МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заступник міністра юстиції закликає грубо порушувати Конституцію

05/14/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Після відомого заклику нікого й ніщо народного депутата ВР Р. Портнова (фракція БЮТ) до повторного грубого порушення Конституції України щодо визначення антиконституційного терміну проведення чергових виборів виборів президента України, супроводжуваного неприкритими погрозами суддям КСУ, вже інший представник БЮТу, заступник міністра юстиції Є. Корнійчук, публічно закликає до антиконституційних дій.

Як відомо, цього тиждня КСУ України визнав постанову ВР про призначення чергових президентських виборів на 25 жовтня 2008, прийняту 400+ добре оплачуваними з наших податків безпрєдєльними ідіотами голосів у ВР, як таку що суперечить Конституції. Тим не менше, пан Корнійчук наполягає: "У мене особисто немає сумнівів, що депутати можуть повторно проголосувати за вибори 25 жовтня",. Варто ще також нагадати, що пан Корнійчук є зятем Голови Верховного Суду України пана Онопенка. Що наштовхує на роздуми щодо ступени гнилости як яблучка, так і родинної яблуні.

Натомість, представник ПРУ, перший заступник голови Верховної Ради О. Лавринович демонструє залишки тверезого глузду, підкреслюючи, що "Верховна Рада повинна призначити нову дату виборів і повинна це зробити не на власний розсуд, а на підставі конституційних норм".

Варто вкотре зауважити продемонстровані принципові підходи щодо засадничих питань права в Україні представниками цих двох організованих банитських угрупувань т.зв. "політичних сил".

Feel, так би мовити, the difference.

Джерело: УП

Відповіді

 • 2009.05.14 | Сергій Кабуд

  400+ депутатів ВР є не ідіотами а стукачами-кремлядями

  >прийняту 400+ добре оплачуваними з наших податків безпрєдєльними ідіотами голосів у ВР
  ---------------

  Україна міцно стримуєма московским гестапо

  ніякої незалежності ми не досягли((((((((((((

  Годі себе дурити. не існує Держави Україна
 • 2009.05.14 | OLexandra

  Це ще раз доводить, що ініціатором голосування за вибори

  25 вересня був саме БЮТ, а Москаль зі своїм проектом був просто прикриттям. Саме БЮТ "вмовив" всіх тих, і ПРУ також, голосувати за переніс виборів на 25 вересня, і тепер саме БЮТ більш за все не влаштовує рішення КС.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua