МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко: «Все, що написано в моїй декларації — все правда» (/)

05/13/2009 | Микола Гудкович
Прем’єр Юлія Тимошенко відмовилась відповідати на питання, в якій сфері бізнесу її чоловік заробив дохід за минулий рік.

Під час брифінгу, відповідаючи на питання, вона зазначила, що «чоловік займається бізнесом і він заробляє в бізнесі ті гроші, які декларуються».

На спробу журналіста «Української правди» уточнити відповідь, Тимошенко звернулася до прес-секретаря з проханням перейти до іншого запитання.

На повторну спробу журналіста, Тимошенко пообіцяла: «Я окремо дам вам пояснення на цю тему, я хочу, щоб всі встигли задати питання».

Як відомо, згідно з декларацією, чоловік Тимошенко заробив 2,8 мільйони гривень в 2008 році. Рік тому Тимошенко також відмовилася повідомити, в якій сфері Олександр Тимошенко отримав свій дохід.

Після брифінгу кореспондент УП поставив Тимошенко запитання щодо її будинку: прем'єр каже, що його орендує, а в декларації стоїть прочерк в розділі виплати за договорами найму.

«Все, що написано в моїй декларації — все правда. Всі мої статки показані в декларації, і це контролюють відповідні органи. Мені більше немає чого додати з цього питання», — сказала вона.

УП

Відповіді

  • 2009.05.13 | omela

    авжеж, БрехухаCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua