МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Борці проти політичних пігмеїв самі стають пігмеями

05/14/2009 | cipt.kontakt
Верховна Рада протягом тижня не змогла провести жодного засідання. Основна причина - блокування трибуни Партією Регіонів з вимогою відставки Міністра внутрішніх справ Юрія Луценка через скандал, що стався з ним в аеропорту Франкфурта.

Цей тиждень, і це блокування особливо виразно показали населенню України безперспективністю існування теперішньої Верховної Ради і безглуздість її дій. Блокування трибуни, що при справжній демократії взагалі не допустимо, а в наших умовах може бути хоча б певною мірою оправданим лише в надзвичайних ситуаціях, використовується для дрібних політичних інтриг. Особа Луценка, якого швидше можна назвати політичним пігмеєм, ніж реальним учасником політичних процесів, абсолютно не варта того, щоб втрачати цілий тиждень роботи законодавчого органу. А якщо час роботи Верховної Ради настільки безвартісний, то для чого така Верховна Рада потрібна? До цього схиляється переважна більшість населення України. Найбільш незручно себе почувають прихильники партії Регіонів, оскільки ніякою логікою вони не можуть пояснити ні собі, ні іншим людям, циркової поведінки політичної сили, за яку вони голосували. Де ж демагогія про необхідність прийняття законів для людей, для боротьби з кризою, для піднесення економіки? Дедалі більше населення бачать, що партія Регіонів не виконує своєї функції дієвої опозиції і дедалі менше може представляти своїх виборців. В цьому політичному сегменті потрібно нова сила і нові лідери. Лідери вже з'являються. На черзі нові політичні сили.

--
Інформаційна служба
Центру з інформаційних проблем
територій НАН України
Львів, вул. Джохара Дудаєва 15, к.32
тел./факс: +38 (032) 2611887

Відповіді

  • 2009.05.14 | Mykola_2007

    Re: Борці проти політичних пігмеїв самі стають пігмеями

    >Найбільш незручно себе почувають прихильники партії Регіонів, оскільки ніякою логікою вони не можуть пояснити ні собі, ні іншим людям, циркової поведінки політичної сили, за яку вони голосували.

    Як не дивно, але як раз у них тут позиції найсильніші. А населення і так не бачить сенсу у всіх тих засіданнях, де тільки й роблять, що розкрадають країну. Тому хоч якась принциповість у цьому плані оцінеться особливо прихильниками ПР.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua