МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"я буду мсьтіть і мстя мая страшна"(\)

05/23/2009 | kotygoroshko01
Одеса проведе конкурс карикатур на УЄФА


Міжнародний конкурс на кращу карикатуру "Fair play" (Чиста гра) вирішили провести Всесвітній клуб одеситів, Асоціація одеських карикатуристів і ТІА «Вікна-Одеса» у зв`язку з рішенням УЄФА усунути Одесу від проведення Євро-2012.

Про це повідомив прес-конференції у Всесвітньому клубі одеситів лідер громадської організації Євген ГОЛУБОВСЬКИЙ, уточнивши, що «конкурс на кращу футбольну карикатуру завершиться 20 червня. За його підсумками переможці одержать грошові винагороди у розмірі 500 дол. за перше місце, 300 - за друге і 200 - за третє місце».

За його словами, одесити вважають рішення УЄФА «несправедливим, непрозорим, невмотивованим. Воно кардинальне суперечить як попереднім умовам відбору міст-кандидатів, так і висновкам і рекомендаціям експертів УЄФА, і порушує один з основоположних принципів «Fair play».

Як повідомив голова Асоціації одеських карикатуристів Петро СІГУТА, «100 кращих робіт карикатуристів будуть виставлені на червневій презентації».

постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-317166.html

Відповіді

  • 2009.05.23 | Сахаров

    А дурним ще й закон не писанийCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua