МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Які кумедні російські "аналітики" (л)

05/20/2009 | GreyWraith
http://www.ej.ru/?a=note&id=9087


Для всех очевидно: Украина не может платить за энергоносители европейскую цену. Никому — ни нам, ни прикаспийским странам.

Як тільки фраза починається із "для всіх очевидно", це є чіткою ознакою, що потім піде маніпуляція. :) Тут в Україні успішно за нафту вже скільки часу платять, а за газ почали, і катастрофи не видно, - а тим все очевидно. Кого цей аналітик дурить: нас чи себе? ;)

А далі автора понесло багатіти думкою: :lol:

Выход один, простой и неприятный: если у Украины нет денег, платить за газ придется активами. И платить России,
[..]
При этом в силу разнице в масштабах экономик ясно, что эта общая валюта будет либо российским рублем, либо выпускаться на его основе.


Ну і як же без маніловщини... :lol:

Прежде всего, государства должны цивилизоваться. Произвол монополий и насилие со стороны «правоохранительных» органов России должны быть приведены к нормальному, терпимому уровню. К такому же уровню должна быть приведена коррупция, различная в наших странах по моделям своего функционирования, но равно неприемлемая по масштабам и глубине.


Але іноді свідомість до автора натрохи повертається:

А если серьезно: не стоит забывать о том, что Украина в силу лучшего климата и массового сохранения трудовой мотивации (в отличие от России раскрестьянивание не стало там тотальным) переживет предстоящий кризис в социальном плане менее болезненно.


Питання: невже цей петросян у тих краях ходить у експертах? Чи там усі експерти такі?

P.S. А взагалі цікавий текст з точки зору ілюстрації, чому у Росії завжди трапляються епічні фейли: бо спочатку береться абсолютно сумнівна теза, починає сприйматися не як гіпотеза, а як доконаний факт, потім на фундаменті цієї тези будуються повітряні замки, під заклад яких беруться кредити. :) А потім, коли це все валиться, вибудовується теорія про всесвітню змову проти Росії...

Відповіді

 • 2009.05.20 | observеr

  не все так просто

  GreyWraith пише:
  > http://www.ej.ru/?a=note&id=9087
  >
  >
  > Для всех очевидно: Украина не может платить за энергоносители европейскую цену. Никому — ни нам, ни прикаспийским странам.
  >

  > Як тільки фраза починається із "для всіх очевидно", це є чіткою ознакою, що потім піде маніпуляція. :) Тут в Україні успішно за нафту вже скільки часу платять, а за газ почали, і катастрофи не видно,

  за газ ми вже зараз платимо послугами з транзиту за 2010 рік. а за 4 кв. можливо прийдеться використовувати оплату за 2011.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua