МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Росії черговий сказ та істерика (л)

05/22/2009 | GreyWraith
http://www.grani.ru/Politics/World/Europe/m.151400.html

От я не можу зрозуміти, чим ці знову незадоволені? Он деякі російські коментатори пишуть, що включенням України і Грузії до цієї програми ЄС показав, що не бажає бачити ні Україну, ні Грузію у своєму складі навіть у середньостроковій перспективі. Чого вже знову російській владі не вистачає? Прямо якась держава-соціопат...

Відповіді

 • 2009.05.22 | GreyWraith

  Істерика стає хронічною (л)

  http://www.grani.ru/Politics/Russia/m.151406.html


  "Украина, кстати, является участником и Энергетической хартии, и Договора к Энергетической хартии - ну и что? Все, что хотели, то и сделали! Наплевали на эту Энергетическую хартию и Договор к ней", - подчеркнул Медведев.

  От що значить "нахабство - друге щастя". :) Росія сама Енергетичну Хартію не підписала - але іншим дорікає, що ті, мовляв, не виконують. І то - незважаючи на відправку Росії ЄСом у пішу еротичну подорож...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.22 | АБВГ

   Коли попадають по копчику, ще не так завиєш!

   На саммите в Хабаровске представители ЕС рассказали Медведеву о недавнем прогрессе в реализации проекта Nabucco: 11 мая в Праге ЕС и Турции удалось прийти к компромиссу в вопросе о строительстве газопровода, позволяющего обогнуть Россию, пишет Le Temps.

   Как признает один европейский дипломат, "в политическом плане Москва одержала верх в начале года, заставив Украину принять цену. Но в финансовом плане у России нет средств на продолжение и ведение гонки за инфраструктурами", в частности, на строительство российского конкурента Nabucco - проекта "Южный поток". По мнению эксперта, "Кремль делает ставку на продвижение "Южного потока" на бумаге, чтобы европейцы поддержали проект. Правда, непонятно, с какой стати после зимнего кризиса они станут вкладывать все деньги в российский проект".

   Кроме того, Россия выдвигает идею новой "мировой энергетической хартии", текст которой, позволяющий "Газпрому" сохранить свою монополию, вряд ли представляет какой-либо интерес для Евросоюза, подчеркивает корреспондент Ришар Верли.

   Еще один, гораздо более серьезный ответ на действия ЕС, заключается в том, чтобы любой ценой заставить страны Средней Азии подписать долгосрочные контракты с "Газпромом", тем самым лишив Nabucco газа, отмечает в заключение издание.
 • 2009.05.22 | Sean

  то є перманентний стан

  дохтур Гавз нервово жере свій вікадін
 • 2009.05.22 | АБВГ

  Чим далі влада Росії відривається від свого народу,

  тим більш дивними будуть її дії.
  Як совітів, що додуркувались до повного маразму.
 • 2009.05.22 | Isoлято

  Мдя... а ґодікаф пняць назад, помніццо...

  ...сам ВВПуцін якось виразився в тому сенсі, що не має нічого проти вступу України в ЄС - ліжби в сотоНАТу не вступала...

  На жаль, лінка не знайду - давно це було... та й бачив, здається, патіліфізєру.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua