МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Фестиваль «ДоброДІЙ». Восьмий день

05/17/2009 | VOBF
У передостанній день фестивалю «ДоброДІЙ» у суботу, 16 травня, шукали відповідь на запитання: «У чому є справжня сила?». Під час зустрічі священнослужитель церкви «Голгофа» (м. Луцьк) Олександр Савич розповідав про віру в Бога, яка дає сили жити переможним життям, бути вільними від гріха, оскільки саме внутрішня міць є важливішою ніж сила фізична.

Гостями програми були Strongman Алекс та його асистент Олег (м. Київ) з шоу-програмою, у якій вони гнули металеві прути, надували грілки, розламували блоки, забивали руками цвяхи, ламали дерев’яні бруси та скручували між собою цвяхи та розривали ланцюги, щоразу використовуючи алегорії та порівняння пояснювали глядачам, що справжня сила людини не у її фізичних особливостях, а у її внутрішній стійкості та духовній основі – вірі у Бога. Щоб очевидці не сумнівалися у силі атлетів, вони пропонували глядачам перевірити міцність матеріалів, які вони використовували для шоу, цим самим роблячи його дуже цікавим для глядачів.

Дуже сподобалась присутнім розповідь спортсмена Валерія Віхря, який з 1994 по 2001 рік входив у десятку найсильніших боксерів світу у надважкій вазі, тричі Міжконтинентального чемпіона, який в 1996 році змагався за звання Чемпіона Європи, а в 2000 – за звання Чемпіона Світу, що провів у професійному боксі 48 поєдинків, з яких одержав 8 поразок і 4 нічиї. Нині Валерій проживає у обласному центрі та спілкується з молодими людьми про віру в Бога та прощення, закликаючи молодь до здорового способу життя та життя по біблійних вказівках.

А ще у програмі було багато задушевних пісень від відомої християнської співачки Дарини Кочанжи (м. Одеса), якій охоче підспівували відвідувачі програми, та гарної музики від саксофоніста-віртуоза Андрія Чмуса.

Перед наметами, де відбувається програма, організатори облаштували для дітей дитячу гірку, гойдалки та батут, а для дорослих – благодійне кафе та перукарню, виручені кошти з яких будуть направлені на облаштування сучасного дитячого спортивного майданчика загального користування в районі ЛПЗ. Уже зібрано 9000,19 грн.

Фестиваль організовано волинським обласним благодійним фондом «Переображення» та луцькою церквою «Фіміам» за підтримки Луцької міської ради, який триває з 9 по 17 травня у Луцьку на б-рі Дружби народів, 6.

Прес-служба ВОБФ «Переображення»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34; (063) 228-04-60
http://fond.lutsk.ua/announcement/DobroDIY.php
http://fimiam.lutsk.ua/anons/DobroDIY.php
http://www.lutsk.ua/oper/2135.html і http://www.lutsk.ua/oper/2168.html


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua