МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Росія Україні потрібна як антисеметизм сіоністам Ізраєлю

05/22/2009 | did
Антисементизм створив державу Ізраєль в 1948 році. Навіть представник СРСР в ООН проголосував за розділення Палестини і міста Єрусалим на арабську і іудейську тереторію. Україна з її внутрішніми і зовнішніми негараздами не потрібна Росії. Сучасній кремлівській владі потрібна політично не стабільна Україна. І хоч війна між Росією і Україною не об"явлена і ведеться Росією з нанесенням ударів вибірково. Україна постійно захищається. Тут є сенс використати постійну загрозу Росії для України як внутрішній і зовнішній фактор об"єднання всих українців у світі для розбудови української держави.

Відповіді

 • 2009.05.22 | Радикальный Либерал

  Re: Росія Україні потрібна як антисеметизм сіоністам Ізраєлю

  Проблема в том что на юго-востоке Украины большинство людей оправдывают и поддерживают все провокации России.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.22 | Володимир I

   Re: Росія Україні потрібна як антисеметизм сіоністам Ізраєлю

   Угу. І причина тут дуже проста - біологічна. Все нормальне, здатне до мислення, до протесту, було на Сході нещадно винищене. А залишилися люди з обмеженою здатністю мислення, відсутністю моралі та сзхильністю в усьому керуватися стереотипами. І ніяке просвітництво тут не допоможе. А зараз в умовах колапсу системи державного управління путінська пропаганда косить ряди молоді - і це найстрашніше. Єдиний шлях зберегти цих людей для України - тотальна пропаганда всього патріотично-українського - від дитсадка до мас-медіа в умовах авторитарного патріотичоного режиму. Щоб стереотипи совкові змінити на українські. Демократія виросте потім і поступово. Інакше не бачити нам держави як своїх вух.
 • 2009.05.22 | Арій.

  Шо такє антисементизм?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua