МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Гриценко: "З такими як в БЮТ, мені не по дорозі" (/)

05/20/2009 | Sean
Голова парламентського комітету з нацбезпеки й оборони Анатолій Гриценко ("НУ-НС") сумнівається, що міг би працювати в одній команді з прем’єром Юлією Тимошенко.

Про це він повідомив, спілкуючись із читачами "Української правди" в розділі "Конференції".

На запитання, чи є в нього принципові розбіжності з курсом, який проводить Тимошенко, і чи міг би він працювати з нею в одній команді, Гриценко відповів:

"Важко оцінити кількісно, але близько по 80% позицій наші підходи (з Тимошенко) співпадають, по 20% - відрізняються. У тому числі з важливих питань".

"Що таке команда Тимошенко – я не знаю. Нинішній уряд? Очевидно, ні. Фракція БЮТ? Якщо це команда Тимошенко, то в ній я працювати не можу. Тому що у фракції БЮТ сидять і люди, причетні до розбазарювання земель, державних підприємств, розкрадання бюджетних коштів через Тендерну палату й інші схеми. З такими мені не по дорозі", - заявив Гриценко.

"Це не виключає синхронного голосування за законопроекти, якщо наші позиції співпадають", - додав депутат.

На запитання, чи готовий він приймати "непопулярні рішення", Гриценко відповів однозначно: "Готовий".

А на припущення, що такі рішення можуть призвести до бунтів, Гриценко запевнив: "Народних бунтів не буде, коли рішення приймаються в інтересах людей. А антинародним бунтам влада протидіятиме рішуче і жорстко, як того вимагає Закон".

На запитання щодо очолюваної ним громадської організації "Громадянська позиція" і пропозицію публічно представити основних членів його команди, Гриценко зазначив:

"Зараз іде нормальна, спокійна робота, переважно в регіонах. Коли оприлюднюються результати окремих проектів ГП, члени Ради разом їх представляють, у т.ч. в центральних і регіональних ЗМІ – Беспалий, Назарова, Гриневецький, Бугай (законодавчі ініціативи), Ладигін, Мацех, Козюра, Ломако, Григорович (соціальні проекти, антикорупційна діяльність), Горбулін (сфера безпеки)".

"Буде виборча кампанія – буде більш активна медійна складова в діяльності членів ГП", - пообіцяв Гриценко.

Українська правда

http://pravda.com.ua/news/2009/5/20/95039.htm

Відповіді

 • 2009.05.20 | Мартинюк

  Юлічка "праацівная", але тільки на 20%

  чи міг би він працювати з нею в одній команді, Гриценко відповів:
  >
  > "Важко оцінити кількісно, але близько по 80% позицій наші підходи (з Тимошенко) співпадають, по 20% - відрізняються. У тому числі з важливих питань".
  >
  > "Що таке команда Тимошенко – я не знаю. Нинішній уряд? Очевидно, ні. Фракція БЮТ? Якщо це команда Тимошенко, то в ній я працювати не можу. Тому що у фракції БЮТ сидять і люди, причетні до розбазарювання земель, державних підприємств, розкрадання бюджетних коштів через Тендерну палату й інші схеми. З такими мені не по дорозі", - заявив Гриценко.
  >
  > "Це не виключає синхронного голосування за законопроекти, якщо наші позиції співпадають", - додав депутат.
  >
  Кокетливо так Гриценко про Юлю "Фу, какая працівная!- но у 80% це хорошо"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.20 | Sean

   як би'му такі шпагати яку травму не заподіяли

 • 2009.05.20 | OLexandra

  Цікаво, Тимошенко до Єханурова причепилася, щоб

  зробити приємне Мостовій та Гриценко?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.21 | Odesa

   Re: Цікаво, Тимошенко до Єханурова причепилася, щоб

   OLexandra пише:
   > зробити приємне Мостовій та Гриценко?

   А-а-значна!
 • 2009.05.20 | Наталка

  Після Свободи Шустера 24 квітня - Гриценка до дупи! (перепрошую)

  Рідкісне лайно
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.20 | Д. А.

   Лайно назад до дупи? Оригінально!

 • 2009.05.20 | Д. А.

  А визначати, чи цей бунт є народним, чи антинародним

  Гриценко буде самостійно? Чи якусь ЧК створить?

  От же ж курва радзєцка!

  >
  > А на припущення, що такі рішення можуть призвести до бунтів, Гриценко запевнив: "Народних бунтів не буде, коли рішення приймаються в інтересах людей. А антинародним бунтам влада протидіятиме рішуче і жорстко, як того вимагає Закон".
  >
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.21 | Odesa

   Йому по дорозі з Гриневецьким!!!

   Нагадаю: Гриневецький - один з організаторів і найактивніших діячів Сіверськодонецького сепаратистського шабашу 2004 року, осатанілий українофоб (попри сільське українське походження). Колишній комсомольський функціонер, що ніколи і нічого не робив, окрім "керування масами", спромігся вибитися в київську політичну "обойму" завдяки абсолютній безпринципності.
   Завдяки наявності його розкішного будинка на вулиці Абрикосовій в Одесі на Великому Фонтані (район 13-14 станції), ця вуличка і вулиця Львівська, що до неї веде, свого часу, на радість всім одеситам, були чудово заасфальтовані, та й донині підтримуються в належному стані.
   Набирання до команди таких людей яскраво свідчить про глибоке нерозуміння Гриценком ситуації в Україні і шляхів її конструктивної еволюції, відсутність повноцінної передвиборчої стратегії, декларативно-"технічний" характер його передвиборчої кампанії.
 • 2009.05.21 | Микола Гудкович

  Мені не по дорозі з Гриценком

  Sean пише:
  > …у фракції БЮТ сидять і люди, причетні до розбазарювання земель, державних підприємств, розкрадання бюджетних коштів через Тендерну палату й інші схеми. З такими мені не по дорозі, — заявив Гриценко.

  І де судові позови? Де розслідування? Ба де хоча б прізвища цих людей (уявімо, що не «всі їх знають»)?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.21 | Sean

   він ще сам не вирішив мабуть по якій йому дорозі

 • 2009.05.21 | ak1001

  а Гриценко місцями 80 і 20 не переплутав?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua