МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Майже не чути думки тверезих політиків". Заява колегії МВС

05/12/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Заява Колегії Міністерства внутрішніх справ України

Сьогодні під час прес-конференції в МВС України Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко повідомив громадськості про подання ним заяви на ім’я керівництва Уряду та Верховної Ради України з проханням прийняти його відставку з посади Міністра. За його словами, підставою для цього стало розгортання в Україні «брудної кампанії», в якій об’єктом дискредитації став не лише він як політик та його родина, а й багатотисячний колектив української міліції.

Колегія Міністерства внутрішніх справ України змушена констатувати, що на фоні політичної істерії, розгорнутої політичними опонентами Юрія Луценка, майже не чути думки тверезих політиків, які закликають своїх колег робити висновки та приймати рішення лише на підставі офіційних матеріалів про інцидент в Німеччині, що став приводом для звинувачень на адресу Міністра.

Ще більш прикро спостерігати в стінах Верховної Ради України, яка має презентувати українську владу, образливі та цинічні випади на адресу органів внутрішніх справ, що сумлінно виконують свої обов’язки, захищаючи Закон, права і свободи наших співвітчизників.

Колегія Міністерства внутрішніх справ вимагає припинити політичний шабаш навколо МВС України, який ображає гідність працівників і ветеранів органів внутрішніх справ, принижує українську державу загалом.
Вважаємо за необхідне заявити, що прохання Юрія Луценка про відставку з посади Міністра є вчинком мужньої людини, здатної поставити інтереси суспільної злагоди, стабільності роботи багатотисячного колективу української міліції вище власних кар’єрних міркувань.

Колегія МВС України


sean

Відповіді

  • 2009.05.12 | Наталка Довбиш

    Re: "Майже не чути думки тверезих політиків". Заява колегії МВС

    І завили вовкулаки, бо знають, що прийде черга на кожного, хто пішов працювати до міліції, аби грабувати, катувати та вбивати. Не вся міліція - нечисть, але вся нечисть пішла працювати в правоохоронні органи і, особливо, при Луценкові. Це думка суспільства


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua