МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кабмін вирішив, що може дозволяти не платити податки вчасно?(л)

05/13/2009 | 123
http://www.epravda.com.ua/news/4a0aa5b42b82e/
Кабінет міністрів на засіданні в четвер ухвалив рішення про надання розстрочки НАК "Нафтогаз України" у сплаті податку на прибуток розміром 6,7 млрд. грн.

Як передає агентство "УНІАН", про це журналістам повідомив заступник голови НАК "Нафтогаз України" Юрій Колбушкін.
--

Я фігею. Які Юля ще собі повноваження вигадає? Наступним кроком буде встановлювання - кому, скільки і коли заплатити - в ручному режимі?

> Він наголосив, що розстрочення стосується сплати податку на прибуток з придбаних 11 млрд. кубометрів газу, які містяться у сховищах України і викуплених у "Газпрому".
> Заступник голови "Нафтогазу" відзначив, що під час закачування й оплати за нього фактично відбувся факт подвійного оподаткування.

Прибутки виникли у Нафтогазу від того, що він купив товар - оригінально. У всіх прибутки виникають тоді, коли вони щось своє продають, а не щось чуже купують, а у Нафтогаза - навпаки.

Насправді ж вони спочатку продали фірташевський газ Газпрому, для того щоб типу "легалізувати" цей газ як нафтогазівський (що насправді є тупізмом, а не "легалізацією"), і від цього і з*явився прибуток.

Відповіді

 • 2009.05.14 | Микола Гудкович

  На наших очах будується матеріально-технічна база солідаризму

  123 пише:
  > http://www.epravda.com.ua/news/4a0aa5b42b82e/
  > Кабінет міністрів на засіданні в четвер ухвалив рішення про надання розстрочки НАК "Нафтогаз України" у сплаті податку на прибуток розміром 6,7 млрд. грн.
  >
  > Як передає агентство "УНІАН", про це журналістам повідомив заступник голови НАК "Нафтогаз України" Юрій Колбушкін.

  А це — спроба сил. Куди ще можна залізти брудними танцюючими ручками? О, чергова перемога над законом, і помітьте, його не порушено, а тільки трохи розсунуто межі.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua