МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко: «ПР бореться не за звільнення Луценка, а зі мною» (/)

05/13/2009 | Микола Гудкович
Прем`єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО вважає, що Партія регіонів блокує трибуну Верховної Ради України через небажання розглядати антикризову програму уряду й обмежувати гральний бізнес.

Про це вона заявила сьогодні на прес-конференції.

За словами прем`єра, уряд України «у будь-який момент» готовий доповісти Верховній Раді відкориговану з урахуванням зауважень опозиції антикризову програму, проте не може цього зробити через те, що Партія регіонів блокує роботу парламенту.

«Антикризова програма уряду, яка була розроблена і направлена Верховній Раді ще на початку кризи, і яка не була внесена навіть до порядку денного ВР, все-таки на вимогу опозиції доопрацьована. Більш як 120 зауважень опозиції, коаліції, фракцій, комітетів враховано», — відзначила Ю. ТИМОШЕНКО. За її словами, «антикризова програма — яка по суті справи вже давно урядом виконується щодня і щогодини — доопрацьована на вимогу опозиції і передана до Верховної Ради, і ми готові в будь-який момент доповідати, розглядати, голосувати за цю програму, але, на жаль, парламент сьогодні, завдяки одній фракції — Партії регіонів, перебуває в непрацездатному стані».

Крім того, Ю. ТИМОШЕНКО повідомила, що через блокування роботи фракцією Партії регіонів не можуть бути розглянуті 274 антикризових законопроекти, поданих урядом. «Це законопроекти, які реформують і регулюють життя, по суті, у всіх сферах економіки України», — сказала Ю. ТИМОШЕНКО.

Зокрема, відзначила прем`єр, Партія регіонів блокує трибуну «з надуманого приводу, а реальна причина полягає в тому, що вони не хочуть ухвалення закону про винесення ігрового бізнесу за межі території населених пунктів, тому що більшість з тих, хто сьогодні так чи інакше володіє ігровим бізнесом, перебувають у рядах депутатів фракції Партії регіонів. Я думаю, що блокування необхідно припинити і проголосувати цей важливий закон».

«На жаль, сьогодні безвідповідальність однієї політичної сили призвела до паралічу роботи всієї Верховної Ради, по суті, всієї країни. Я думаю, що це не додасть цій політичній силі — Партії регіонів, авторитету в суспільстві, тому що потрібно відчувати відповідальність за країну і працювати», — сказала Ю. ТИМОШЕНКО.

УНІАН

Відповіді

 • 2009.05.13 | GreyWraith

  От хай би звільнила Луценка - в чому проблема?

  Одним кроком показала б, що не потерпить свинства та неподобств в уряді, і які бяки ПРУшники: їм пішли на поступки - а вони свинячать. :) Зрозуміло ж, що кожен зайвий день перебування Луценка на посаді мазюкає грязюкою вже саму Тимошенко.

  Микола Гудкович пише:
  >...парламент сьогодні, завдяки одній фракції — Партії регіонів, >перебуває в непрацездатному стані».
  Не через ПРУ - а через відсутність належної реакції на п'яні дебоші члена уряду.

  >Крім того, Ю. ТИМОШЕНКО повідомила, що через блокування роботи >фракцією Партії регіонів не можуть бути розглянуті 274 антикризових >законопроекти,
  А чому цих законів так багато? Закони НМД повинні бути простими, ясними, короткими, зрозумілими, щоб кожен громадянин міг просто зрозуміти і виконувати. А 274 лише антикризових - це ж там чорт ногу зломить. :( Уявляю кількість взаємовиключних параграфів...

  >...тому що більшість з тих, хто сьогодні так чи інакше володіє >ігровим бізнесом, перебувають у рядах депутатів фракції Партії >регіонів.
  Тю, прізвища у цих негідників є? :) Бо без прізвищ це лише художній свист...

  >«На жаль, сьогодні безвідповідальність однієї політичної сили >призвела до паралічу роботи всієї Верховної Ради, по суті, всієї >країни.
  А те, що всій країні не дають жити, - не думаю, що країна дуже вже постраждала від того, що не нагромаджується маразм, подібний до святкування 90-років ВЛКСМ або 13% зайвого мита на імпотрні автомобілі. :lol: Швидше навпаки... Думаю, якщо навіть ламерські парламент та уряд взагалі розженуть, то Україна не дуже постраждає. :)

  >Я думаю, що це не додасть цій політичній силі — Партії регіонів, >авторитету в суспільстві,
  Міністр-ханурик і дебошир надав просто неймовірного авторитету уряду. :) А відсутність відставки цього міністра піднесла авторитет уряду на незрівняну висоту...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua