МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко хоче мати приватного міністра оборони?

05/20/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Зареєстровано проект постанови про звільнення Єханурова


Народний депутат Ігор РИБАКОВ (фракція БЮТ) подав до Верховної Ради проект постанови про звільнення Юрія ЄХАНУРОВА з посади міністра оборони України.

Як повідомили УНІАН у прес-службі народного депутата, сьогодні ж ця постанова була зареєстрована у парламенті.

У зв’язку з цим І.Рибаков заявив, що за результатами ретельного вивчення діяльності Ю.Єхануцрова на посаді міністра оборони, ним встановлено численні випадки порушень чинного законодавства.

Депутат стверджує, що йдеться про “незаконні операції зі спеціальною технікою, що була задіяна в ліквідації об`єктів зберігання ядерної зброї; незаконне створення Військово-медичного управління Міністерства оборони України та намагання створити Головне військово-медичне управління ЗСУ; незаконне надання функцій дорадчим структурам в системі управління Міністерства оборони; порушення під час формування генеральського складу керівників Міноборони, зокрема, питання призначення генерал-майора медичної служби Петра Мельника”.

”Ці факти і стали основним доказом того, що Міністерство оборони є корупційним органом. Єханоров та його заступники негайно мають подати у відставку”, - заявив І.Рибаков.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 20 травня, на засіданні уряду були обнародувані результати перевірки ГоловКРУ господарської діяльності Міністерства оборони. Зокрема, було заявлено про виявлені масштабні порушення в земельній сфері, про корупцію в Міністерстві оборони при організації харчування солдатів і закупівлі палива для військової техніки.

Після цього прем`єр-міністр Юлія Тимошенко попросила Верховну Раду і МВС створити спеціальну групу з розслідування фактів корупції в Міноборони і заявила про намір звернутися до Президента України Віктора Ющенко з проханням відправити Ю.Єхануров у відставку з посади міністра оборони.

У свою чергу, глава держави заявив, що не бачить підстав для відставки Ю.Єхануров і назвав обвинувачення в корупції на адресу міністра політичними маніпуляціями.

Відповіді

 • 2009.05.20 | Koala

  Рибаков хоче повернутися до Юлі?

  Чи Балога капостить Ющенку?
  Все це - план Медведчука?
  Хто кому там зараз моск зохавав?
 • 2009.05.20 | Sean

  у т.ч., але не тільки

  схоже, що вона хоче мати приватну країну
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.20 | Адвокат ...

   Аха! Трясця ї матері!

  • 2009.05.21 | omela

   Re: у т.ч., але не тільки

   Sean пише:
   > схоже, що вона хоче мати приватну країну

   Авжеж, піпл і це схаває.
   Вистачає роздати піплу гречку і тисячу напівзнецінених гривень.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.21 | Адвокат ...

    Тільки на пів???

    omela пише:
    > Sean пише:
    > > схоже, що вона хоче мати приватну країну
    >
    > Авжеж, піпл і це схаває.
    > Вистачає роздати піплу гречку і тисячу напівзнецінених гривень.
 • 2009.05.22 | Philippe de Chènevière

  Тимошенко хоче мати ЧЕСНОГО міністра оборони?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.22 | Мартинюк

   Якщо Тимошенко врещить про крадіжку, то це означає лише одне:

   Вона бачить щось таке, що можна вкрасти, але поки що сама вона не може це зробити. Осіб які її це першкоджають вона знищує так би мовити своїми майбутніми "корупційним фекаліями". Подивіться уважно - увсіх подібних випадках вона потім з великою точністю повторює те у чому напердодні звинувачувала тих, кого хотіла усунути.

   Інших варіантів на жаль просто не існує . Перевірено уважним і регулярним спостереженням за цією "дєвушкою" починаючи з 1998 року.
  • 2009.05.22 | omela

   Операція Єхануров або як правильно ховатись від поліцейських (/)

   Політичний конфлікт між урядом та міністерством оборони є всього лише відволікаючим маневром від гучного скандалу, пов'язаного з міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком?

   Правду кажучи, вчорашній інцидент, що відбувся на засіданні уряду більше нагадав кадри з американського бойовика, коли злочинець, утікаючи від поліції, кидає пляшку в протилежну сторону, таким чином, змушуючи її стріляти в порожній кут. Подібним чином і урядова команда сьогодні намагається переключити увагу громадськості від "алкогольного" скандалу Луценка до гучних звинувачень у корупції та можливої відставки міністра оборони Юрія Єханурова.

   А для реалізації такого політтехнологічного кроку, Єхануров є достатньо зручною мішенню. Бо він – мало публічний політик та навряд чи займатиме таку жорстку оборонну позицію як досвідчений популіст Юрій Луценко, якому завдяки своїй активній та місцями зухвалій позиції часто вдається виходити сухим та чистим з найбруднішої води.

   Крім того, політичну атаку на міністерство оборони не можна не пов'язати й з початком президентської кампанії. А відтак, "корупційний" скандал з Юрієм Єхануровим ініційований навіть не з метою відставки його з посади міністра оборони, хоча це є завданням максимум, а задля його дискредитації та водночас й опосередкованої дискредитації Віктора Ющенка, в команді якого працюють люди, яких звинувачено в корупції.

   Має місце тут також й мотив помсти Презентові в тому числі й за історію з Юрієм Луценком, яку Секретаріат ще за старого керівництва спробував використати в політичній боротьбі проти уряду, адже відомо, що на сьогодні міністр внутрішніх справ політично тяжіє до Юлії Тимошенко, в той час як Юрій Єхануров є одним з сильних гравців в команді Віктора Ющенка.

   Зрештою, стосунки між Єхануровим та Тимошенко давно зіпсовані, а відтак зрозуміло, чому мішенню для розправи уряду сьогодні став саме міністр оборони, який з моменту призначення на цю посаду перебуває в перманентному протистоянні з прем'єром.

   Безпрограшною є і корупційна тема, яку було обрано для політичного конфлікту. Адже як відомо проти чоловіка – політика існує три універсальні звинувачення, які практично не можливо спростувати: це звинувачення в гомосексуалізмі, співпраці з іноземними спецслужбами та хабарництві. Які б аргументи не наводились довести протилежне складно.

   http://blogs.pravda.com.ua/authors/yusov/4a1545bfd2a35/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua