограм. Їх десь так дві з половиною тищі по всій Україні. Відмова інших людей від перегляду Шустера, на жаль, жодною мірою не наблизить занепад сабжа, оскільки ніяк не вплине на маркетингові показники програми.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.11 | Sean

    Ще один важливий момент

    otar пише:
    > Умовляти
    Умовляти взагалі нікого не потрібно. Можна хіба запропонувати.

    > не дивитися Шустера бажано людей, які мають піплметри - прилади, за допомогою яких вимірюється аудиторія телепрограм. Їх десь так дві з половиною тищі по всій Україні. Відмова інших людей від перегляду Шустера, на жаль, жодною мірою не наблизить занепад сабжа, оскільки ніяк не вплине на маркетингові показники програми.

    Чим менше його будуть дивитися - тим менше його дивитися будуть. І - відповідно - міцніші нерви, чистіші мізки і так далі. Мені важливо це. А скільки власники каналу платитимуть савікам - то справа власників і савіків.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.11 | Мартинюк

     Я його не дивлюся - але це не допомагає

     Бо висять біг-борди, мигає в інтернеті реклама, служби новин рясніють заголовками " Такого то дня , такий то політик у передачі Славіка Шустера сказав таке то гівно".

     Якщо чесно то шустер-шоу стають такими самими непристойними речами, як наприклад традиція запрошувати всюди куди тільки можна маргінального навіть у фракції Регіонів Нестерка Шуфрича.
     Звісно для деякої категорії населення спостерігання за нахабною "хуцпою" ( чи "шуцпою") пана Шуфрича доставляє трохи специфічного кайф ( типу собачі бої чи боротьба в грязюці), але ж до широких кругів людей, які вважають себе серйозними і не маргінальними, слід найстійно доводити думку про непристойність транслювання та трати часу на Шуфрича і ті передачі де він є "зіркою". Від чого передача Шустера поволі , але неухильно пертворюється у шоу "Шустрича"
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.11 | GreyWraith

      Слушні думки

      Мартинюк пише:
      >Бо висять біг-борди, мигає в інтернеті реклама, служби новин >рясніють заголовками " Такого то дня , такий то політик у передачі >Славіка Шустера сказав таке то гівно".
      НМД Ви просто недооцінюєте здоровий глузд українців. У мене і у моїх знайомих вже виробився стійкий імунітет до різного аудіовізуального спаму.

      >Якщо чесно то шустер-шоу стають такими самими непристойними речами, >як наприклад традиція запрошувати всюди куди тільки можна >маргінального навіть у фракції Регіонів Нестерка Шуфрича.
      О! А ось це - правильна тендеція. Треба лише її зробити свого роду вірусом: той, хто знюхується зі спідозним Нюсіком, стає спідозним. Без винятків, без відмазок "начальство примусило". Тавро на все життя...

      Читали оповідання про те, як Валентина "Помойку" Зоріна американці витролили назад до совка? :lol:

      >...але ж до широких кругів людей, які вважають себе серйозними і не >маргінальними, слід найстійно доводити думку про непристойність >транслювання та трати часу на Шуфрича і ті передачі де він є >"зіркою".
      Дуже слушна думка.
     • 2009.05.12 | Sean

      Вже правильно. Це перший крок

      другий - переконай когось вчинити так саме.
    • 2009.05.11 | keymaster

     Re: Ще один важливий момент

     Ще можна запропонувати людям не обирати шуфричів. Але ж обирають. І, на жаль, вперто дивляться савіків, незважаючи на цілком правильні і розважні пропозиції: не дивитись. І з цими людьми однаково щось треба робити, щоб змінити суспільний стан речей. Або й не робити. І погодитися на шустеризацію суспільства, як провідний тренд на сьогодні.
     Справді, вільні люди у вільній країні.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.11 | Odesa

      Розірвати зачароване коло!

      keymaster пише:
      > Ще можна запропонувати людям не обирати шуфричів. Але ж обирають. І, на жаль, вперто дивляться савіків, незважаючи на цілком правильні і розважні пропозиції: не дивитись.

      Це називається "circulus vitiosus", а ще - "zugzwang", "порочный круг", а по нашому - "хибне" чи "зачароване коло": коли причина тягне наслідок, що ще більше посилює причину.
      Що робити? (Зараз; що треба було робити в січні 2005 року - зрозуміло: перебирати контроль над телебаченням до рук виконавчої влади у будь-який спосіб, хоч силою. Але зараз це вже неможливо). Створити пару-трійку державних каналів найвищої якості (кадрів - до біса, було б бажання їх залучити), "щєміть" решту "ніпадєццкі", щоби знали, "каму кланятьса", не даючи продиху в тематичному сенсі, попередньо поставивши у повну фінансову залежність від держави шляхом драконівського оподаткування та щорічного "з чистого аркуша" випрошування ліцензій на частоти тощо.
      Щойно виникне політична воля, "в своїй хаті" можна таки багато чого змінити на краще. Але ж - лише ВОЛЬОВИМ ВПРОВАДЖЕННЯМ на початковому етапі. Хибне коло можна знищити, тільки розірвавши хоч раз. Для цього потрібна інституція (чи лідер) з великим кредитом довіри та готовністю ним оперативно скористатися всупереч масованому опору...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.05.11 | keymaster

       Ви самі сказали, де корінь вирішення проблеми - тільки не у вико

       тільки не у виконавчій владі.

       Політична воля - єдиний засіб розірвати зачароване політичне коло.
       А передавати телебачення, чи що інше, виконавчій владі чи у 2005, чи в 2010-му - це не вирішить проблем, якщо влада має політичну волю до іншого.

       На жаль, створення впливових політичних середовищ з потрібною політичною волею - це справа навіть не однієї промаранчевої революції, переважно такі речі робляться за кадром. Потім прориває, і відбувається те, чого хотіли носії політичної волі. Частіше - не зовсім те, але в межах припустимого. Хоч часом - і зовсім не те. Така от куревська історія...
     • 2009.05.12 | Sean

      Re: Ще один важливий момент

      keymaster пише:
      > Ще можна запропонувати людям не обирати шуфричів.
      можна і треба

      > Але ж обирають.
      Значить, погано пропонуємо

      > І, на жаль, вперто дивляться савіків, незважаючи на цілком правильні і розважні пропозиції: не дивитись.
      Значить, ще не переконалися, що не варто дивитися

      > І з цими людьми однаково щось треба робити, щоб змінити суспільний стан речей.
      Поступово переконувати

      > Або й не робити. І погодитися на шустеризацію суспільства, як провідний тренд на сьогодні.
      Не варто погоджуватися

      > Справді, вільні люди у вільній країні.
      Амінь

      p.s. Був би мав червону кнопку для ліквідації тієї шустерізації - казав би по іншому. Кнопки не маю (рівно як механізму для закриття тих програм чи то грошей для заснування української альтернативи), то доводиться казати про переконання народу не дивитися.
   • 2009.05.11 | ziggy_freud

    піплометрія - продажная дєвка імпєріалізма

    otar пише:
    > Умовляти не дивитися Шустера бажано людей, які мають піплметри - прилади, за допомогою яких вимірюється аудиторія телепрограм. Їх десь так дві з половиною тищі по всій Україні.

    хто і як формував цю вибірку? Просто вичитали в підручнику, що справжня вибірка має бути великою? Піплметри можна так розіпхати, що мама рідна цільову аудиторію не впізнає. Якщо особи, які цим займались, такі да знають соціологію, вони цілком могли її використати з маніпулятивною метою.

    Ми помнім (с) славетні телефонні опитування, за якими радіо "Шансон" слухали 95% жителів Києва.

    > Відмова інших людей від перегляду Шустера, на жаль, жодною мірою не наблизить занепад сабжа, оскільки ніяк не вплине на маркетингові показники програми.

    грамотний рекламодавець такий маркетинг, як пан пише, мав у носі. Інша справа, що рекламні бюджети рос. контор значною мірою витрачаються на просування лежалого ідеологічного товару. Включно з сталінізмом. От тоді з піплметрами всьо путьом. Вони просто "канают за отмазку", як то співають в блатній естраді.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.11 | keymaster

     Абсолютно згоден. У нас у Львові російська книжкова мережа не бе

     не бере українських книжок національного спрямування, навіть якщо вони продаються з прибутком в аналогічних українських ятках. Бо їм не йдеться про прибуток. І з Савіком вони так само мають в носі всяку піплометрію.
   • 2009.05.11 | GreyWraith

    НМД наївно

    otar пише:
    >Умовляти не дивитися Шустера бажано людей, які мають піплметри - >прилади, за допомогою яких вимірюється аудиторія телепрограм. Їх десь >так дві з половиною тищі по всій Україні.
    Я читав про ці піплметри. Це - окрема тема, але ж ми маємо чітко усвідомлювати, що це будуть нам пхати і пхати без жодної залежності від кількості аудиторії. Але вплив цієї гидоти можна і треба зменшити - просто переконуючи людей, від хати до хати, цю маніпуляцію не дивитися. Хай у порожнечу віщають. :)

    Наступний крок - назбирати ресурси і впровадити сильне альтернативне телебачення.
   • 2009.05.14 | Сергій Кабуд

    101. Аналізуємо кровообіг інформації і ЗМІ

    1. Аналізуємо кровообіг інформації і ЗМІ:

    хто
    де,
    коли,
    які рейтінги,
    вплив,
    соціальна ниша, тощо

    2. ідентифікуємо ключових осіб:

    -коментатори


    ( як стукач шустер, стукачом став давно, можливо випускник МІМО і тому попав на радіо СВОБОДА у кубло гебні)

    на кожному телеканалі є своя нєлюдь- складаємо списки імен, з ними працюємо, до кожного можна знайти адреси, номера, знайомих, провести розмови, пояснити ШО ЦЕ ВСЕ ТАКЕ, переконати

    -дурналісти:та падаль яка пише ТЕКСТИ для ЗМІ. Так звані дурналісти. Інколи пишуть під пседо, але всі нормальні журналісти знають хто є ху і хто лайно собаччє

    -власники:

    особистості і концерни:
    імена,
    аналіз позицій,
    вироблення методів тиску і
    конфіскації в гадів потужностей для зомбування людей.

    -політики і мусара які це все кришують і будуть обовязково намагатися нас зупинити.

    3.Виробляємо стратегію проти цих уйобків.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.14 | GreyWraith

     Дякую за логічний виклад

 • 2009.05.11 | OlalaZhm

  цього савіка можна й не дивитися - а що,дійсно, робити

  з серіалами про "солдатів" і "кадетів", якими набито всі канали? Два дні я взагалі телевізор не вмикала, бо там тільки про війну, а я про війну художніх фільмів не дивлюся. Так і в мирний час - одні російські низькопробні серіали. Росія веде свою війну - або згівнячить мозок схильних до зомбування. або доведе до сказу несхильних (мене, наприклад :) :) )
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.11 | Torr

   Справа не в шустерах, а в тих хто їм платить.

   до речі, що зробив би Сталін з отими спонсорами? От і я кажу, що Сталін не такий вже був поганий... ;)
  • 2009.05.12 | Sean

   от і не дивитися

   як мінімум мініморум
 • 2009.05.12 | Историк

  Вы сами загнали себя в ловушку, избрав позицию

  гонимого, но гордого меньшинства. Между тем, промосковская сталинистская пропаганда, которой массированно обрабатывают Украину, идет вразрез с преобладающим подходом к указанной теме в остальной Европе. Почему Вы не мобилизуете этот ресурс? Есть, в конце концов, резолюции Европарламента, Ассамблеи СЕ и многие другие авторитетные решения. Пусть оппоненты польют грязью также их, не мешайте им этого делать. Бичевание "национализма" тут совершенно не к месту, проблема куда более масштабная, именно что общеевропейская. На Вашей стороне -мнение влиятельных ученых, политиков, СМИ. Почему не звучат ссылки на них, а вместо этого "главным" выставляется г-н Тягнибок? Режиссура программы Шустера и его собственные повадки как ведущего - ниже всякого плинтуса, нарушают элементарные стандарты. Рогозин, постоянно вещающий "с небес", - вообще перл. Понятно, что хозяин - барин. Но, м.б. конфронтировать все это тем или иным способом с европейскими аналогами или с критикой тамошних телевизионщиков? Шустер вполне вжился в образ полуграмотного, но наглого провинциала, утратил чувство меры, и в этом его уязвимость. Его главный трюк -"весь мир против украинцев и за Москву" - полная чушь, и это следует обратить против него и его сообщников.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.12 | ziggy_freud

   дехто досі думає, що він сидить у схроні

   так само, як пост-більшовики продовжують кидатись фекаліями з "окопів Вєлікой Отєчєствєнной"

   Историк пише:
   > гонимого, но гордого меньшинства. Между тем, промосковская сталинистская пропаганда, которой массированно обрабатывают Украину, идет вразрез с преобладающим подходом к указанной теме в остальной Европе.

   100%

   > Почему Вы не мобилизуете этот ресурс? Есть, в конце концов, резолюции Европарламента, Ассамблеи СЕ и многие другие авторитетные решения. Пусть оппоненты польют грязью также их, не мешайте им этого делать.

   базова причина проста. В кого є гроші і є бажання займатись ЗМІ, бракує розуміння сабж. Або просто бракує клепки, щоб делегувати менеджерські функції на каналах грамотним людям. Хіба що 5й канал трохи наближався до сучасного українського погляду на ці проблеми. Але потім так само віддалився. Невже в тому винен універсальний демон Порошенко?

   наслідок: що можна дивитись по укр. ТБ довше 15 хвилин, аби не заснути, мені сказати важко. Енімал Пленет форева. Бо тварюки політикус, глянцевий гламур по 7 гривень і рекламні блоки займають на каналах.уа надто багато місця...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.12 | Историк

    Re: дехто досі думає, що він сидить у схроні

    ziggy_freud пише:
    > наслідок: що можна дивитись по укр. ТБ довше 15 хвилин, аби не заснути, мені сказати важко. Енімал Пленет форева. Бо тварюки політикус, глянцевий гламур по 7 гривень і рекламні блоки займають на каналах.уа надто багато місця...
    Это тем более ненормально и подозрительно, что диспуты live на острые политические темы (в Украине - все такие), всякого рода "hard talk" везде относятся к числу рейтинговых. Со стороны не так легко судить и просто советовать, но, в принципе, украинское информ. поле -хлебное для популярной политики. Те, кто его затаптывает, навязывая этот самый московско-киевский гламур и кондово-совковые штампы, подрывают и бизнес, в т.ч.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.12 | ziggy_freud

     про "бізнес", "маркетинґ" і "піплометрію" ;-/

     Историк пише:
     > Это тем более ненормально и подозрительно, что диспуты live на острые политические темы (в Украине - все такие), всякого рода "hard talk" везде относятся к числу рейтинговых. Со стороны не так легко судить и просто советовать, но, в принципе, украинское информ. поле -хлебное для популярной политики. Те, кто его затаптывает, навязывая этот самый московско-киевский гламур и кондово-совковые штампы, подрывают и бизнес, в т.ч.

     я ж і кажу: реальний ідіотизм. Ви можете собі уявити якусь нафталінову тітку з УТ-1, яка веде програму на центральному російському каналі? Оце буде аналог Шустрого Савіка, найкрасивішого чоловіка України. Тим більш що співвласники ТБ, той самий Хорошковський чи Ахметов, далеко не найдурніші люди на районі. Чому вони так недбало ставляться до своїх активів, для мене просто загадка.

     ще про "бізнес", "маркетинґ" і "піплометрію". В Києві, біля Золотих Воріт, минулого року відкрили парфумну лавку з чудовою московською назвою "Арбат-Прєстіж". Дизайн і рекламна компанія були зроблені за кращими американськими підручниками 80х. Звичайно, в російському перекладі і відповідній кольоровій гамі. Трохи хот-дог стенда, трохи мішек на сєвєрє ;-)

     пару раз звертав увагу на кількість відвідувачів. Перед святами там бувало до 5 осіб одночасно, тобто менше ніж продавців. Коли в конкурентів стояли черги. Пропхати непропіхуємий проект намагались майже рік. Попри кризу, дикі ціни на оренду в 2008му і великі проблеми в московській головній конторі. Хто мені скаже, що це був нормальний бізнес з продажу парфума, а не відмивання грошей або дуже специфічна "піплометрія"...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.12 | GreyWraith

      Re: про "бізнес", "маркетинґ" і "піплометрію" ;-/

      ziggy_freud пише:
      >Тим більш що співвласники ТБ, той самий Хорошковський чи Ахметов, >далеко не найдурніші люди на районі. Чому вони так недбало >ставляться до своїх активів, для мене просто загадка.
      Я далеко не впевнений, що Хорошковський і Ахметов - реальні незалежні власники ТБ-каналів. Цілком ймовірно, що це - лише перший рівень прикриття, зіцголови, за якими стоять зовсім інші люди. І ці інші люди наказали організувати шоу Шустера і Шуфрича - от ті і виконують і не можуть відмовитися.

      А збитки? Збитки досі залишки Стабфонду Росії можуть покривати...

      >ще про "бізнес", "маркетинґ" і "піплометрію". В Києві, біля Золотих >Воріт,
      >[...]
      >Пропхати непропіхуємий проект намагались майже рік.
      За що можна росіян справді поважати - це за настирність. От плювати вони хотіли на труднощі - і все. Вже інші б плюнули, розвернулися і пішли...

      До речі, це саме робиться і з ідеєю консорціуму із управління українською ГТС: її послали у пішу еротичну подорож ще за Кучми, пізніше для нєпанятлівих ще й показали, а оскільки доходило туго, то цієї весни ще й попробували, - аж ні, і досі носяться із цією ідеєю, мов дурень і писаною торбою (коли їхня сама газова інфраструктура валиться)...

      >Хто мені скаже, що це був нормальний бізнес з продажу парфума, а не >відмивання грошей або дуже специфічна "піплометрія"...
      Хороший висновок. А от з приводу "дуже специфічної піплометрії" могли б написати детальніше?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.05.12 | ziggy_freud

       сапієнті сат. Київ, Володимирська, Арбат Прєстіж...

       GreyWraith пише:
       > За що можна росіян справді поважати - це за настирність. От плювати вони хотіли на труднощі - і все. Вже інші б плюнули, розвернулися і пішли...

       но он пролез, он сибиряк, настырные они
       а я ему кричу: "Чудак, устал ведь, отдохни"

       (с) Висоцький

       > >Хто мені скаже, що це був нормальний бізнес з продажу парфума, а не >відмивання грошей або дуже специфічна "піплометрія"...
       > Хороший висновок. А от з приводу "дуже специфічної піплометрії" могли б написати детальніше?

       Прямий аналог. Москва, Лубянка, магазин "Каштан" майже без відвідувачів, де одночасно сумують симпатичні продавщиці і тусують специфічної зовнішності люди в штатському. Поруч громадська приймальня ФСБ, куди бадьорі ветерани НКВС і ГУЛАГу регулярно носять листи з проханням розібратись, що ж це за контора така таємнича.
      • 2009.05.12 | Историк

       Re: про "бізнес", "маркетинґ" і "піплометрію" ;-/

       GreyWraith пише:
       > За що можна росіян справді поважати - це за настирність. От плювати вони хотіли на труднощі - і все. Вже інші б плюнули, розвернулися і пішли...
       Не пойдут. Как военно-феодальная империя, Россия - затратная система. Расходы не имеют значения. Есть только мобилизация и власть. В отношении Украины есть задача (приказ) - "вернуть", она будет решаться.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.05.14 | GreyWraith

        Якраз затрати мали і мають велике значення...

        Историк пише:
        >Не пойдут. Как военно-феодальная империя, Россия - затратная система. >Расходы не имеют значения. Есть только мобилизация и власть.
        Навіть за царів військо справді дуже дорого обходилося Росії, що було головним болем завжди. Наприклад, знамениті воєнні поселення Аракчєєв ввів саме намагаючись зекономити на утриманні армії.

        >В отношении Украины есть задача (приказ) - "вернуть", она будет >решаться.
        Наказ було віддано ще в кінці 1991 року і з того часу задача вирішується. Ви маєте на увазі, що у це вирішення, буде вкладено більше ресурсів?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.05.14 | Историк

         Re: Якраз затрати мали і мають велике значення...

         GreyWraith пише:
         > Ви маєте на увазі, що у це вирішення, буде вкладено більше ресурсів?
         ...что от этой задачи не откажутся. С ресурсами проблем нет и не предвидится. Это только на Западе вечно денег не хватает - пенсии, видите ли, да балансы... В России - "надо - сделаем". Это, кстати, фундаментальный фактор, касающийся в т.ч. "стратегического сдерживания", "приемлемого ущерба" и проч. Трупы не считают, а Вы говорите - деньги...
 • 2009.05.12 | zmej_gorynych

  Не зрозуміло чому це Вас дивує та злить.

  Та побережіть свої нерви. Чому це Вас так хвилює ляпання язиками всяких покидьків? Вам що, нІкуди більше прикласти свої емоції? :sol:
  Ось послухайте краще прекрасну та повчальну історію.
  --------
  Жив колись в Китаї вчитель дхарми, монах, ім'я котрому було Майстер Фо Інь. І в цього вчителя дхарми був знайомий, ім'я котрого було Су Донг По (1037-1101 н.е.) - поет з поганою репутацією, яка була наслідком жахливо грубого та запального характеру.

  Одного разу поет сів, зображаючи із себе Будду, і запитав вчителя дхарми:
  - На кого я подібний?
  - Ти подібний на Будду, - відповів Майстер Фо Інь.

  Поет потім сказав:
  - А знаєш на кого подібний ти? - Ти подібний на купу лайна! (ще до того, як американське слово "лайно" (shit) прижилося в лексиці, китайці вживали його вже протягом кількох тисяч років)

  Майстра дхарми це зовсім не вивело з рівноваги. Він як і перед тим продовжував посміхатися.
  Поет, котрий від неочікуваної реакції Майстра повністю розгубився, запитав:
  - Як же ж це ти не розгнівався?

  Вчитель-монах відповів:
  - Той, хто усвідомив в собі природу Будди, бачить ту саму природу Будди в кожній людині. А той, хто переповнений лайном, бачить кожного іншого як купу лайна.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.12 | Историк

   Re: Не зрозуміло чому це Вас дивує та злить.

   zmej_gorynych пише:
   > - Той, хто усвідомив в собі природу Будди, бачить ту саму природу Будди в кожній людині. А той, хто переповнений лайном, бачить кожного іншого як купу лайна.
   Это великое китайское утешение! Но покуда мы не в нирванне, надо учитывать: дискредитация "оранжевой" Украины, чем и занимается Шустер, работает на "победоносный" имидж и самооценку путинской системы. Она еще больше звереет в России, но этого ей, как известно, мало. Тут явные резонансные взаимосвязи. Могу Вас уверить, что примерно так это и задумано.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.12 | zmej_gorynych

    Re: Не зрозуміло чому це Вас дивує та злить.

    Историк пише:
    > zmej_gorynych пише:
    > > - Той, хто усвідомив в собі природу Будди, бачить ту саму природу Будди в кожній людині. А той, хто переповнений лайном, бачить кожного іншого як купу лайна.
    > Это великое китайское утешение! Но покуда мы не в нирванне, надо учитывать: дискредитация "оранжевой" Украины, чем и занимается Шустер, работает на "победоносный" имидж и самооценку путинской системы. Она еще больше звереет в России, но этого ей, как известно, мало. Тут явные резонансные взаимосвязи. Могу Вас уверить, что примерно так это и задумано.

    Я абсолютно з Вами згоден відносно ієзуїтської продуманості та спланованих резонансних взаємозв'язків спецоперації "Савік" :).
    Проте своїм постом хотів висловити особисту думку, що ламається вона виключно нетиповою (мається наувазі не такою, на яку сподівалися і прорахували "Глєб & Co") реакцією якомога більшої кількості людей.

    Ех.. найбільші козирі в руки путєнської системи дали самі наші недолугі бджолярі, любі друзі, прихильниці Луї Віттона, коно- та шапкокради, мєнісри п'яниці/казанови, дуті академіки/проффесори та інша наволоч. Ото, .ля, позбиралися як мухи на г..но, га?! І навіть, як тепер виявилося, і близько не гадали безпосередньо залучити Народ України до управління державою, як обіцяли наперебій на Майдані.

    Одна лише "втіха" - образно кажучи, в нас вже хоча б брага зароблена, вистоюється в бочці та помалу бродить. Є шанс незабаром вигнати непоганий первак. Ну або вирве нах дно і всі примусово станемо "трєзвєннікамі" :sol:.
    А в заклятого північно-східного друга - навіть цукрові буряки ще не посходили. Їм ще набагато довше чекати хоч чого-небудь :hot: :sol:

    Остання фраза, звичайно, жарт :D
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.12 | Историк

     Re: Не зрозуміло чому це Вас дивує та злить.

     zmej_gorynych пише:
     > Одна лише "втіха" - образно кажучи, в нас вже хоча б брага зароблена, вистоюється в бочці та помалу бродить. Є шанс незабаром вигнати непоганий первак. Ну або вирве нах дно і всі примусово станемо "трєзвєннікамі" :sol:.
     Однако, желателен какой-нибудь рецепт, а не только градус :hot: Шустер - это рецепт. Все той же отравы.
     > А в заклятого північно-східного друга - навіть цукрові буряки ще не посходили. Їм ще набагато довше чекати хоч чого-небудь :hot: :sol:
     > Остання фраза, звичайно, жарт :D
     Все шутите... Нет, судя по всему, уже дождались.
 • 2009.05.12 | Историк

  Русский путь: "Норд-Ост" - Беслан - "Царицыно" - ?

  Министр внутренних дел Рашид Нургалиев наградил сегодня милиционеров, задержавших Дениса Евсюкова. Внеочередное специальное звание капитана милиции получил старший лейтенант милиции Андрей Бородич, а трое старших сержантов – Максим Калинин, Алексей Контиев и Андрей Монахов были удостоены медалей «За доблесть службе». 27 апреля глава УВД «Царицыно» майор Евсюков открыл огонь по людям из неучтенного пистолета. Были убиты водитель машины, который подвозил майора, кассирша и покупатель в супермаркете. Еще семь посетителей супермаркета были ранены.
 • 2009.05.12 | POLTAVA

  Re: "Сталін- Live ". Радянський фашизм

  Вже давно зрозуміло - "Хто платить - той і замовляє музику". "Свобода з Шустером" вже давно не свобода. Росія не пошкодує ніяких засобів, щоб нас задушити і купить кого завгодно. Для Шустера Україна не Батьківщина і йому на неї плювати. Гнати таких потрібно з нашої країни. Останній час взагалі не дивлюся цю передачу, тим більше коли запрошені там гості "типу" шуфричів, жваній, добкіних. Хоч би одне українське прізвище. Ти мене розумієш??????????????????????
  Чого ж ти гад не любиш Україну???????????????
 • 2009.05.14 | Andrij

  Програми Cавіка підлаштовані під російську мeншість

  Відповідно, позаяк його дивиться всe мeншe та мeншe звичайних українців. Cпостeрігаємо пeвну конкурeнцію за російську мeншість з боку ПРУ, КПУ, та інших. Звичайно, бeз участі російських політиків як Рогозін нe обійдeться. Нe здивуюсь, якщо завтра Cавік починатeмe свої програми з гімну Росії.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.14 | Историк

   Он же не сам в студию пришел. Кто привел?..

  • 2009.05.14 | GreyWraith

   Re: Програми Cавіка підлаштовані під російську мeншість

  • 2009.05.14 | Историк

   М.б. все-таки - про-російську? Или еще шире?..

   Киркорова, Пугачеву и т.д. (примерно один культурный слой с Шустером) любят до одури -"пророссийские"? Так или иначе, соотношение "большинство-меньшинство" имеет здесь далеко не только национальную или политическую подоплеку. Другое дело, что последствия могут быть вполне политическими (ради чего все и задумано - иначе Рогозин не светился бы)...
 • 2009.05.14 | Историк

  Я вообще не понял одну вещь: почему в его шоу

  регулярно в главной роли выступает посол другой страны в третьем государстве (т.е. альянсе)? В чем тут - "идея", "ход", "творческий прием"? Почему, скажем, не Черномырдин (вполне серьезно)?..


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua