МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Битва дурдому з Дурдинцем.

05/15/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Керівництво Служби безпеки України не вбачає необхідності у додатковому втручанні Міністерства внутрішніх справ у кримінальну справу щодо заступника голови СБУ Тиберія Дурдинця.

Про це УНІАН повідомили у прес-центрі СБУ з посиланням на слова голови СБУ Валентина Наливайченка.

Як зазначили у прес-центрі СБУ, керівник спецслужби сказав: «Ми не вбачаємо необхідності у додатковому втручанні МВС у цю справу, оскільки СБУ всіляко сприяє Генеральній прокуратурі в її розслідуванні».

Як повідомляв УНІАН, 4 листопада 2008 року Окружний адміністративний суд Києва виніс постанову, згідно з якою визнав незаконним і відмінив указ Президента України про призначення Т.ДУРДИНЦЯ заступником голови СБУ - начальником Головного управління з питань боротьби з корупцією і організованою злочинністю. Комітет Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією оскаржив указ, оскільки перед призначенням кандидатура Т.Дурдинця не була узгоджена з членами комітету.

У свою чергу Секретаріат Президента подавав апеляцію на це рішення суду.

Прес-служба «Народної самооборони» з посиланням на інформацію народного депутата, представника інтересів у суді Комітету ВР з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Геннадія Москаля 22 січня 2009 року поінформувала, що Київський апеляційний адміністративний суд підтвердив незаконність призначення Т.Дурдинця заступником голови СБУ.

11 травня Печерський райсуд Києва дав дозвіл на арешт Т.Дурдинця у зв’язку з невиконанням судового рішення про визнання незаконним його призначення на цю посаду.

12 травня керівник прес-служби СБУ Марина Остапенко заявила, що у даний час Т.Дурдинець перебуває на лікарняному і від слідства не ухиляється.

13 травня cлідчий Головного управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури дав доручення СБУ і МВС затримати й доставити в суд для обрання міри запобіжного заходу заступника голови СБУ Т.Дурдинця. Як зазначили у прес-службі Генпрокуратури, це пов’язано з невиконанням ним судового рішення, за що передбачена відповідальність за ч. 2 ст. 382 Кримінального кодексу.

Сьогодні, 15 травня, В.Наливайченко запевнив, що його заступник Т.Дурдинець після одужання знову розпочне співробітництво зі слідством у рамках справи щодо його призначення на посаду.

Сьогодні ж міліція на виконання доручення Генеральної прокуратури України оголосила Т.Дурдинця у розшук. Здійснення заходів з його розшуку доручено підрозділам УБОЗ усіх регіонів України, співробітникам кримінального розшуку та іншим спецпідрозділам міліції.

Прим. Майдан-Інформ : у зверненні "обезлуценчених" міліціонерів зокрема пропонуєтьсяч всім громадянам повідомляти де зараз перебуває Дурдинець. Це дуже нагадує відому кампанію "розшуку" нині увязненого Бориса Пенчука. Його минулого року оголосили "в розшук", прекрасно знаючи що він постійно проживає у Києві за адресою, на яку йому слали повістки, і з якої його врешті решт "забрала" гастрольна міліцейська бригада з Донецька.

Відповіді

 • 2009.05.15 | Мартинюк

  Re: Битва дурдому з Дурдинцем.

  А може на тому зробити масовий бізнес ?
  Повідомляти ментам адресу квартири Дурдинця і лікарні, та вимагати з ментів гроші?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.15 | Sean

   Re: Битва дурдому з Дурдинцем.

   Мартинюк пише:
   > А може на тому зробити масовий бізнес ?
   > Повідомляти ментам адресу квартири Дурдинця і лікарні, та вимагати з ментів гроші?

   Взагалі все це геть не смішно, бо випучує вади "смішаної" хворми правління, ідіотської "політрехворми" і так далі, при тому - що як подолати ці метастази за відсутности високосвідомих українських дивізій, особисто я ще думаю, думаю... А пан знає?
 • 2009.05.15 | Scubo

  Цікаво - це Колесніков і Рінат Кузьмін суєтяться?

  Так чув що Тиборко нібито їм якийсь обнальний центр погромив.
  Але погодьтеся що вся справа якась дурновато-дивна, і цілком очевидно що справжня "провина" Дурдинця полягає в чомусь іншому аніж написання (кимось!!!) "незаконного" указу про його призначення на посаду.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.15 | Sean

   Справжня провина Дурдинця в тому, що він не за ТЮ

   і не за ригів.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.15 | Мартинюк

    Гадаю причина в посаді Дурдинця

    Цитата із РБК-Консалтинг
    >Співробітники Управління по боротьбі з організованою злочинністю згідно з розпорядженням Генеральної прокуратури оголосили в розшук керівника відділу по боротьбі з корупцією Служби безпеки України Тиберія Дурдинця. Як повідомили РБК-Україна в прес-службі УБОЗ, згідно розпорядженню займатися цією справою доручено співробітникам кримінального розшуку та інших спецпідрозділів.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.15 | Sean

     угу ©

 • 2009.05.15 | Мартинюк

  Хто бачив Дурдинця - дзвоніть 102

  Міліція на виконання доручення Генеральної прокуратури України оголосила в розшук заступника голови СБУ Тиберія Дурдинця.

  Як повідомили УНІАН у прес-службі ГУБОЗ МВС України, здійснення заходів з розшуку вказаної особи доручено підрозділам УБОЗ усіх регіонів України, співробітникам кримінального розшуку та іншим спецпідрозділам міліції.

  Крім того, міліція звертається до всіх осіб, яким щось відомо про місцезнаходження Т.Дурдинця телефонувати за номером 102

  А ось і Тиберій ДУРДИНЕЦЬ - дзвоніть


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua