МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Один аспект з Луценком - просто формулювання

05/19/2009 | 123
Всі ці комісії-розслідування мають на меті встановити - винен-не винен, і наскільки винен Луценко, і чи його слід покарати, і наскільки жорстко.

Але. Луценко працює на не Юлю і не на парламент. Він працює на українську громаду, яка його найнянала та добре утримує. Єдино важливий критерій якості роботи Луценка - вигода від його роботи громаді. Як тільки така вигода стає сумнівною - Луценко відразу ж має піти з посади. Міра його вини не має до цього стосунку - знімання з посади не є покаранням за вину, а посада не є призом для безвинних. Посада - це спосіб прислужитися суспільству, принести йому користь, а не шкоду чи нічого.

А користь ця в світлі скандалу в аеропорті, як то є очевидним, відсутня. Імідж, який створює Луценко Україні, не залежить вже не від чого, і ніякі результати розслідування вже не можуть його змінити. Людина з таким іміджем, лишаючись на посаді, лише шкодить українцям, замість приносити їм користь. Навіть якщо Луценко був на 120% правий у тій ситуації - він має це доводити вже як приватна особа, оскільки на посаді від нього нам, його працедавцям, лише шкода. Ми можемо щиро побажати йому успіхів у захисті його чесного імені, поспівчувати його особистій біді - зламаній кар*єрє тощо. Але як цинічних працедавців нас це мало цікавить - нас має цікавити лише ефективний менеджер на посаді міністра, здатний принести нам користь і не робити нам (в силу як об*єктивних, так і суб*єктивних чинників, нам однаково) шкоди.

Сорі за банальність, якщо про це вже казали, то я пропустив.

Відповіді

 • 2009.05.19 | OlalaZhm

  А здається зганьбилась таки Німеччина

  якщо і Луценко, і його син доведуть, що все це інсинуації, то ганьба буде німцям. Он, якщо вірити Луценко, вже німецька прокуратура не нашкрябала фактів на кримінальну справу, і син Луценка подав в суд на Більд за неправдиву інформацію.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.19 | 123

   Дякую, Ви дуже вірно зрозуміли написане мною

   OlalaZhm пише:
   > якщо і Луценко, і його син доведуть, що все це інсинуації, то ганьба буде німцям. Он, якщо вірити Луценко, вже німецька прокуратура не нашкрябала фактів на кримінальну справу, і син Луценка подав в суд на Більд за неправдиву інформацію.

   ганьба вже є, і вона нам з Вами, бо ми не розумієте причин через які Луценку не місце в Кабміні. Якби всі розуміли - його б вже там не було.
 • 2009.05.19 | Микола Гудкович

  Важливий аспект!

  123 пише:
  > Всі ці комісії-розслідування мають на меті встановити - винен-не винен, і наскільки винен Луценко, і чи його слід покарати, і наскільки жорстко.

  (Це не важливе, але як на мене, так дві комісії — забагато).

  > Але. Луценко працює на не Юлю і не на парламент. Він працює на українську громаду, яка його найнянала та добре утримує.

  О!

  > Єдино важливий критерій якості роботи Луценка - вигода від його роботи громаді.

  Так.

  > Як тільки така вигода стає сумнівною - Луценко відразу ж має піти з посади.

  Ось воно — якщо є бодай якісь сумніви в його корисності/шкідливості — має йти геть.

  > Міра його вини не має до цього стосунку - знімання з посади не є покаранням за вину, а посада не є призом для безвинних. Посада - це спосіб прислужитися суспільству, принести йому користь, а не шкоду чи нічого.

  Саме так.

  > Імідж, який створює Луценко Україні, не залежить вже не від чого, і ніякі результати розслідування вже не можуть його змінити.

  Абсолютно.

  > Людина з таким іміджем, лишаючись на посаді, лише шкодить українцям, замість приносити їм користь. Навіть якщо Луценко був на 120% правий у тій ситуації - він має це доводити вже як приватна особа, оскільки на посаді від нього нам, його працедавцям, лише шкода. Ми можемо щиро побажати йому успіхів у захисті його чесного імені, поспівчувати його особистій біді - зламаній кар*єрє тощо. Але як цинічних працедавців нас це мало цікавить - нас має цікавити лише ефективний менеджер на посаді міністра, здатний принести нам користь і не робити нам (в силу як об*єктивних, так і суб*єктивних чинників, нам однаково) шкоди.

  Навіть якщо не цинічних :) Прагматичних тощо. Власне, його ж відставка чекає, не розстріл.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.19 | Jaderko

   Re: Важливий аспект!

   >> Але як цинічних працедавців нас це мало цікавить - нас має цікавити лише ефективний менеджер на посаді міністра, здатний принести нам користь і не робити нам (в силу як об*єктивних, так і суб*єктивних чинників, нам однаково) шкоди.
   > Навіть якщо не цинічних Прагматичних тощо. Власне, його ж відставка чекає, не розстріл.
   Це гірше, ніж розстріл в наших умовах.

   Але Луценко є класичним соціопатом. Його кидання на ментів під час УБК, напад на Черновецького і от зараз інцидент в аеропорту.

   Він хвора людина і йому нема чого робити на посаді міністра.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.19 | saha

    +1

    от і я пор що не важливо.
    Бійку з поліцією він підтвердив.
    Все далі не важливо хто був прав хто винен.
    Хай розбирається з поліцією.
    Він не вартий займати посаду міністра внутрішніх справ.
 • 2009.05.19 | omela

  Луценко має піти

  Не через цей інцидент у Німеччині, а через те, що він поганий міністр.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.20 | Angry Orange

   Луценко має пити? - Та ж і п'є! (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua