МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Відбулася презентація «Екологічного дороговказу»

05/22/2009 | ekoburougcc
Бюро Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ із питань екології презентувало збірник екологічних порад під назвою “ЕКОЛОГІЧНИЙ ДОРОГОВКАЗ: маленькі поради для великих змін”. Презентація видання відбулась 21 травня в приміщенні каплиці священномученика Йосафата Івано-Франківської духовної семінарії в м. Івано-Франківську.

Збірник містить конкретні практичні поради, виконуючи які кожна людина зможе зробити свій внесок для покращення екологічного стану планети.

Згідно преосвященного владики Володимира Війтишина, правлячого архиєрея Івано-Франківської єпархії УГКЦ, католицька Церква визначає сьогодні турботу про природне довкілля як невід’ємну складову своєї місії на початку ІІІ тисячоліття. Владика наголосив, що «всі ми живемо в спільному домі – природі. Цей дім в нас один, запасних немає. Це Божий дім, який довірений нам на відповідальне управління, критерії якого в простій та доступній формі пропонує презентований дороговказ».

З погляду Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області: «… цей невеликий посібник може стати настільною книгою для кожної сім’ї, яка не тільки навчить дбати про довкілля, а й допоможе заощадити на витратах сімейного бюджету. Крім того, ознайомить дітей з основами екологічних знань. А керівнику підприємства чи організації «Екологічний дороговказ» допоможе знайти спосіб заощадити на використанні електроенергії та природних ресурсів, та, відповідно суттєво зменшити витрати на оплату комунальних послуг».

Д-р Володимир Шеремета, автор «Екологічного дороговказу» висловив надію, що це видання допоможе кожній людині, небайдужій до критичного стану довкілля, зробити посильний внесок для його порятунку, а для християн екологічні поради стануть орієнтирами на шляху сповнення високого покликання бути «Божим екологом» на Землі.


Інформаційна служба Бюро Києво-Галицького
Верховного Архиєпископства УГКЦ із питань екології


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua