МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нардепи пропонують змінити систему влади Києва (/)

05/14/2009 | ziggy_freud
Напевне добре:
- нарешті законодавці побачили недоцільність поєднання законодавчої влади з виконавчою і вирішили це хоч якось виправити.

Напевне погано:
- залишається чинний колоніальний адмінподіл міста, і проігноровано інтереси територіальних громад на користь віртуальних "суспільних".
- вибори районного голови депутатами, хоча за демократичною процедурою обирати його мають жителі району.
- тов. партійці напевне не зацікавлені в поверненні мажоритарки і появі серед депутатів безпартійних.
- назва закону. "Закон про місцеве самоврядування у м.Києві, столиці України" звучить значно краще.
__________________________________________________
http://kiev.pravda.com.ua/news/4a0bc87785363/

У Верховній Раді зареєстрований законопроект, який пропонує нову редакцію закону "Про столицю України - місто-герой Київ".

Відповідний законопроект зареєстрований у парламенті в середу, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Авторами проекту виступили представники усіх фракцій. Як відзначається в пояснювальній записці до документа, закон спрямований на забезпечення належного управління в Києві. Зокрема, управління використанням ресурсів міста з метою його стійкого розвитку, в інтересах суспільства і з врахуванням загальнонаціональних інтересів.

Проект закону передбачає реорганізацію системи міської влади на принципах чіткого організаційного розподілу повноважень між представницьким і виконавчим органами місцевого самоврядування, міським головою, органами державної виконавчої влади.

Зокрема, це має відбутися через усунення практики виконання повноважень виконавчих органів місцевого самоврядування місцевими державними адміністраціями і поєднання повноважень голови Київської міський державної адміністрації і київського міського голови.

Депутати також пропонують зосередити виконавчі функції в єдиному виконавчому органі міського самоврядування Києва, який очолює київський міський голова.

Також проект закону пропонує одночасне існування двох посад: голови районної ради і голови виконавчого комітету райради, які обираються відповідною радою на термін повноважень ради.

Як відомо, у парламенті України 5 фракцій: Партії регіонів, Блоку Юліи Тимошенко, блоку "Наша Україна - Народна самооборона", Комуністичної партії та Блоку Литвина.

Як повідомлялося раніше, 7 травня У Шевченківському районі столиці розпочався місцевий референдум щодо недовіри меру Києва Леоніду Черновецькому.

Згодом прем'єр Юлія Тимошенко заявила, що не вірить в успіх референдуму щодо недовіри київському меру Леоніду Черновецькому

Відповіді

 • 2009.05.14 | DADDY

  На жаль, нардепи пропонують не змінити систему влади Києва, а

  реформувати існуючу пост-совкову під себе - коханих.
  З реформуванням "влади рад" вийде те саме, що у Стругацьких в "Понеділку у суботу", коли недосвічений маг реформував канапку з лікарською ковбасою, а вийшов лікарський халат.
  так і з влади рад вийде виключно влада рад, але у досконало-спотвореному ПР-БЛ-БЮТ - НС виконанні.
  Владу рад потрібно знищити, а замість неї встановити чітку, раціональну владу... ("владу чого" не буду писати, мо вдасться комусь з кандидатів вкласти у вуха)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.14 | ziggy_freud

   так, дуже схоже, що "власть совєтов" себе вичерпала

   чого були варті їх Совєти до 1991го, розводитись не стану.

   особисто у мене було дуже слабеньке сподівання (десь один з десяти), що перефарбування в різні політичні кольори накладає на засадничо червоних суб*єктів політики якісь зворотні зв*язки. Що, наприклад, ліві почнуть працювати з пролетарієм, а праві - з приватним бізнесом.

   Ага, нуканєшна (с) Тому що Так! (с)

   DADDY пише:
   > реформувати існуючу пост-совкову під себе - коханих.

   100%

   > так і з влади рад вийде виключно влада рад, але у досконало-спотвореному ПР-БЛ-БЮТ - НС виконанні.

   казав же пару тижнів тому Томенко, що вони всі ідейно близькі. Крім (типова фройдівська обмовка) комуністів. Практично те саме іншими словами писав Тоббачьнєґ. Але в нього комуністи теж ідейно близькі. Висновки?

   > Владу рад потрібно знищити, а замість неї встановити чітку, раціональну владу... ("владу чого" не буду писати, мо вдасться комусь з кандидатів вкласти у вуха)

   що влада має бути раціонально організованою, замість зробленою через комсомольські сауни, того для початку вже достатньо. Серед комсомольців теж є поодинокі адекватні люди, але у кількості більше Х вони не можуть поводити си інакше, ніж... комсомольці. Три комсомольці і троє бандерівців в одній організації дають не курінь, а галіму ячєйку...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua