МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко прийняв відставку Балоги

05/19/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Президент України Віктор ЮЩЕНКО прийняв відставку Віктора БАЛОГИ з посади глави Секретаріату Президента.

Як сказав він в інтерв`ю газеті «Дело» (від 19 травня), “я її (відставку) прийняв і вважаю, що тут треба піти назустріч. Знову ж таки - я не бачу тут трагедії. Є перезарядка влади, яка назріла. Попереду виборча кампанія, і очевидно, частина суспільства хотіла б побачити інших людей, іншу тактику, інші відносини. Я думаю, що це гарний спосіб вдосконалитись, а не повертати натомість голову весь час назад, займаючись критиканством, з’ясуванням стосунків і звинуваченнями. Давайте, заощаджуючи час, вигравати завтрашній день. Відтак, я гадаю, що тут все закономірно, а не несподівано”.

На запитання, чи займатиметься В.БАЛОГА передвиборчої кампанією В.ЮЩЕНКА, Президент відповів, що проводить консультації з цього приводу. “Поставлене вами запитання досі не обговорене з Віктором БАЛОГОЮ. Я гадаю, що він самодостатня людина і буде займатися тим, що йому до душі. Або ж він допомагатиме в організації виборчій кампанії - тут двері відкриті. Якщо ж він займатиметься іншою діяльністю - це його право. У нас з цього приводу ще не було розмови”, - сказав Президент.

Також В.ЮЩЕНКО на запитання про наступника В.БАЛОГИ на місці глави Секретаріату відповів: “Повірте, це не так цікаво. Ми говоримо про технічний апарат Президента, який займається забезпеченням роботи глави держави. Я чесно скажу, що розглядаю декілька кандидатур. Але я не робив би окрему «фішку» навколо цього. Потрібна людина, яка спроможна забезпечити ритмічну роботу апарату Президента. Адже очолювати Секретаріат - рутинна щоденна робота по 16-18 годин”

http://www.unian.net/ukr/news/news-316310.html


sean

Відповіді

 • 2009.05.19 | Sean

  Ющенко і Балога помирилися? (/)

  Історія з відставкою глави Секретаріату Президента Віктора Балоги вчора одержала несподіване продовження. Ближче до кінця дня відразу декілька джерел в Секретаріаті Президента заявили виданню "Коммерсант-Украина" , що ситуація кардинально змінилася. "Ще рано говорити про відставку. Схоже, все залишиться так, як було раніше", - сказав один із співбесідників видання. А вже увечері заступникглави СП Ігор Пукшин, що займається юридичним напрямом, заявив про відсутність формальних причин для звільнення пана Балоги з формулюванням "за власним бажанням": "Для мене, як для юриста, фактом є не чутки, а підписаний указ Президента. А на сьогодні відсутній не тільки проект такого указу, немає навіть зареєстрованої заяви (про відставку)". "Конфлікт вичерпаний. Вони (Віктор Ющенко і Віктор Балога) помирилися", - підсумував один із співробітників СП.

  Втім, висока вірогідність того, що сьогодні позиція Віктора Ющенка знов зміниться. Річ у тому, що сам Віктор Балога вчора пізно увечері підтвердив виданню свій намір піти із СП, зробивши ще рішучішу заяву.

  – 12 травня я власноручно підписав заяву про відставку і офіційно подав її в Секретаріат, - сказав глава Секретаріату Президента, висловивши упевненість в тому, що цей документ зареєстрований в СП.– Я готовий зустрітися з Президентом, щоб остаточно з`ясувати всі обставини і позиції – його і свою. Крім того, я готуюся публічно вийти з своєю позицією, щоб і суспільство і медіа зрозуміли причини і мотиви мого вчинку. Я рішуче настроєний піти з цієї посади.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.19 | samopal

   Просто Ющенко прийняв відставку Балоги. Близько до серця.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua