МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

НС продовжує чисту кампанію на захист Луценка (/)

05/12/2009 | Микола Гудкович
Швейк казав, що він любить, коли люди стають ідіотами в квадраті. Я — не люблю. Тому просто наводжу чергову апологію Луценка із невеличкими коментарями. Епіграфом, як завжди в таких випадках, могло б бути прислів'я «Не так тії вороженьки, як добрії люде».

Спочатку заголовок.

Катерина Лук’янова: Окремі парламентарії демонструють подвійні стандарти!


Він звертає на себе увагу за допомогою слова «окремі» та словосполучення «подвійні стандарти». Знак оклику надає необхідного пафосу.


Потім, власне, текст.

«Це ж якими циніками потрібно бути, аби для розправи над міністром внутрішніх справ використати ту біду, яка сталася з його сином!», — наголосила народний депутат від групи «Народна самооборона» Катерина Лук’янова, коментуючи сьогоднішні події у парламенті.


А й дійсно! Ким ще не прикривалися політики? Народом — прикривалися. І взагалі, і окремами групами, серед яких фаворитами є, звісно ж, ветерани та пенсіонери. Власними хворобами — прикривалися. На черзі — діти.

К. Лук’янова додала: «Мова йде про важке захворювання Олександра Луценка, через яке з метою проходження медобстеження у Республіці Корея Юрій Віталійович придбав йому квиток на той же літак, яким летіла українська делегація. Поїздку було проплачено власним коштом міністра!».


Виявляється, от про що йде мова. Ну не цинізм? А всі включно з німецьким колегою Луценка патякають собі про якісь бійки, сварки, лайку.
Куди котиться цей світ?Продовжуючи думку, політик зазначила, що у нинішній ситуації окремі парламентарії демонструють подвійні стандарти.


Продовжуючи думку про хворобу юнака, пані самооборонниця незчулася, як заїхала чомусь в тему питущих політиків…

«Ми ще не забули, як «під шафе» дружина президента відкривала «Раллі Ялта».


Ми навіть і не знали такого! Дякуємо пані Лук'яновій за нагадування!

Як колишній міністр оборони Олександр Кузьмук на добрячому підпитку оголошував «другий Чорнобиль» у Львівській області!


І це забули!

Як сам президент Віктор Ющенко, перехиливши у День Перемоги чарчину з ветеранами, тут же перед телекамерами сідав за кермо автомобіля!», — наголосила Лук’янова і додала, що всі ці факти спокійно сприймалися політиками обох таборів.


Залишається загадкою, що означає «спокійно сприймалися»?

Варті згадки, на її думку, і польоти глави СП Віктора Балоги, і скандали навколо сина Президента, і відпочинок чиновників із СП у швейцарських Альпах на новорічні свята.


Авжеж, варті! Валі кульом, патом разбєрьом.
Дивно, як це забулося вбивство Кеннеді і Джиммі Хоффа.
Цікаво б знати критерії визначення, що варте згадки, а що ні :)


Катерина Лук’янова, підсумовуючи, наголосила, що «навіть італійська мафія Коза Ностра у розправах зі своїми конкурентами не воює з дружинами та дітьми! Виходить, що наші політики і залежні від них засоби масової інформації показують, що вони гірше за мафію?!».
http://www.nso.org.ua/ua/news/4122


Насамкінець пані Катерина трохи забулася, що щойно згадала дружину Ющенка, і самокритично поставила себе до лав людей, що є гірші за мафію.

ЗІ. Якби я був присяжним, в підсудимого громадянина Луценко Ю. В. шансів почути «Не винуватий!» значно поменшало б…

Відповіді

 • 2009.05.12 | zmej_gorynych

  Re: НС продовжує чисту кампанію на захист Луценка (/) (л)

  Вони там геть усі "камсамольци-галубци" :)
  Ось в сусідній темі я привів залізні ознаки того як можна їх вичислити: http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1242130218&first=1242131726&last=1242113273

  Трішки відредагував.

  І ще одне. Тут та пані-камсамолка єдиний месидж подала до своїх подєльніков: дійсно в цих товстопиких до цього часу були "нєзиблємиє панятія" - з дітьми не воювати (тільки до чого тут діти, в даній конкретній ситуації - я не второпаю ніяк. Спишем на нірвану). І вона фактично (вірніше, її вустами) робить ультиматум протилежному (для себе і таких як вона) табору.
  Зливай, бабо! Давай! Зачтьоцца! Сядут усє! :sol:
 • 2009.05.13 | Микола Гудкович

  Куліков: «Горілка на трибуні ВР — неповага до виборців»(/)

  > (Партія регіонів на трибуну парламенту поставила пляшку горілки, на якій висить міліційний картуз, а поряд з нею стоїть стаканчик. Ці предмети супроводжуються написом на плакаті «Юра, похмелись!».)

  > «Парламент — це не цирк, і якщо ми з повагою відносимося до тієї роботи, яку ми робимо, і з повагою відносимося до держави, виставляти пляшку горілки на трибуну ВР — це, в першу чергу, неповага до виборців», — таку думку висловив народний депутат від блоку НУ-НС Кирило Куликов.

  Стривайте, я трохи недозрозумів: чому це пляшка горілки є неповагою до виборців? Чому коньяк в буфеті ВР не є неповагою, голосування чужими картками за відсутніх, і робота без Регламенту — не є неповагою, а чисто театральний (і тупуватий, як майже уся творчість ПРУ) хід — є неповагою?

  > «На горілку вішати картуз міліціонера, в якому проходять службу 300 тисяч людей, — це теж неповага до цих людей. Ви можете не поважати Луценка, але ви повинні поважати інститути державної влади, і тих, хто вас обрав», — наголосив політик.

  Як це правильно! Але є такі речі, як метафора, театральна метафора, гротеск. Це чисто гротесковий хід, і не може бути образою для всіх міліціонерів… крім тих, хто полюбляє залити за комірець «підчас виконання».

  І, що цікаво — це каже людина з фракції, в якій, за словами тов. Москаля, непитущих немає. Деліріум?
 • 2009.05.13 | Тарас Токар

  Re: Подвійні стандарти має практично весь політичний бомонд

 • 2009.05.13 | Микола Гудкович

  Москаль: «Можуть бути замішані іноземні спецслужби» (/)


  «В акції проти Ю. Луценка можуть бути замішані іноземні спецслужби», — вважає народний депутат України від «Народної самооборони» Геннадій Москаль, повідомили ІМК у прес-службі партії.

  Г. Москаль вважає дивним, що знайшовся чек за обід, який з'їли перед відльотом міністр і його оточення. За його словами, це доводить, що за міністром стежили. Політик відзначив, що це цілком може бути режисована акція, в якій, імовірно, замішані іноземні спецслужби.

  Г. Москаль також додав, що ці спецслужби можуть зараз стежити так само ще за декількома впливовими українськими політиками, готуючи проти них провокації. «Це вже питання державної безпеки», — резюмував депутат.

  http://intermedia.org.ua/ua/news/info/55359
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.13 | GreyWraith

   Я ж пишу: "ZOG слідкує за усіма!"

   Микола Гудкович пише:


   «В акції проти Ю. Луценка можуть бути замішані іноземні спецслужби», — вважає народний депутат України від «Народної самооборони» Геннадій Москаль, повідомили ІМК у прес-службі партії.

   А навіщо тим самим іноземним спецслужбам Луценко потрібен? :)


   Г. Москаль вважає дивним, що знайшовся чек за обід, який з'їли перед відльотом міністр і його оточення. За його словами, це доводить, що за міністром стежили.

   Наскільки я знаю, кожен касовий апарат друкує копію чека на контрольній стрічці - для дотакового котролю у бухгалтерії. Так що я не здивуюся, коли німці справді використали цю саму контрольну стрічку як доказ, що було б логічним.

   Дивно, що депутат, та ще й генерал міліції цього факту не знає.

   Г. Москаль також додав, що ці спецслужби можуть зараз стежити так само ще за декількома впливовими українськими політиками, готуючи проти них провокації.
   Яка примітивна страшилка. :( Мені соромно, що я за цю гоп-компанію свого часу голосував...

   «Це вже питання державної безпеки», — резюмував депутат.
   А то ж. Так, може, вигнати п'яницю і дебошира із посади міністра внутрішніх справ, і то швидше, - дивися, може, і з безпекою справи кращі стануть. Бо якщо Луценко справді очі регулярно горілкою заливає, то не дивно, що він міг прогавити такі неподобства. :lol:


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua