МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Литвин вручив Губернатору Санкт-Петербурга грамоту ВР (/)

05/14/2009 | Микола Гудкович

Політичні стосунки між Україною та РФ мають розвиватися на базі економіки — В. Литвин


Велика увага була приділена економічному співробітництву між Санкт-Петербургом та Україною під час зустрічі Голови Верховної Ради України Володимира Литвина з Губернатором Санкт-Петербурга Валентиною Матвієнко.

За словами В. Матвієнко, за минулий рік обсяг товарообігу між Санкт-Петербургом і Україною досяг 1 млрд 300 млн дол. США, що є хорошим показником. В той же час, зараз намітилася тенденція до зниження товарообігу, яку губернатор пояснює світовою кризою. Вона також підкреслила ефективність налагоджених зв'язків між Санкт-Петербургом та окремими регіонами України.

У свою чергу, В. Литвин зазначив, що «саме економічне співробітництво є тією базою, на якій повинні розвиватися політичні стосунки, оскільки політика є похідною від економіки». Голова Верховної Ради також наголосив важливість розвитку співпраці у галузях освіти та науки.

В. Литвин вручив Губернатору Санкт-Петербурга Почесну грамоту Верховної Ради України за особливі заслуги перед українським народом.

ІМК

Відповіді

  • 2009.05.14 | GreyWraith

    Це тій, котра "Валька-стакан"?

    Кажуть, що прізвисько виникло через те, що жодної кацамольскої п'янки не пропускала. Анонімус мовчить, звідки виникло паралельне прізвисько "Валька-красные трусы"...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua