МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Одеське керівництво вовком виє (л)

05/20/2009 | GreyWraith
http://obkom.net.ua/news/2009-05-19/1050.shtml
http://obkom.net.ua/news/2009-05-20/1145.shtml

А цікаво, на що вони сподівалися, розвівши у себе русофілію і (анти)фашизм? ;)

Відповіді

 • 2009.05.20 | So_matika

  Одеське керівництво рано чи пізно піде нафіг, а ось

  Одеса після цього буде вити ще років 50. Бо проведення європейського чемпіонату - це велике вливання коштів в оновлення захаращеної інфраструктури міста. Плюс можливість хоч трохи зменшити муніципальні борги, які вже набули катастрофічного розміру.


  GreyWraith пише:
  > А цікаво, на що вони сподівалися, розвівши у себе русофілію і (анти)фашизм? ;)

  Тут основний фактор не русофіли (хоча криміногенна ситуація в місті через це теж доволі кепська), а велика жага дерибану у місцевого керівництва, плюс нагальна потреба в баблі на виборчу кампанію. З цим пов"язані і постійні пошуки нових і нових кредитів, і істерична реакція на "відібраний шмат" потенційних інвестицій під проведення "євро".

  Бідолашний Гурві не врахував, що УЄФА це Європа і їм насерти на будь-яке любіювання, обіцянки, погрози тощо. Хуцпа тут не прокатить. Нема належного рівню підготовки - гуляй вася. Шкода тільки, що дерибан міста вже давно йде повним ходом, не очікуючи навіть висновку УЄФА.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.20 | GreyWraith

   Та нічого з Одесою не станеться

   So_matika пише:
   >Одеса після цього буде вити ще років 50.
   Якщо там влаштувати нормальний івестиційний клімат, то Одеса запросто здатна стати багатющим українським Гонконгом. І у цьому новому Гонконгу дерибанщики запросто крутитимуть на пару порядків більшими ресурсами, аніж у теперішніх злиднях. :) Але ж теперішіні клоуни, що керують Одесою, - це тимчасовці із атрофованою здатністю рахувати хоча б до трьох.

   >Тут основний фактор не русофіли (хоча криміногенна ситуація в місті >через це теж доволі кепська),
   От про це я і писав: УЄФА байдужі розборки між (анти)фашистами, націоналістами, заїзжими придністровськими контрабандистами і циганами-наркоторговцями. Вони збоку бачать лише розгул гангстерів, вищий, ніж у решті України, приміряють ситуацію і роблять висновки.

   Я не здивуюся, якщо той же Ахметов, що, схоже, здатен бачити трохи далі власного носа, не полінувався, окрім інших заходів, своїми способами притиснути хвоста неорганізованій донецькій злочинності. Щоб ця шантрапа не зривала своєю метушнею серйозний бізнес серйозних людей. :) Он свого часу американські мафії, вкладаючи гроші у гральний бізнес Лас-Вегаса, ретельно вичистили своїми методами тамтешню злочинність...

   >...а велика жага дерибану у місцевого керівництва, плюс нагальна >потреба в баблі на виборчу кампанію.
   І на що ті тимчасовці розраховують? Ну ще раз переділять між собою інфраструктуру, що зношується, і землю, що в ціні падає, - а далі?

   >З цим пов"язані і постійні пошуки нових і нових кредитів, і >істерична реакція на "відібраний шмат" потенційних інвестицій під >проведення "євро".
   Щось всі клієнти перевелися і не поспішають до того притону заходити? ;) І яка халепа сталася?

   >Бідолашний Гурві не врахував, що УЄФА це Європа і їм насерти на >будь-яке любіювання, обіцянки, погрози тощо.
   Дивно, що єврей, та ще й одеський, може бути настільки лохом.

   >Хуцпа тут не прокатить. Нема належного рівню підготовки - гуляй >вася.
   Більше того, за теперішньої конкуренції за змагання такого рівня і куди могутніші, впливовіші і багатші пацаки не соромляться догоджувати тому ж УЄФА, а програвши, посміхаються і дякують, - розраховуючи, що, може, наступного разу пощастить. А цей шлємазл своєю хуцпою доб'ється лише того, що його і місто запам'ятають, і Одеса дуже надовго втратить навіть всі шанси на подібні речі.

   Тут вже треба чітко усвідомити, що в даному випадку ми - це всього лише вискочки, які своєю настирністю зуміли добитися, що їм з великої милості дали шанс пробратися до кола великих. А як ми вже цим шансом розпорядимося - це тепер лише від нас залежить. І за провал нарікати треба буде тільки на себе.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.20 | So_matika

    О! Золоті слова. Давайте продовжимо

    GreyWraith пише:
    > Якщо там влаштувати нормальний івестиційний клімат, то Одеса запросто здатна стати багатющим українським Гонконгом.
    Що, на ваш погляд, сприятиме нормалізації інвестиційного клімату в місті? Враховуючи сьогоднішні реалії (в бюджеті міста - дірка, основні ресурси розграбовано, інфраструктура лежить, дороги провалюються, будинки на 70% потребують капремонту, зате чудово себе почувають ксенофобія і пацики Затуліна)?


    > І у цьому новому Гонконгу дерибанщики запросто крутитимуть на пару порядків більшими ресурсами
    Іхні інтереси нас нехай хвилюють якнайменше. Давайте виробимо якийсь, хоча б і фантастичний на перший погляд, але конструктив.
    Уявіть собі, що ви - Гурвіц. Ви глибоко перейнялися провалом євро, вирішили почати нове життя, поїхали в Непал, добряче там помедитували і повернулися звідти іншою, просвітленою і порядною людиною. Ваші дії?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.20 | GreyWraith

     Ой, не знаю...

     So_matika пише:
     >Що, на ваш погляд, сприятиме нормалізації інвестиційного клімату в >місті? Враховуючи сьогоднішні реалії (в бюджеті міста - дірка, >основні ресурси розграбовано, інфраструктура лежить, дороги >провалюються, будинки на 70% потребують капремонту, зате чудово себе >почувають ксенофобія і пацики Затуліна)?
     Я дуже не люблю простих рішень складних проблем, тим більше, що аж ніяк не є фахівцем із комунального господарства. Я не знаю, що робити; там же за що не візьмешся - все мало буде... Але здоровий глузд підказує, що найпершим ділом слід взятися і прищемити цих самих пациків та інший кримінал. Це майже нічого не коштує, але як мінімум через якийсь час хоч трохи підніме репутацію міста із багнюки. Людям хоч не буде страшно туди їздити... Потім вже обережно починати просити кредитів під конкретні бізнес-плани і починати ремонтувати крок за кроком...

     >>І у цьому новому Гонконгу дерибанщики запросто крутитимуть на пару >>порядків більшими ресурсами
     >Іхні інтереси нас нехай хвилюють якнайменше.
     Мені смішно і гидко, що, схоже, і їх самих їхні ж інтереси не хвилюють. Це ж очевидно: зараз не отримаєш якусь копійку - але сторицею повернеться в майбутньому. Виходить, що одесити обрали собі "батьками міста" суб'єктів, що не дотягують за рівнем мислення навіть до відморозка Багсі Мелоуна, а залишилися так, десь як Шура Балаганов. (вже до чого багато претензій до донецького, київського, харківського та львівського начальства, але ті хоч трохи за перспективу думають).

     Сподіваюся, що шок від цілком прогнозованого рішення УЄФА хоча б трохи мізки комусь в Одесі виправить...

     >Уявіть собі, що ви - Гурвіц. Ви глибоко перейнялися провалом євро, >вирішили почати нове життя, поїхали в Непал, добряче там >помедитували і повернулися звідти іншою, просвітленою і порядною >людиною. Ваші дії?
     Ой, я поки що не обміркував ситуацію. Може, якась світла ідея на завтра прийде...
 • 2009.05.20 | kotygoroshko

  поставив пам*ятника Шалаві, убив Чайку, довів кацапосла - тепер

  хай кусає лікті
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.20 | GreyWraith

   За розваги платити треба...

  • 2009.05.20 | So_matika

   Вам легко казати

   ви ж не в самій Одесі живете.

   kotygoroshko пише:
   > хай кусає лікті
   Поки що він кусає лікті інших. Принаймні практика заборони громадських акцій і влаштування судових процесів за їх організацію вже набуває в Одесі ознак епідемії. Причому абсолютно без різниці - правий ти чи лівий, тягаєш по місту фофудью, вимагаєш сатисфакції від виконкому чи гуртом садиш квіточки: ніззя і всьо, ласкаво просимо до Приморського суду. Півдня в коридорі почекай, потім Указ прєзідіума вєрховного совєта СССР тобі в зуби, штрафну квитанцію на додачу і крутися як хоч.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.20 | Hadjibei

    А ви й далі за них голосуйте.

    А буде вам щастя.
    Одеські виборці так ж дурні як і харківські чи київські.
    Радянські виборці, одним словом.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.20 | So_matika

     Я якраз не голосую. А ви?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua