МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Кременчуці відкрили офіс Фронту Змін

05/20/2009 | Майдан-ІНФОРМ
У Кременчуці 20 травня «ФРОНТ ЗМІН»відкрив громадську приймальню.
Віднині кожен кременчужанин, який поділяє погляди Арсенія Яценюка і бажає в країні змін, може звернутися до приймальні зі своїми ініціативами, привести до організації однодумців, запропонувати свою допомогу в роботі
Ініціативну групу, що приєдналася до «ФРОНТУ ЗМІН» Арсенія Яценюка і має повноваження на об’єднання однодумців, представив координатор полтавського обласного осередку ФЗ Андрій Мартенс.
В основі створення Ініціативи «ФРОНТ ЗМІН» – 17 першочергових викликів, які постали перед країною за роки Незалежності. Серед найголовніших викликів: збереження демократії в Україні, подолання економічної кризи, створення національної ідеї, становлення національного капіталу, земельні відносини та зміна політичної еліти. Арсеній Яценюк переконаний, що ці виклики мусять об’єднати та мобілізувати всіх громадян України.
З програмними засадами Ініціативи «ФРОНТ ЗМІН» можна ознайомитися на сайті www.frontzmin.org.

«Після моїх поїздок по регіонах та зустрічей з людьми я відчув суспільний запит на новий формат. Вже є ініціативні групи в багатьох областях і я буду рухатися далі. Я впевнений, що результатом Ініціативи «ФРОНТ ЗМІН» буде партія, збудована знизу», – зазначає Арсеній Яценюк.

Після відкриття громадської приймальні актив Фронту Змін провів прес-конференцію. Відповідь на одне з ключових запитань журналістів: «Чим «Фронт Змін» відрізняється від інших політичних проектів (НУ, БЮТ, ЄЦ …) Олександр Урін відповів так:

«Фронт Змін – це ще не партія, а громадська ініціатива А.Яценюка, що підтримана багатьма громадянами України на засадах здорового глузду та прагнення реальних змін життя на краще (людей, а не політиків!). На жаль, згадані гасла переважно гаслами й залишились, а надія на їх втілення в життя спільними зусиллями ще є.
Фронт Змін – це соціально-політична база для майбутньої партії, яка має таки розбудовуватись знизу, на чітких ідейних принципах, об`єднуючи справжніх професіоналів в різних галузях життя, не заради лише особистої чиєїсь кар`єри чи депутатського мандату.
- Фронт Змін – це випробування ділових якостей, твердості переконань тих, хто задекларував своє бажання в ньому працювати, без будь–яких гарантій для особистої користі (якщо такі і прийдуть, то швидко від нас підуть!). Тобто, цілком вірогідно, що до партії дійдуть не всі.

До того ж, принципова генеральна лінія, що до повернення до мажоритарки на виборах до місцевих рад (з обов`язковістю проживання кандидатів на території округів, за якими балотуються), позбавляє сенсу боротьбу за потрапляння до партійного списку. Так само це стосується й чіткої позиції відносно зміни виборчої системи до парламенту на «відкриті списки з преференціями», що поверне виборцям право вибору та позбавить сенсу «купівлю-продаж» місць у «закритих парт списках».


Кременчуцьким координатором міської організації «ФРОНТУ ЗМІН» є Дмитро Кравченко, директор ТОВ «Текс-інтербуд».
До складу обласної ради «Фронту Змін» обрано Юрія Шаповалова, керівника регіонального представництва мережі супермаркетів електроніки «Фокстрот», голову комісії Кременчуцької міської ради з питань підприємництва.
До активу міської організації увійшли: Олександр Урін, голова комісії з питань освіти міськради, старший викладач КДПУ; Олександр Татаринов, голова центру культури і дозвілля, лікар-гінеколог за фахом Вікторія Гончаренко, депутат Крюківської райради, директор ПП «Будинок торгівлі»; засновник лікувально-діагностичного центру «Арніка» Сергій Іванов, який також очолює підприємство «ХХІ століття»; Ігор Мазепа директор фірми «Реал-М», що займається утилізацією промислових відходів; полковник у відставці Володимир Дудченко, керівник дизайнерської фірми, Олег Овчаренко, керівник громадської молодіжної організації Європейського клубу КДПУ, приватний підприємець Валерій Губа та інші. За попередньою інформацією, у місті заяв до «Фронту Змін» подали більше 400 кременчужан.


Офіс Кременчуцького осередку Ініціативи Арсенія Яценюка «ФРОНТ ЗМІН» знаходиться за адресою: м. Кременчук, вул. Першотравнева, 5;
тел. 8(05366) 79-15-50, 79-15-51, 79-15-52.

Відповіді

 • 2009.05.21 | PETRO

  ЯЦЕНЮК-A ХТО ВІН ЗА НАЦІОНАЛЬНІСТЬЮ?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.21 | Микола Гудкович

   1. Не кричіть. 2. Яка різниця?

  • 2009.05.21 | Тарас Токар

   Re: Шановний дон Педро, він такий українець, як і Ви

  • 2009.05.21 | Odesa

   Re: ЯЦЕНЮК-A ХТО ВІН ЗА НАЦІОНАЛЬНІСТЬЮ?

   Прошу відповісти на 2 схожих на Ваше запитання:
   1.Хто за національністю Ви?
   2.Чим можете це довести? (незалежно від відповіді на 1 запитання).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.21 | Тарас Токар

    Re: в десятку!!!

   • 2009.05.21 | Koala

    Петрос - грецькою камінь

    Можна було б подумати, що він грек... але справжнє ім'я апостола Петра - Симон, і за національністю він...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.21 | Д. А.

     Re: Петрос - грецькою камінь

     Koala пише:
     > Можна було б подумати, що він грек... але справжнє ім'я апостола Петра - Симон, і за національністю він...

     Та й Ісус його нарік зовсім не Петром, а Кіфою.
   • 2009.05.21 | Sean

    та отож

  • 2009.05.21 | Арій.

   А що - не видно?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua