МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Урядовий портал" мовчить щодо Луценка (л)

05/14/2009 | Тарас Токар
http://www.kmu.gov.ua/control/ - чекаємо на офіційну позицію Тимошенко.

Відповіді

 • 2009.05.14 | Микола Гудкович

  Регіонали вже поставили Тимошенко оцінку. «Незадовільно» (/)


  Регіонали кажуть, що Тимошенко тест не пройшла

  Прем`єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО не пройшла тест «на випробування як державна людина».

  Про це заявив журналістам перший заступник керівника фракції Партії регіонів Олександр ЄФРЕМОВ, коментуючи вчорашню заяву Ю. ТИМОШЕНКО з приводу інциденту в аеропорту в Німеччині за участю міністра внутрішніх справ України Юрія ЛУЦЕНКА.

  За його словами, ця заява свідчить про те, що Ю. ТИМОШЕНКО «поставила особисті інтереси вище державних і не звернула увагу на те, що цей міністр зганьбив Україну на весь світ».

  На запитання, чи передані до парламенту документи, які стосуються інциденту з Ю. ЛУЦЕНКОМ, О. ЄФРЕМОВ відповів, що «частина документів уже прийшла». За його словами, є письмове пояснення від посла України в Німеччині, де «підтверджується сам факт інциденту, котрий стався, так би мовити, в певному стані».

  Депутат також зазначив, що є інформація про те, що прокуратура ФРН «надіслала на нашу адресу відповідні документи, і найближчим часом ми чекаємо, що вони потраплять до нас».

  О. ЄФРЕМОВ, посилаючись на свою інформацію, сказав, що німецька сторона не вибачалася перед Ю. ЛУЦЕНКОМ і навіть її представники заявили про те, що «не бачили більш неадекватних дій з боку пасажирів за весь час роботи їхньої митної служби та поліцейських в аеропорту».

  У той же час, представник фракції БЮТ Сергій МІЩЕНКО висловив переконання в тому, що «не всі документи німецька сторона надасть, адже там триває слідство, і вони визначаються, передавати до суду цю справу чи не передавати». За його словами, якщо говорити про відеозапис, який проводиться в аеропортах, то «не один день» потрібен для його фонетичної експертизи.

  13 травня прем`єр-міністр Ю. ТИМОШЕНКО сказала, що вважає сумнівною інформацію про інцидент за участю Ю.ЛУЦЕНКА в аеропорту Франкфурта-на-Майні.

  Також прем`єр-міністр назвала аморальною поведінку фракції Партії регіонів в парламенті навколо інциденту з Ю. ЛУЦЕНКОМ.

  «Я думаю, що не можна було спізнюватися на літак, не можна було силоміць прориватися в цей літак. Я не хочу захищати поведінку міністра, але в той же час, я вважаю, що кожен батько має захистити свою дитину, особливо якщо вона знаходиться в такому тяжкому стані хвороби. І те, що сьогодні з цього влаштували шоу на рівному місці, мені здається, це аморально навколо онкохворої дитини піднімати таку хвилю політичного піару», — пояснила вона.


  http://www.unian.net/ukr/news/news-315564.html


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua