МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Москва запускає нову-стару "мислебацилу"

05/22/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Повідомлення Української Правди:
***

У Росії є сумніви щодо можливостей Україна розплачуватися за поставлений газ.

Про це заявив президент Росії Дмитро Медведєв на прес-конференції по закінченні самміту РФ - ЄС у Хабаровську в п'ятницю, повідомляє "Інтерфакс".

"У нас є сумніви в платоспроможності України", - сказав він.

"Партнери в цій ситуації допомагають своїм партнерам, і ми готові допомогти українській державі, але хотіли б, щоб значну частину цієї роботи взяв би на себе і Європейський союз, тобто ті країни, які зацікавлені в надійності і безпеці енергоспівпраці", - підкреслив Медведєв.

"Я звертався до наших партнерів з цього приводу і запропонував їм ще раз проаналізувати можливості з постачаннями газу на Україну", - зазначив глава російської держави.

За його словами, на даний час закачуванню в підземне сховище України підлягає досить великий обсяг – близько 19,5 млрд кубометрів, а це коштує понад $4 млрд.

"Якщо в української сторони є гроші, це добре, але в нас є сумніви в платоспроможності цієї країни", - підсумував президент РФ.

Медведєв запропонував партнерам по Євросоюзу допомогти Україні залучити синдикований кредит для забезпечення постачань газу.

"Якщо мова йде про кредити, давайте допоможемо Україні синдикувати відповідні гроші, але цим повинна займатися не одна Росія, врешті-решт, не в нас проблеми з платоспроможністю", - наголосив президент РФ.

http://pravda.com.ua/news/2009/5/22/95163.htm

Відповіді

 • 2009.05.22 | ap730518

  От як себе треба вести

  Україна їм регулярно платить за енергоносії, вони самі виявилися нездатними, попри всі понти, надати Україні позичку, - але все одно носа задирають: мовляв, є сумніви. :)
 • 2009.05.22 | Alexx

  Re: Москва запускає нову-стару "мислебацилу"

  А потім ображаються, коли Євросоюз намагається нам допомогти без них модернізувати газотранспортну систему і взагалі впорядкувати діяльнсть газотранспортної системи України.
 • 2009.05.22 | Микола Гудкович

  Наша пісня гарна й нова!

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > У Росії є сумніви щодо можливостей Україна розплачуватися за поставлений газ.

  Вкотре це вже?

  > Про це заявив президент Росії Дмитро Медведєв на прес-конференції по закінченні самміту РФ - ЄС у Хабаровську в п'ятницю, повідомляє "Інтерфакс".
  >
  > "У нас є сумніви в платоспроможності України", - сказав він.

  А аргументи?

  > "Партнери в цій ситуації допомагають своїм партнерам, і ми готові допомогти українській державі, але хотіли б, щоб значну частину цієї роботи взяв би на себе і Європейський союз, тобто ті країни, які зацікавлені в надійності і безпеці енергоспівпраці", - підкреслив Медведєв.

  Урок езопської мови. Про що йдеться? :)

  > "Я звертався до наших партнерів з цього приводу і запропонував їм ще раз проаналізувати можливості з постачаннями газу на Україну", - зазначив глава російської держави.

  До яких партнерів? Чавеса та Ахмадинеджада? Чи які там у Росії партнери?

  > За його словами, на даний час закачуванню в підземне сховище України підлягає досить великий обсяг – близько 19,5 млрд кубометрів, а це коштує понад $4 млрд.

  І?

  > "Якщо в української сторони є гроші, це добре, але в нас є сумніви в платоспроможності цієї країни", - підсумував президент РФ.

  А чому?

  > Медведєв запропонував партнерам по Євросоюзу допомогти Україні залучити синдикований кредит для забезпечення постачань газу.
  > "Якщо мова йде про кредити, давайте допоможемо Україні синдикувати відповідні гроші, але цим повинна займатися не одна Росія, врешті-решт, не в нас проблеми з платоспроможністю", - наголосив президент РФ.

  ???

  А в кого?
 • 2009.05.22 | Радич

  Re: Москва запускає нову-стару "мислебацилу"

  Презент Украини гарантуе дви найважливиши речи: свобода преси и политична конкуренция в краини. РЕШТУ ПОВИННА РОБИТИ ВИЛЬНА ПРЕСА и ота сама ПОЛИТИЧНА КОНКУРЕНЦИЯ. На благо Украини, звисно. А тепер миркуйте, хто в краини никудишний - Президент Ющенко чи вильна преса и политична конкуренция в Украини. Грачи бисяться вид злоби де? симоненки бисяться де? И т. де и т. п. Тому й маэмо "мислебацили" Медведэва та Путина.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua