МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

БЮТ: Якщо ВРУ не запрацює, виборів Президента не буде (/)

05/14/2009 | Микола Гудкович

Народний депутат від БЮТ, голова Комітету Верховної Ради з питань правової політики Сергій Міщенко переконаний, що фракція Партії регіонів не вдасться до 30-денного блокування роботи парламенту, оскільки під загрозою буде ухвалення нової постанови щодо дати президентських виборів.

«Я переконаний, що наступного тижня, у вівторок робота парламенту буде остаточно розблокована, оскільки нам треба визначитися з цією постановою. Якщо не буде працювати парламент, не буде виборів президента», — сказав він.

Міщенко зауважив, що якщо не буде виборів президента і до присяги не буде приведений новий глава держави, нинішній президент Віктор Ющенко продовжуватиме виконувати свої обов’язки.

Коментуючи питання щодо визначення нової дати президентських виборів, депутат зауважив, що на сьогодні ніхто чітко не розуміє, що таке «п’ятирічні повноваження президента».

«Одні зараз кажуть, що це календарні п’ять років, інші кажуть, що це кінець п’ятирічних повноважень», — сказав він.

При цьому, за словами Міщенка, якщо припустити, що це календарні п’ять років, то президентські вибори можна провести 27 грудня 2009 року.

Конституційний Суд 13 травня оприлюднив рішення, яким визнано неконституційною постанову ВР про призначення президентських виборів на 25 жовтня 2009 року.

http://www.pravda.com.ua/news/2009/5/14/94651.htm

Відповіді

 • 2009.05.14 | GreyWraith

  Шантажує ПРУ?

 • 2009.05.14 | Чучхе

  чувак навіть конституції не читав

  там дуже чітко визначено, коли проводити нові президентські вибори

  взагалі, у нардепа правова безграмотність настільки ж кричуща, як і його пихатість


  Микола Гудкович пише:
  > > Коментуючи питання щодо визначення нової дати президентських виборів, депутат зауважив, що на сьогодні ніхто чітко не розуміє, що таке «п’ятирічні повноваження президента».
  >
  > «Одні зараз кажуть, що це календарні п’ять років, інші кажуть, що це кінець п’ятирічних повноважень», — сказав він.
  >
  > При цьому, за словами Міщенка, якщо припустити, що це календарні п’ять років, то президентські вибори можна провести 27 грудня 2009 року.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.14 | GreyWraith

   Чукча нє чітатєль, чукча пісатєль права?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua